PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دی‌وی‌دی‌ها مهر و موم می‌شوند !

Ehsani
26-06-2007, 03:15
در دنیای جدید آی‌تی که همگان به دنبال امنیت اطلاعات هستند، DVD رايترهایي با تكنولوژي منحصر به فرد SecurDiscTM به بازار جهاني عرضه شده است.اين رايترها از دسترسي افراد غيرمجاز به اطلاعات مهم و محرمانه جلوگيري مي‌کند.

با ارائه نسل جديد درايوهايSuper Multi DVD RewriterX20 مجهز به تكنولوژي SecurDiscTM امكان محافظت از اطلاعات مهم در اختیار كاربران قرار می‌گیرد.

اين تكنولوژي پاسخي به نياز كاربراني است كه مي‌خواهند از دسترسي افراد غيرمجاز به اطلاعات محرمانه خود جلوگيري کنند.

درايوهاي Super Multi DVD Rewriter مجهز به اين تكنولوژي در دو مدل GSA-H55N و GSA-H55L (با قابليت LightScribe) مي‌توانند براي هر كاربر چه حرفه‌اي و چه غيرحرفه‌اي امكان افزايش سطح امنيتي روي اطلاعات خود را فراهم کنند، نیازی که سال‌ها شرکت‌هایی که با دیگر شرکت‌ها تبادل اطلاعات داشتند به دنبال رفع آن بودند.

بديهي است كه اطلاعات حساس و مهم مي‌بايست به نحوي ضبط شود كه كاربر ضمن جلوگيري از دسترسي غيرمجاز، ساير افراد را از اصل بودن يا صحت آن متقاعد سازد.

با اينكه برخي از درايوهاي اپتيكال قابليت رمزگذاري دارند، DVD رايترهاي Super Multi DVD Rewriter با تكنولوژي SecurDiscTM علاوه بر امكان رمزگذاري با سطح امنيت بسيار بالا قابليت‌هاي متمايزي را نيز به كاربر ارائه مي‌كنند.

ويژگي‌هاي منحصر به فرد SecurDiscTM در يك نگاه:

1. ايجاد كلمه عبور (Password) در هنگام كپي اطلاعات بر روي لوح فشرده(CD/DVD)
* با انتخاب كلمه رمز يا عبور به هنگام كپي اطلاعات بر روي CD/DVD مي‌توانيد از دسترسي غير مجاز جلوگيري کنيد.

2. ايجاد امضاي ديجيتالي جهت اطمينان كاربر از اصل بودن فايل‌هاي ارسالي
* با ايجاد امضاي ديجيتالي، گيرنده را از اصل بودن اطلاعات ارسالي مطمئن می‌‌کنيد.

3. حصول اطمينان از سالم بودن اطلاعات در زمان كپي
* قابليت كنترل اطلاعات به نحوي كه كاربر از سالم بودن آن به هنگام كپي اطمينان حاصل مي‌کند.

4. امكان بازخواني داده‌ها حتي در زمان مخدوش شدن لوح فشرده CD/DVD
* حتي اگر اطلاعات شما به هر دليلي مخدوش شود، اين ويژگي امكان بازيابي و خواندن آن را امكان پذير مي‌سازد.

5. جلوگيري از كپي برداري غير مجاز از فايل‌هاي PDF.
* همچنين با اين تكنولوژي سيستمي يكپارچه و راه‌حلي جامع براي جلوگيري از مخدوش شدن لوح فشرده به نحوي ايجاد شده است كه توسط رايت كردن اطلاعات در نقاط مختلف CD و يا DVD از آسيب احتمالي به آنها جلوگيري مي‌شود. تاكنون هيچ روشي براي محفاظت از اطلاعات با ويژگي‌هاي فوق وجود نداشته است.

منبع : روزنامه همشهری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pirooz33
29-07-2007, 04:56
در اين مورد اگر كسي اطلاعات بيشتري داره خواهش مي‏كنم خبر بده.
من يه دي.وي.دي رايتر اچ.پي خريداري كردم كه فروشنده مدعي داشتن همچين امكاني بر روي دي.وي.دي بود.
حالا من مي‏خوام ببينم براي پسورد گذاشتن بر روي يك دي.وي.دي بايد از برنامه خاصي استفاده كنم؟
لطفاً راهنمايي كنيد.

pirooz33
29-07-2007, 04:57
در اين مورد اگر كسي اطلاعات بيشتري داره خواهش مي‏كنم خبر بده.
من يه دي.وي.دي رايتر اچ.پي خريداري كردم كه فروشنده مدعي داشتن همچين امكاني بر روي دي.وي.دي بود.
حالا من مي‏خوام ببينم براي پسورد گذاشتن بر روي يك دي.وي.دي بايد از برنامه خاصي استفاده كنم؟
لطفاً راهنمايي كنيد.

Ehsani
29-07-2007, 07:01
اگه گفته ...خوب یک نگاه به لوازم همراه دی وی دی رایترت بنداز

دفترچه اش رو بخون...

اگه واقعا قابلیت کدگذاری داشته باشه باید حتما یک نرم افزاری تو سی دی همراهش باشه که مخصوص این کاره