ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما بهترین نرم افزار مسنجر چیست

ebinem173
25-06-2007, 16:56
از دوستان خواهش میکنم که در این نظرسنجی شرکت کنید تا بفهمیم بهترین مسنجر از نظر قابلیتهای مختلف چیه؟
این هم لینک ویکی پدیا در مورد مقایسه انواع مسنجرها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farhadd
25-06-2007, 19:01
Google talk
سرعت بيشتري داره

Jalal
25-06-2007, 20:48
trilian حرف نداره

rafifar
25-06-2007, 20:55
ولی یا هو با این که کلی تبلیغات به درد نخور داره چیزیه که روی هر سیستمی نصبه و عمومیت بیشتری داره.

ebinem173
26-06-2007, 16:49
کدومشون بهترین voice chat رو دارن؟

yasharoo
26-06-2007, 20:14
من فکر کنم قدرت صدای google tahkاز همه بیشتر وبالاتر باشه

golmohammadi
26-06-2007, 22:22
دوستان سعي كنيد همگي راي بدين تا برترين معلوم بشه
من با همشون كار نكردم
ولي نظر خودمو ميگم
ياهو از لحاظ كاربر در سطح اول هست
اما ايراداتي داره از جمله اينكه ويس چت گاها ارور ميده و باز نميشه -بعضا داخل رومها نميره -گاها موقع اد كردن پدرو آدمو درمياره تا اد كنه-و بوت هم كه خوب ميفته-و توي رومها هم كه معلوم نيست كي به كيه ...
اما Paltalk Massenger كه در اين نظر سنجي اسمشو نياوردند : داخل رومها مدير داره و كسي نيمتونه شلوغي كنه رومها كاملا با اسم كشور نشان داده ميشوند و براحتي قابل دسترس هستند و ويس در اين برنامه خيلي كم قطع ميشه حتي با سرعت اينترنت كم بازم خوب كار ميكنه -جستجوي راحت كاربران - اد كردن بدون اجازه طرف-و... ايراداتي هم داره كه بزرگترينش اينه كه چند وقتي هست كه فكر كنم 5 تا كشور را از سرويس دهي محروم كرده و ايران جزو همون 5 تاست و شايد واسه همينه كه تو ليست اين برنامه را نياوردند
يكي ديگه از برنامه ها MSN Massenger ميباشد من با اين برنامه زياد كار نكردم اما ميدونم كه كيفيت و سرعت وبكم در اين برنامه بيشتر هست
با بقيه برنامه ها كار نكردم و منتظر نظرهاي دوستان هستم

Persian.Boy
26-06-2007, 23:15
کدومشون بهترین voice chat رو دارن؟

دوست عزیز شما اگر بهترین Voice Chat رو برای استفاده کردن در داخل ایران میخوای بدونی اونوقت باید اسم تایپک

رو هم عوض کنی و بزاری...

بهترین برنامه چت برای استفاده کردن در داخل ایران چیه ؟

اما اگر واقعا میخوای بدونی بهترین برنامه برای ارتباط صوتی و تصویری کدوم برنامه است با قاطعیت تمام میتونم بهت

بگم که Skype چه از نظر ارتباط صوتی و چه ارتباط تصویری بالاترین کیفیت رو داره و هیچ کدوم از برنامه های مسنجر هنوز

هم به پای کیفیت Skype نمیرسه. چون این برنامه نوع ارتباط صوتی و تصویریش با برنامه های دیگه فرق میکنه.

یک مثال بزنم تا بهتر متوجه کیفیت تصویری و یا صوتی اون بشید. اگر کسی از خط اینترنت پر سرعتی استفاده بکنه و

طرف مقابلش هم به همون اندازه سرعت داشته باشه شما میتونید پخش مستقیم فوتبال رو از طریق Webcam به طرف

مقابلتون نشون بدید. یعنی حتی در هتگام گل زدن نیز توپ و دویدون بازیکنها با سرعت پخشی که در تلویزیون نشون

میده تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما Yahoo,MSN,Paltalk چی ؟ همه شما استفاده کردید و نیاز به توضیح نیست.

