PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اختلال در شبكه‌ي Sms اپراتور اول تلفن همراه؛

toadstool
27-06-2007, 22:32
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي - ارتباطات

ارسال پيام كوتاه تلفن همراه دولتي، امروز - چهارشنبه - به دليل ايجاد مشكل در برخي از مراكز سوييچ شبكه در تهران با اختلال همراه شده و پيام‌ها ارسال نمي‌شوند.

محمدحسين فلاح اصغري - معاون نظارت و مديريت شبكه‌ي شركت ارتباطات سيار - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاييد اين اختلالات اظهار كرد: بروز اين اختلال به ايجاد مشكل در برخي از مراكز سوييچ شبكه در تهران مربوط است.

او تصريح كرد: در حال بررسي اين مشكل هستيم تا به زودي آن را رفع كنيم.

گفتني است چندي قبل نيز شبكه‌ي Sms اپراتور اول تلفن همراه در تهران دچار اختلال شده و ارسال پيام‌ها تا چند روز با مشكل همراه بود كه علت آن از سوي مسوولان مربوط بروز مشكل در سيستم انتقال يكي از مراكز Sms اعلام شد.

انتهاي پيام

yoosef_st
27-06-2007, 22:45
آره دیگه. ما هم که باور کردیم. اونم هر 2 تا با هم.

amintnt
28-06-2007, 04:02
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي - ارتباطات

ارسال پيام كوتاه تلفن همراه دولتي، امروز - چهارشنبه - به دليل ايجاد مشكل در برخي از مراكز سوييچ شبكه در تهران با اختلال همراه شده و پيام‌ها ارسال نمي‌شوند.

محمدحسين فلاح اصغري - معاون نظارت و مديريت شبكه‌ي شركت ارتباطات سيار - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاييد اين اختلالات اظهار كرد: بروز اين اختلال به ايجاد مشكل در برخي از مراكز سوييچ شبكه در تهران مربوط است.

او تصريح كرد: در حال بررسي اين مشكل هستيم تا به زودي آن را رفع كنيم.

گفتني است چندي قبل نيز شبكه‌ي Sms اپراتور اول تلفن همراه در تهران دچار اختلال شده و ارسال پيام‌ها تا چند روز با مشكل همراه بود كه علت آن از سوي مسوولان مربوط بروز مشكل در سيستم انتقال يكي از مراكز Sms اعلام شد.

انتهاي پيام
وای جدی میگین؟؟؟؟ امروز اینطوری بوده؟؟؟؟؟ آخه من هرچی به دوستم اس ام اس میدادم جوابمو نمیداد! کلی ازش ناراحت شدم! واقعا ممنون از خبرتون........... فردا ازش عذر خواهی کنم! :blush:

شب بخیر.......

Ehsani
29-06-2007, 04:02
درخواسته وزارت اطلاعات بوده..یه کم اختلال کوچولو خیلی مشکلاتو حل میکنه برادرا !!!