PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایی جدید از آفیس گوگل

Jalal
27-06-2007, 19:59
امروز گوگل قسمت مدیریت فایل های آفیسس رو متحول کرد و یک طرح جدید رو به نمایش گذاشت . در طرح جدید که من واقعا ازش خوشم اومده در ستون سمت راست گزینه هایی نظیر فولدر ها ، سطل آشغال ، کاربران و … در دسترس هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در ستون سمت چپ نیز فایل های نوشتاری و اکسلی ( ! ) دیده می شه . شما می تونید طراحی جدید رو در این تصویر مشاهده کنید.
اما به مناسبت همین طرح جدید یکسری امکانات دیگه هم اضافه شده . دسته بندی کردن با امکان ساخت فولدر یکی از این گزینه هاست که بسیار لازم بود . شما می تونید پس از ساخت یک فولدر فایل های مورد نظرتون رو از ستون سمت راست با موس کشیده و داخل پوشه مورد نظر بندازید ( چه جالب ! ) . همچنین قسمت جستجو هم بهبود پیدا کرده ، به این صورت که وقتی شما در هنگام تایپ باشید گوگل برحسب گزینه هایی که قبلا داشتید به شما پیشنهاد هایی رو ارائه می ده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
نکته ریز این طراحی این هست که معمولا از این روش طراحی ( دو ستون کلی ) در طرح هایی استفاده می شه که گسترده هستند و این انتظار می ره که ما بزودی شاهد امکانات و قابلیت های جدید در این قسمت باشیم . نمونه قابلیت جدید و یکی از معمترین هاش اضافه شدن قسمت ارائه مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( Power Point ) تا انتهای سال جاری به این قسمت هست .
× شاید پیش خودتون بگید کی میاد ورد روی هارد رو ول کنه بره اینو بچسبه . البته این حرف بیشتر از سوی کاربرانی زده می شه که دیال آپ دارند . شخصا با اینکه آفیس ماکروسافت رو روی ویندوزم دارم ولی دارم بطور کامل از این سرویس استفاده می کنم چراکه علاوه بر سبک و سریع بودن و پشتیبانی تمام از فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من می تونم فایل های نوشتاریم رو با دیگران به اشتراک بگذارم با کلی گزینه ! من واقعا منتظر گزینه ویکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این قسمت هستم …
عصرونه

emra228
04-07-2007, 17:59
نمایی جدید از آفیس گوگل

مگه گوگل هم آفیس داشته که حالا نماش جدید شده؟