PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشكل جدي با nero 7 و Alcohol 120 پيدا كردم لطفا راهنمايي كنيد

saba2000
25-06-2007, 07:16
با سلام راستش ماجرا از اين قراره كه:
:41: من در سيستمم اول از Alcohol 120 و nero 6 استفاده مي كردم از alcohol كه رضايت كامل داشتم اما nero موقع كپي سي دي ها منو اذيت ميكرد براي همين اون رو uninstall كردم و nero ultra 7 رو نصب كردم بعد از اين كارمتوجه شدم كه alcohol ام توي كپي سي دي دچار مشكل شده و چند سي دي فيلم رو بد كپي كرد .براي همين اين نرم افزار رو هم uninstall كردم و خواستم دوباره نصبش كنم كه ديگه سيستم عامل اجازه نمي داد و مدام با پيفام خطا مواجه مي شدم اين مشكل اعصاب منو خورد كرده بود و نمي دونستم چه كار كنم:21: :21: :21: :21: در عين حال از nero7 راضي بودم تا اينكه يك هفته پيش متوجه شدم كه اين نرم افزار هم مشكل پيدا كرده و فيلم هايي رو كه از طريق nero express قبلا با سرعت و كيفيت عالي در كمترين زمان برام رايت ميكرد حالا يا موقع عملياتsumolation پيفام شكست ميده يا هم وقتي كه رايت سي دي تموم ميشه و اعلام موفقيت ميكنه فيلم رو خراب رايت ميكنه و انگار كه از دقيقه 50 به بعد فيلم بدون كيفيت و خشدار نشون داده ميشه اين مشكل به حدي حاد شده كه الان ديگه حتي يك فيلم رو هم درست نميتونه رايت كنه و تا حالا 6 تا سي دي خراب كردم .
از طرفي سيستم عامل من توي اين گير و دار يك بار به مشكل برخورده بوده و الان تقريبا يك ساله ونيمه كه دارم ازش استفاده ميكنم !!!:19:
خودم فكر كردم شايد مشكلم از سيستم عاملم باشه ديشب از بس كه ناراحت بودم نزديك بود كه سيستممو دوباره نصب كنم اما پشيمون شدم گفتم شايد راه حل ديگه اي باشه براي همين اينجا اومدم شايد كسي منو راهنمايي كنه .............
لطفا اگه پيشنهادتون عوض كردن سيستم عاملمه به من بگيد اگه بعدا بخوام neroو َalcohol رو سيستمم نصب كنم اول كدوم رو بايد نصب كنم تا ديگه اين مشكل رو پيدا نكنم !!!!!!!!!!!
لطفا هرچه سريعتر كمكم كنين ممنون. :18: . :18: . :18: . :18: . :18:

AB
25-06-2007, 10:48
اول از همه مطمعن شو که ایراد از رایترت نیست برای این کار درش رو باز کن و اول لنزش رو تمیز کن بعدش هم ریل هایی که لنز رو اون حرکت میکنه رو چک کن که گیر نداشته باشن اگه تونستی این ریل ها رم تمیز کن اگه مشکلت حل نشد ویندوزت رو عوض کن و جدیدترین نسخه رو بزن اگه بازم درست نشد عمر رایترت تموم شده بندازش دور .!!!
البته قبل از این که بندازیش دور بده یه تعمیرکار نیگاه کنه

ebru_gundes_206
25-06-2007, 10:52
با رایتر چند عدد دیسک رایت کردی ؟ احتمال داره عمر مفید رایترت تموم شده باشه.

golmohammadi
25-06-2007, 23:41
منم فكر كنم بهترين راه اينه كه يه بار ويندوز را عوض كني
بعد فقط برنامه نرو را نصب كني و كپي را امتحان كني ببيني چجوريه
اگر مشكل داشت به احتمال زياد رايتر مرحوم شده
در ضمن براي رايت CD از هارد به CD از نرو
و براي كپي CD به CD و همچنين برداشتن IMAGE و يا رايت IMAGE از برنامه Alcohol استفاده كن
موفق باشي

saba2000
26-06-2007, 17:39
با سلام ممنون از راهنمايتون من اين رايتر رو حدودا يك ساله كه دارم ازش كار ميكشم و اگه اشتباه نكنم نزديك به 60تا70 عدد سي دي فيلم و اطلاعاتي تاحالا باهاش رايت كردم رايترم هم از نوع asus quie track است آيا به نظرتون عمر رايترم تموم شده يا نه؟!!!!!!!!!!

golmohammadi
26-06-2007, 22:10
با سلام ممنون از راهنمايتون من اين رايتر رو حدودا يك ساله كه دارم ازش كار ميكشم و اگه اشتباه نكنم نزديك به 60تا70 عدد سي دي فيلم و اطلاعاتي تاحالا باهاش رايت كردم رايترم هم از نوع asus quie track است آيا به نظرتون عمر رايترم تموم شده يا نه؟!!!!!!!!!!

نه بابا 60 CD كه چيزي نيست
اين رقم را ضربدر 10 كني بازم كمه
شما اون كاري كه گفتم بكن بعد نتيجه را بگو

saba2000
28-06-2007, 03:28
باسلام مجدد ممنونم از راهنماييتون خوشحالم كردين چون نگران بودم كه نكنه رايترم مشكل پيدا كرده باشه ......
امروز من اومدم دوباره اون نرم افزار ها رو uninstall كردم بعدش سيستم رو با كمك نرم افزارهاي رجيستري و بهينه سازي سيستم چك كردم تا شايد ان شاءا.. سيستم عاملم اگه مشكل داره كمي روبه راه بشه اين ديگه برام آخرين راه حله بعدش دوباره فقط nero 7 رو نصب مي كنم اگه جواب نداد ديگه فكر كنم سيستم عاملم بايد عوض بشه حالا اگه نظري دارين لطفا بگين تا استفاده كنم!!!