اما اگر از سرعت اینترنت کمی برخوردارید و دنبال برنامه خوبی برای ارتباط صوتی و تصویری میگردید فعلا یاهو مسنجر

برنامه خوبیه. و اگر به دنبال بهترین برنامه برای ارتباط نوشتاری میگردید اونوقت هیچ برنامه ای نمیتونه جای MSN رو

بگیره.

بعضی از دوستان تا حرف از بهترین برنامه زده میشه زود میان و پرکاربردترین رو معرفی میکنند. اینجا باید در نظر داشته

باشید که پرکاربردترین ها همیشه جزو بهترین ها نیستند. اگر شما فقط با یک نوع مسنجر و اونم فقط یاهو کار کردید

پس نگید یاهو بهترین برنامه است. بگید که من فقط از یاهو استفاده کردم و ازشم راضیم.

اما وقتی حرف از بهترین ها زده میشه زمانی که با بقیه برنامه ها بطور مداوم کار نکردید به نظر من نظر دادن اشتباهه

و بهتره فقط نظر شخصی تون رو در مورد همون برنامه ای که استفاده کردید بدید نه اینکه بقیه برنامه ها رو هم زیر

سوال ببرید.

حالا هم چون من با اکثر برنامه های مسنجر کار کردم به نظر من و خیلی ها در اروپا بهترین برنامه جهت ارتباط صوتی

و تصویری Skype است. حالا اگر کسی دارای خط پر سرعت نیست و نمیتونه از این برنامه استفاده کنه مشکل از

این برنامه نیست بلکه مشکل از اون کشوریه که هنوز خودشو با جامعه مدرن امروزی تطبیق نداده.

در ضمن Trillian برنامه مستقل مسنجر نیست بلکه این برنامه فقط یک Chat Client است و نباید با برنامه هایی مانند Skypr,Yahoo Messenger و

غیره مقایسه بشه.

persian365
26-06-2007, 23:30
من که از یاهو مسنجر استفاده میکنم
خوبه ولی گوگل تالک هم خوبه

ebinem173
27-06-2007, 00:04
دوست عزیز شما اگر بهترین Voice Chat رو برای استفاده کردن در داخل ایران میخوای بدونی اونوقت باید اسم تایپک

رو هم عوض کنی و بزاری...

بهترین برنامه چت برای استفاده کردن در داخل ایران چیه ؟

اما اگر واقعا میخوای بدونی بهترین برنامه برای ارتباط صوتی و تصویری کدوم برنامه است با قاطعیت تمام میتونم بهت

بگم که Skype چه از نظر ارتباط صوتی و چه ارتباط تصویری بالاترین کیفیت رو داره و هیچ کدوم از برنامه های مسنجر هنوز

هم به پای کیفیت Skype نمیرسه. چون این برنامه نوع ارتباط صوتی و تصویریش با برنامه های دیگه فرق میکنه.

یک مثال بزنم تا بهتر متوجه کیفیت تصویری و یا صوتی اون بشید. اگر کسی از خط اینترنت پر سرعتی استفاده بکنه و

طرف مقابلش هم به همون اندازه سرعت داشته باشه شما میتونید پخش مستقیم فوتبال رو از طریق Webcam به طرف

مقابلتون نشون بدید. یعنی حتی در هتگام گل زدن نیز توپ و دویدون بازیکنها با سرعت پخشی که در تلویزیون نشون

میده تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما Yahoo,MSN,Paltalk چی ؟ همه شما استفاده کردید و نیاز به توضیح نیست.

اما اگر از سرعت اینترنت کمی برخوردارید و دنبال برنامه خوبی برای ارتباط صوتی و تصویری میگردید فعلا یاهو مسنجر

برنامه خوبیه. و اگر به دنبال بهترین برنامه برای ارتباط نوشتاری میگردید اونوقت هیچ برنامه ای نمیتونه جای MSN رو

بگیره.

بعضی از دوستان تا حرف از بهترین برنامه زده میشه زود میان و پرکاربردترین رو معرفی میکنند. اینجا باید در نظر داشته

باشید که پرکاربردترین ها همیشه جزو بهترین ها نیستند. اگر شما فقط با یک نوع مسنجر و اونم فقط یاهو کار کردید

پس نگید یاهو بهترین برنامه است. بگید که من فقط از یاهو استفاده کردم و ازشم راضیم.

