PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکن دیسک مزاحم

shahedi
25-06-2007, 18:44
به نام خدا
سلام
دوستان بعد از اینکه برنامه پاک کننده رجستری رو اجرا کردم همه چیز به هم ریخت من بعدا فایل های رجستری را بازگردانی کردم ولی درست نشد که نشد روی سیستمم فایروال زون آلارم و آنتی ویروس دارم در ضمن آنتی اسپی ور real timeنیست. خوب در راه اندزای بعدی سیستم افتضحاح شد اسکن دیسک های پیاپی که با وجود آنکه من اسکن دیسک ها را اجرا می کنم در راه اندازی بعدی هم دوباره اجرا می شوند حال اگر سیستم ریستور را غیر فعال کنم اسکن دیسک تا 67 پیش می ره و همن جا می مونه سرعت هم بسیار اومده پایین تا وقتی هم فایروال را حذف نکرده بودم نمی تونستم وارد سیستم بشم راه اندازی یه ربع می شه!برنامه های پاک کننده و دفراگ بی تاثیرند

سوال دیگر من دو سیستم عامل 98 و xp را دارم حال اگر بخواهم xpرا حذف کنم باید منوی اولیه رو غیر فعال کنم یا بعد از اینکه درایو را از داخل 98 فرمت کردم خود به خود حذف می شه در ضمن راه غیر فعال کرنش رو هم بگین

*Batman*
25-06-2007, 18:49
سلام.
برنامه پاک کننده رجیستر شما اسمش چیه؟
2-بهتره قبل از فرمت از Boot.ini ویندوز XP گزینه های منوی بوت را ویرایش کنید.

shahedi
25-06-2007, 19:00
سلام.
برنامه پاک کننده رجیستر شما اسمش چیه؟
2-بهتره قبل از فرمت از Boot.ini ویندوز XP گزینه های منوی بوت را ویرایش کنید.

WinASO Registry Optimizer

*Batman*
25-06-2007, 19:16
باور کن WinASO Registry Optimizer برنامه ایست که هرگز از روی سیستم من حذف نمیشه.
اشکال از اون نیست.شک نکن.
قبلا با آنتی ویروس و فایروال مشکلی نداشتی؟ ممکنه با هم سازگار نباشن.اسمشون چیه؟

shahedi
25-06-2007, 19:20
سلام
کاسپر و زون آلارم که دیگه بی زون آلارم شدم
یکی یه راه بگه برای غیر فعال کردن اسکن دیسک در هنگام بوت دارم دیونه می شم از رجستری راهی نداره؟

نه عمرا با هم مشکل داشته بودن چه جمله ای!!

وقتی کامپیوتر رو ریسیت می کنم یه خط سفید می یاد مثل وقتی که خواب زمستانی کرده باش وینت رو

shahedi
27-06-2007, 13:01
جدا کسی نمی دونست من توی 98 بلدم ولی xpنمی شه

Jalal
27-06-2007, 14:01
جدا کسی نمی دونست من توی 98 بلدم ولی xpنمی شه

از این دستور استفاده کن تو قسمت run این تمام ارورها رو ترمیم میکنه البته باید رستم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید