PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مانیتور lcd سامسونگ !!!

lover_pc_games
29-06-2007, 18:14
امروز صبح که مانیتور روشن کردم دیدم یه چیزی روی صفحه اومده ! سمت راست و بالای مانیتور .
کسی میدونه مشکلش چیه ؟ و باید چکارش کنم ؟
مدل مانیتور: lcd samsung sync master 153v
از مانیتورهای قدیمی سامسونگ هست و حدود 2 سالی میشه که دارمش و تا الان هیچ مشکلی نداشته !
البته یه چیزایی در مورد سوختن پیکسل های lcd ها شنیدم ولی این یه جورایی عجیبه ... شکل دایره ای داره و ...
اینم عکسش ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lover_pc_games
29-06-2007, 23:58
یکی جواب بده !
چکار کنم ؟

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 01:57
خوب شما اگه میتونی یه بار کارت گرافیکت رو دوباره نصب کن یا اگه حوصله داری به ویندوز پاک کن شاید درست شد

rainysky50
01-07-2007, 12:31
باز هم میخندیم به تکنولوزیه سامسوووووونگ. 6 ساله مانیتور الجی f700p 17 اینچ دارم تا حالا اخ نگفته .رفیقم 2 سال نیست که سامسونگ خریده مانیتورش رو روی 60 هرتز میزاره میدونید چرا؟ چون اگر 100 هرتز بزاره که سامسونگ ساپورت نمیکنه!!1 واگر روی 85 بزاره مانیتورش به خاطر مشکلی که داره در صفحه اش خطوط زرد و ابی رنگی پدیدار میشه .بیچاره دوستم فکر کرد مشکل از گرافیکشه به خاطر همین رفت 30 تومن کارت گرافیک جدید خرید ولی دید مانیتورش در همون حالت قرار داره.فکر کنم تا یکی دو ماهه دیگه روی مانیتورش عکس گوجه و پرتقال ظاهر بشه چون سامسونگ تا چند سال پیش میوه بسته بندی میکرد!!1

lover_pc_games
01-07-2007, 13:11
خوب شما اگه میتونی یه بار کارت گرافیکت رو دوباره نصب کن یا اگه حوصله داری به ویندوز پاک کن شاید درست شد

از ویندوز و کارت گرافیک و این چیزا نیستش که ! چون حتی وقتی مانیتور خاموش هم هست میشه همین شکل رو دید.

باز هم میخندیم به تکنولوزیه سامسوووووونگ. 6 ساله مانیتور الجی f700p 17 اینچ دارم تا حالا اخ نگفته .رفیقم 2 سال نیست که سامسونگ خریده مانیتورش رو روی 60 هرتز میزاره میدونید چرا؟ چون اگر 100 هرتز بزاره که سامسونگ ساپورت نمیکنه!!1 واگر روی 85 بزاره مانیتورش به خاطر مشکلی که داره در صفحه اش خطوط زرد و ابی رنگی پدیدار میشه .بیچاره دوستم فکر کرد مشکل از گرافیکشه به خاطر همین رفت 30 تومن کارت گرافیک جدید خرید ولی دید مانیتورش در همون حالت قرار داره.فکر کنم تا یکی دو ماهه دیگه روی مانیتورش عکس گوجه و پرتقال ظاهر بشه چون سامسونگ تا چند سال پیش میوه بسته بندی میکرد!!

دوست عزیز قرار نیست اینجا جنگ کمپانی ها راه بندازیم ...
در ضمن مانیتور شما اینطور که من توی گوگل سرچ کردم CRT هست و سیستمش زمین تا آسمون با مانیتورهای LCD فرق میکنه !
اینم یه عکس دیگه که امروز گرفتم .
داره بد تر میشه ...

