PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات کامپیوتریتونو اینجا مطرح کنید> >جواب میگیرید با کمک دوستان<<

cherry
25-06-2007, 07:37
سلام دوستان من ....

دیدم خیلی این گفتگو شلوغ پلوغه هر کسی هر مشکلی داره یه تاپیک باز میکنه و چندتا جواب میگیره و بعد دیگه هیچی:41:

این تاپیک و باز کردم که هر کسی مشکلی داشت توش مطرح کنه تا دوستان عزیز به سوالاتتون جواب بدن و اینقدر این گفتگو شلوغ نباشه :10: :10:

پس : با ما به از این باش که با دگرانی:11: :11:

cherry
25-06-2007, 07:47
اولین مشکلو خودم مطرح میکنم ....

من یک از دوستانم سیستمشو وقتی روشن میکنه و میاد بالا هنوز صفحه ویندوز باز نشده رسیت میکنه و این کار سه باز ادامه داره و وقتی سومین بار ریسیت کرد صفحه ویندوز میاد بالا و یه همچین پیغامی میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟

A_M_IT2005
25-06-2007, 08:15
تا اونجایی که از عکس معلومه دو تا پنجره زیر پیغام باز هست.
یعنی بعد از بالا اومدن ویندوز (دفعه سوم) این دو تاپنجره خودش میاد و بعد پیغام ، یا شما برنامه ای اجرا کردی؟
من تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم، ولی فکر کنم مشکل از همین برنامه advanced call center باشه ( البته اگه پیغام به خاطر این نرم افزاره)
ویندوز من یه بار از این جور اداها دربیاره و ریست کنه و ناز کنه ، فرمتینگ ویندوز درایو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن کاپیوتر هم مثل انسان شب به خواب احتیاج داره. وقتی ساعت 3:23 AM کاپیوتر رو روشن کنی معلومه اعتراض میکنه و ریست میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این که تنها راهی که به ذهنم رسید فرمته ، شرمنده.