PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مادربورد Msi

ashitaka
29-06-2007, 11:47
مادربورد یکی از دوستانم هارد شو نمی شناخت . ( هارد از نوع Sata هست و کاملا درسته کابلها هم مشکلی ندارند )
با هم یکم کابلها رو این ور اون ور کردیم ، باتری بایوس رو در آوردیم و از همین کارا دیگه
حالا وقتی کامپیوترو روشن می کنیم ، روشن می شه اما کیبورد و مانیتور کار نمی کنند . ( موسو نمی دونم چون مانیتور خاموشه ).
اما برق تو ستاشون جریان داره.

خودم فکر می کنم وقتی که باتری بایوس را در آوردیم این طوری شد. راستی باتری بایوس در حدود 5 دقیقه بیرون بود.

لطفا کمک کنید ...
:19: :19:

rasool1
29-06-2007, 18:01
سلام دوست عزیز به احتمال زیاد وقتی باطری رو بر می داشتی کیس به برق وصل بوده و به احتمال زیاد مادر برد مشکل پیدا کرده در هر حال زحمت شما برق کیس رو بکش و باطری رو دو باره در بیار و یک بار هم گرافیک و رم رو در بیار و دوباره جا بزن سپس کل پورتهای متصل شده به مادر برد رو هم یک بار دیگه تست کن سپس باطری رو سر جاش بزار و برق رو دوباره وصل کن و دستگاه رو روشن کن (ضمنا مدت زمان بیرون بودن باطری از روی مادر برد تاثیری برای آسیب زدن به مادر برد نداره ) یاعلی

ebruu
22-07-2007, 17:24
سلام دوست من برو در قسمت بایوس مادربورد sata+ata را فعال کن درست میشه

Lord_theOne
23-07-2007, 08:38
اول كاري كه رسول گفتند را انجام بده اگر نشد گرافيك را 5 دقيقه در بياور و بزن سرجاش و بعد روشنش كن چند لحظه صبر كن ببين روشن مي شود يا نه
بعدشم كار Ebruu‌را اننجام بده يا مدل مادربردت را كامل بنويس تا چك كنم ببينم چي هست

javadshahvand
24-07-2007, 15:56
مادربورد یکی از دوستانم هارد شو نمی شناخت . ( هارد از نوع Sata هست و کاملا درسته کابلها هم مشکلی ندارند )
با هم یکم کابلها رو این ور اون ور کردیم ، باتری بایوس رو در آوردیم و از همین کارا دیگه
حالا وقتی کامپیوترو روشن می کنیم ، روشن می شه اما کیبورد و مانیتور کار نمی کنند . ( موسو نمی دونم چون مانیتور خاموشه ).
اما برق تو ستاشون جریان داره.

خودم فکر می کنم وقتی که باتری بایوس را در آوردیم این طوری شد. راستی باتری بایوس در حدود 5 دقیقه بیرون بود.

لطفا کمک کنید ...
:19: :19:

ربطی به درآوردن باطری نداره ببین cpu داغ میکنه یا نه؟