PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسندبای نشدن Asus P5B در ویندوز ویستا

kamran2082
29-06-2007, 08:14
سلام
آقا من یه مادر برد Asus P5B دارم که تو ویندوز xp به راحتی هم استندبای میشه هم hibernate
ولی تو ویندوز ویستا ( که غیر از این مشکل هیچ ایرادی نداره ) به محض اینکه میره تو استندبای یا hibernate دوباره روشن میشه. یعنی من تو ویندوز ویستا حتی ثانیه ای نمی تونم کامپیوتر رو استندبای کنم
تنظیمات بایوس هم درسته ( تو ویندوز xp مشکلی ندارم) تمام قسمتهای پاور آپشن ویستا رو هم چک کردم. مورد غیرعادی ندیدم
کسی می تونه کمک کنه ؟

kamran2082
30-06-2007, 22:13
یعنی هیچکس نیست جواب ما رو بده ؟

هیچکس asus P5B نداره که ویستا روش نصب کرده باشه ؟

siamak55861
30-06-2007, 22:24
یعنی هیچکس نیست جواب ما رو بده ؟

هیچکس asus P5B نداره که ویستا روش نصب کرده باشه ؟

دوست عزیز ویستا را بصورت اکتیو نصب کنی مشکل حل خواهد شد

Lord_theOne
01-07-2007, 07:09
مادربرد شما ويستا ساپورت نيست
براي همين درايور چيپپ شما ويستا رو نمي شناسد ولي در XP مي شناسد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamran2082
01-07-2007, 21:19
مادربرد شما ويستا ساپورت نيست
براي همين درايور چيپپ شما ويستا رو نمي شناسد ولي در XP مي شناسد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
خیلی ممنون از جوابتون
ولی تا جایی که من می دونم چیپ ست p965 مشکلی با ویستا نداره و تمام مادربوردها با برندهای مختلف و چیپ ست مذکور برچسب ویستا ساپورت دارند ، از جمله مادربورد من که یه برچسب به این بزرگی !! روش زده و نوشته ویستا ساپورت ( هرچند که در سایت asus اشاره ای به این موضوع نشده )
در ضمن من با گیگابایت p965-s3 هم که همین چیپ ست رو داره کار کردم و مشکلی نداره، همچنین مادربرد های قدیمی تر مثل asus A8N-E ، چون تا جایی که من می دونم مکانیزم sleep در ویستا با standby در xp یکی هست.
با این حال اگه به من بگید دقیقا چی رو باید دانلود کنم و مورد مورد نظر شما در لینکی که فرستادید چی هست ممنون می شم

Lord_theOne
02-07-2007, 06:31
عزيز منم تعجب كردم كه ويستا ساپورت توي سايتش ننوشته گفتم شايد قديمي باشد حالا
شما بايد چيپست 965 را بگيري به سايت اينتل برو Intel_INF براي چيپست 965‍ P را بگير