اما وقتی حرف از بهترین ها زده میشه زمانی که با بقیه برنامه ها بطور مداوم کار نکردید به نظر من نظر دادن اشتباهه

و بهتره فقط نظر شخصی تون رو در مورد همون برنامه ای که استفاده کردید بدید نه اینکه بقیه برنامه ها رو هم زیر

سوال ببرید.

حالا هم چون من با اکثر برنامه های مسنجر کار کردم به نظر من و خیلی ها در اروپا بهترین برنامه جهت ارتباط صوتی

و تصویری Skype است. حالا اگر کسی دارای خط پر سرعت نیست و نمیتونه از این برنامه استفاده کنه مشکل از

این برنامه نیست بلکه مشکل از اون کشوریه که هنوز خودشو با جامعه مدرن امروزی تطبیق نداده.

در ضمن Trillian برنامه مستقل مسنجر نیست بلکه این برنامه فقط یک Chat Client است و نباید با برنامه هایی مانند Skypr,Yahoo Messenger و

غیره مقایسه بشه.

کاملا با فرمایشات شما موافقم اما من این تاپیک رو باز کزدم به خاطر اینکه میخواستم از تجربیات همه دوستان استفاده کنم تا به یه نتیجه درست برسم(برسیم)
مسلما اگر اطلاعاتم در مورد این قضیه کامل بود خیلی راحت میرفتم دانلودش میکردم و همونو استفاده میکردم اما حالا میخوام در کنار اینکه یواش یواش همه اینها رو دانلود و آزمایش میکنم از تجربیات شما و بقیه دوستان هم استفاده کنم
در ضمن خودم هنوز رای ندادم چون همه اینها رو هنوز آزمایش نکردم
و فقط voice chat مدنظرم نیست و این تنها یکی از خواسته هامه
با تشکر

D o l f i n
27-06-2007, 22:29
من فقط از یاهو استفاده کردم و ازشم راضیم.
همين جمله نظر منه

ebinem173
03-07-2007, 01:08
دوستانی که adsl دارن بیان تو این تاپیک رای بدن بذارید به یک نتیجه درست و حسابی برسیم

golmohammadi
07-07-2007, 01:49
چرا اين تاپيك خلوت هست
كمتر كسي پيدا ميشه كه از برنامه هاي مسنجري استفاده نكنه

نعيم.وحيد
07-07-2007, 05:30
ازنظرمنicqبهتره:40:

ebinem173
07-07-2007, 16:57
ازنظرمنicqبهتره:40:

حداقل یک دلیل برای تشخیصتون بیارید

Behroooz
07-07-2007, 18:00
فقط ياهو مسنجر .

masoud908
07-07-2007, 18:15
عجب سوال سختی...باید فکر کنم !!!
بابا تابلوتر از این سوال وجود نداره...
یاهو مسنجر دیگه...

Payman-m
20-10-2007, 00:25
به نظر من که ICQ آخره هرچی مسنجره .
نصبش کنید می فهمید !

Payman-m
20-10-2007, 21:17
دوستان من هرکاری میکنم که تو سایت icqmail.com لاگین (Login) بشم نمیشه ؟
شما تاحالا تونستید وارد قسمت Login سایت icqmail.com بشید ، اگر آره لطفاً بگید چطور؟

Baby nfs
21-10-2007, 07:56
دوستان شايد جاي سؤالم اينجا نباشه ولي وقتي مي بينم افراد وارد تو اين تاپيك زيادن مي پرسم...
مدتي هست كه تو ياهو مسنجر نام كسايي كه تو روم هستند رو نميتونم ببينم مشكل از چيه؟
خيلي ناراحتم .

wordist
21-10-2007, 16:20
سلام

راستش چون من خودم از ياهو مسنجر استفاده ميكنم فكر كنم اون بهتر باشه و گزينه هاش در دسترس تر ولي امنيتش آزاردهنده است كه اونم معمولا روز به روز بهتر ميشه

812
15-08-2008, 12:14
یاهو بهتره
چون هم مشتری زیاد داره هم ویسش بهتره
اگه امنیت هم می خوای google talk استفاده کن
این بهتره

hosein66
30-08-2008, 02:32
به نظر من مسنجري بهتري از گوگل تاک پيدا نمي شه واقعا امنيت داره