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 23:48
باز هم میخندیم به تکنولوزیه سامسوووووونگ. 6 ساله مانیتور الجی f700p 17 اینچ دارم تا حالا اخ نگفته .رفیقم 2 سال نیست که سامسونگ خریده مانیتورش رو روی 60 هرتز میزاره میدونید چرا؟ چون اگر 100 هرتز بزاره که سامسونگ ساپورت نمیکنه!!1 واگر روی 85 بزاره مانیتورش به خاطر مشکلی که داره در صفحه اش خطوط زرد و ابی رنگی پدیدار میشه .بیچاره دوستم فکر کرد مشکل از گرافیکشه به خاطر همین رفت 30 تومن کارت گرافیک جدید خرید ولی دید مانیتورش در همون حالت قرار داره.فکر کنم تا یکی دو ماهه دیگه روی مانیتورش عکس گوجه و پرتقال ظاهر بشه چون سامسونگ تا چند سال پیش میوه بسته بندی میکرد!!1

اولا که از سامسونگ ایراد نگیر . دوما خرابی های سامسونگ بیشتر از همه هستش من هم نگفتم که اصلا سامسونگ خراب نمیشه . حتما انتظار داشتی بهش بگم برو مانتیورت رو عوض کن تا معلوم بشه اشکال از ویندوزته یا کارتش ؟؟؟ در ضمن اینم بدون که خرابی های سامسونگ فقط 1 در صد . :19:
خودم ال سی دی سامسونگ دارم دوستم هم سی آر تی سامسونگ از همین مجیک ها چندین ساله که داره کار میکنه . :11: اصلا ببینم ال سی دی های ال جی اینطوری میشن ؟؟؟؟؟ :27: :27:

lover_pc_games
02-07-2007, 21:04
samsung_d600 جان سیستم خوشگلی داری ها !
ولی توی این تاپیک در مورد همه چی حرف زدین جز اینکه بگین چه بلایی سر مانیتور من اومده !
خدا رو شکر اگر من خودم توی هیچ چیزی پیشرفت نکردم خرابی مانیتورم داره اینکارو میکنه ! روز به روز داره این خرابی بیشتر میشه !
یعنی توی این انجمن 70 میلیونی (یه کمی کمتر) یکی نیست کمک کنه !
مهندس ! چرا مانیتور خراب شد ؟؟؟

rainysky50
02-07-2007, 22:51
برو توی کاتالوگ مانیتورهای ال سی دی الجی نگاه کن .هم از مدلهای تی وی مانیتور پیدا میکنی و هم از مدلهای تصویر چرخون مثل مال تو. در ضمن من یادمه در تبلیغی که الجی برای مانیتور تصویر چرخونش گذاشته بود عکس برج ایفل رو قرار داده بود.ببین دوست من هر کاری بکنی اخرش در مقابل الجی کم میاری!!

fireboy8766
02-07-2007, 22:59
باز هم میخندیم به تکنولوزیه سامسوووووونگ. 6 ساله مانیتور الجی f700p 17 اینچ دارم
برادر اخه این مودل مانیتور چه ربطی به LCD داره !!
این مونیتور های f700 p هم خیلی چرطه (خودم هم یکی دارم)
البته 6 سال نیست که این مودل اومده بیرن ;)

rainysky50
03-07-2007, 01:06
سال 80 بنده مانیتور f700p الجی خریدم!

Farbod_h
03-07-2007, 01:20
سلام
ببین lover_pc_games جان چون هیشکی جواب شما رو نمی ده!!!
من یه جیزی بگم
مانیتورت رو زودتر ببر برای تعمیر که زیادتر نشه
به امید اینم که کسی بهت جواب دیگه یی بده نباش
این جور که معلومه مانیتورت ضربه خورده

mahyarSAMSUNG
03-07-2007, 02:18
خوب آره اگه کسی بلد بود جوابت رو میداد . فقط باید ببری تعمیر . گارانتی اصلی ببر

علیرضا خارجی
03-07-2007, 18:51
من تعمیر کار هستم و پیکسل مانیتورت سوخته و هر روز بیشترم میشه ال سیدی مانیتورت باید عوض بشه

lover_pc_games
06-07-2007, 08:15
من تعمیر کار هستم و پیکسل مانیتورت سوخته و هر روز بیشترم میشه ال سیدی مانیتورت باید عوض بشه

علیرضا جان ! واقعا ممنون ...
بالاخره یکی پیدا شد که یه جواب درست حسابی بده !
برای تعمیر بردم و هزینش 200 هزار تومان هست :18:
فکر کنم بهتره یه مانیتور جدید بگیرم ! چون هیچ آدم عاقلی 200 نمیده برای تعمیر ! اونم مانیتوری که 2 سال کار کرده و ...