PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک

rameshk
26-06-2007, 12:34
سلام...
خواهشاً اگر کسی میدونه راهنمایی کنه..
1- مدتی میشه وقتی روی پوشه یا درایوی دابل کلیک می کنم، بجای اینکه باز بشه، میره رو حالت سرچ ( یعنی وقتی روش دابل کلیک می کنم پنجره Search Results باز میشه) برا همین مجبورم اول روش راست کلیک کنم و بعد open کنم...که داره اعصابمو خورد می کنه!!

2- یه سوال دیگه هم دارم... چطور میتونم Internet Explorer 6 رو دوباره نصب کنم؟ یا تعمیر کنم؟
مدتی صفحات رو باز نمی کنه و الانم از opera استفاده می کنم ( از Internet Explorer 7 هم خوشم نمیاد!!)
موقع نصب هم ارور زیر رو میده...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

R10MessiEtoo
26-06-2007, 12:52
من هم این مشکل رو داشتم فکر کنم یکبار با یک برنامه تنظیمات ویندوز رو تغییر دادم اینطور شد شاید هم ویروس بود دقیق یادم نیست آخرش هم مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم

Hadi King
26-06-2007, 13:41
heky_clsses_root انتخاب كن و drive رو انتخاب كن و shell رو انتخاب كن و كزينه سرج رو باك كن مشكلت حل ميشه

rameshk
26-06-2007, 17:10
ممنون که جواب دادید..
دوست عزیز تو این مسیر که فرمودید ، سرچ نداره. فقط در سمت چپ داخل shell یه مسیر دیگه به اسم find دیده میشه. یعنی اگه اینو پاک کنم حل دیگه؟

در مورد Internet Explorer 6 هم میتونی راهنماییم کنی؟ یه روش ریجستریی، چیزیی نیست که این ارور رو نده؟

تشکر وسپاس فراوان...

Jalal
26-06-2007, 17:18
1 . در کادر محاوره ای Run عبارت Regsvr32 /i Shell32.Dll را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا پیغامی مانند شکل زیر ظاهر شود ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahsanx
27-06-2007, 06:45
دوست عزیز برای حذف و نصب دوباره اینترنت اکسپلورر شما باید در کنترل پنل به روی Add or remove program بری و در

پنجره باز شده در سمت چپ به روی گزینه سوم یعنی Add/ remove windows components بری و در پنجره جدید تیک

اینترنت اکسپلورر رو برداری و بعد next رو بزنی و بعد از طی کردن مراحل و زدن Ok دوباره همین مسیر رو بری و این دفعه

تیک اینترنت اکسپلورر رو بزنی و مراحل رو دنبال کنی . با این کار اینترنت اکسپلورر حذف شده و دوباره نصب میشه و در ضمن

شما در این قسمت میتونی هر برنامه ای رو که با ویندوز ایکس پی نصب میشه حذف کنی مثل مدیا پلیر یا Msn masenger . و

یا برنامه فاکس رو نصب و فعال کنی . البته اینم بگم که حتما باید سیدی ویندوز ایکس پی رو در سیدی رم بذاری ( همون ورژن

از ویندوز که نصبه ) . موفق باشی

Hadi King
27-06-2007, 16:38
rameshk جون اگه پاك كني حل ميشه اگه نشد تا مسير طولاني تر بهت بدم تا حل شه

rameshk
28-06-2007, 00:46
ممنون دوستان مشکل اولم حل شد..
H.VIKE عزیز اگه زحمتی نیست اون روش طولانی هم بگو، بیش از پیش ممنونت میشم..
حالا باید روشی که ahsanx عزیز گفتند رو چک کنم( هر چند بار ها این روشو تست کردم، ولی بدون سی دی ویندوز)
موفق باشید

rameshk
30-06-2007, 09:02
دوست عزیز برای حذف و نصب دوباره اینترنت اکسپلورر شما باید در کنترل پنل به روی Add or remove program بری و در

پنجره باز شده در سمت چپ به روی گزینه سوم یعنی Add/ remove windows components بری و در پنجره جدید تیک

اینترنت اکسپلورر رو برداری و بعد next رو بزنی و بعد از طی کردن مراحل و زدن Ok دوباره همین مسیر رو بری و این دفعه

تیک اینترنت اکسپلورر رو بزنی و مراحل رو دنبال کنی . با این کار اینترنت اکسپلورر حذف شده و دوباره نصب میشه و در ضمن

شما در این قسمت میتونی هر برنامه ای رو که با ویندوز ایکس پی نصب میشه حذف کنی مثل مدیا پلیر یا Msn masenger . و

یا برنامه فاکس رو نصب و فعال کنی . البته اینم بگم که حتما باید سیدی ویندوز ایکس پی رو در سیدی رم بذاری ( همون ورژن

از ویندوز که نصبه ) . موفق باشی

دوست عزیز، جواب نداد...

Hadi King
01-07-2007, 03:06
هنوز مشكلت حل نشده rameshk جون

rameshk
01-07-2007, 07:53
نه عزیزم هنوز مشکل Internet Explorer 6 برقراره!!
یعنی راهی نیست بشه Internet Explorer 6 رو دوباره نصب کرد؟