PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي ارسال اس ام اس رايگان به هر نقطه اي از جهان

razavinia
25-06-2007, 15:14
نرم افزاري براي ارسال اس ام اس رايگان به هر نقطه اي از جهان ( این مطلب را از وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نقل می کنم )
SMS-IT نرم افزاری است که به كمك آن می توانید به وسیله کامپیوتر خود به هر موبایلی در هر نقطه از جهان اس ام اس بفرستید(از جمله ایران ) !!!SMS-IT حتیSMSتصویری را نیز پشتیبانی می کند . این نرم افزار همچنین از Caller Group Graphic و Operator Logo و Ringtones و Flash SMS ( فقط برای گوشی های نوکیا )نیز حمایت می کند . تمامی پیغام ها می توانند توسط مودم کامپیوتر و یا توسط مودم خود موبایل ( با اتصال موبایل به کامپیوتر ) ارسال شوند در این صورت اگر موبایل به کامپیوتر متصل شود پیغام های موجود در inbox موبایل را می توان به کامپیوتر انتقال داد !!! دفترچه آدرس موبایل را نیز همچنین می توان در کامپیوتر ذخیره کرد . (توسط synchronized کردن ) ( این دو ویژگی برای هر موبایلی قابل اجرا است ).
لینک دریافت این محصول بی نظیر : کلیک کنید ( پسورد فایل زیپ در قسمت نظرات مطلب فوق در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ذکر شده است !!! )

razavinia
25-06-2007, 15:25
تصحیح می کنم لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد با تشکر رضوی نیا

golmohammadi
25-06-2007, 23:08
اينم پسورد : [url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/ur
راستي خودت تونستي به نتيجه برسي؟
من دانلود كردم حالا چيكار كنم ؟

farid0485
27-06-2007, 05:47
حجم برنامه 5.4mb

razavinia
27-06-2007, 12:47
من خودم تستش نکردم ولی نرم افزار خوبی هست شما خودت تست کن و آموزشش را اینجا بزار . خودم یک مدت دیگه تست می کنم و آموزشش را در وبلاگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می گذارم .