PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب برنامه الكل120

majid_hzab
19-08-2005, 09:18
(Alcohol120%)

قبلااين برنامه روي سيستم نصب بود كه دچار مشكل شد وحذفش كردم. حالاكه مي خواهم
وباره نصبش كنم پيغام خطا ميدهد در ضمن بدون اينكه برنامه روي سيستم باشد درايو مجازي كه برنامه همچنان وجود دارد. د

mkn7
19-08-2005, 11:47
دوست عزيز
چه پيغامي ميده؟
بيشتر توضيح بدين.

Razel
24-08-2005, 10:39
سلام دوست عزیز .
منم مشکل شما رو دارم.برای حذف درایوهای مجازی می تونی تو run دستورdiskmgmt.msc رو تایپ کنی. یه پنجره میاد که می تونی هر کاری رو دراوهات انجام بدی و هر اطلاعاتی راجع به دراوهات خواستی به دست بیاری.
برای حذف درایو میتونی تو قسمت پایین رو درایو مورد نظرت راست کلیک کنی و propertise رو انتخاب کنی و از اونجاdivice usage رو از enable به disable تغییر بدی .
با این روش درایوت حذف می شه ولی من خودم بعد از حذف درایوهامم نتونستم alcohol رو نصب کنم. به نظرم آخرین راه عوض کردن ویندوزته.
موفق باشی :wink:

Ebi Bag
24-08-2005, 10:50
دوست عزيز يه راه ديگه هم هست
به تاريخ سيستمت نگاه كن به ببين آيا تاريخ سيستمت درسته يا نه
يا علي
موفق باشي

Razel
24-08-2005, 16:18
آقای ebi فکر نکنم مشکل از تاریخ باشه . چون من تاریخ سیستمم درست هست و باز هم نمیتونم برنامه رو نصب کنم.
موقع نصب یه error در مورد فولدر برنامه میده که با عوض کردن اون هم مشکل درست نمیشه.
یه جایی فایل باقی مونده که باید اونو پیدا کرد.
البته تقصیر خودمم هستا .اگه موقع uninstall کردن برنامه complete clean from registere رو میزدم اینجوری نمیشد. :wink:

majid_hzab
28-08-2005, 15:00
با سلام . من تونستم با استفاده از ورژن بالاتر برنامه رو نصب كنم. اما درايو مجازي قبلي باقي مونده.در ضمن از راهنمايي همه ممنون.

Razel
29-08-2005, 20:06
آقا مشكل منم حل شد منتهي بعد از اينكه ويندوزمو عوض كردم. :lol: :wink: