PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه انتی ویروس که بشه رو فلش مموری نصب کرد و فلش رو به هر کامپیوتری متصل کنی ویروس نگیره؟

Aloneboy
24-06-2007, 19:50
یه برنامه انتی ویروس که بشه رو فلش مموری نصب کرد و فلش رو به هر کامپیوتری متصل کنی ویروس نگیره؟

WooKMaN
24-06-2007, 22:21
آنتی ویروس فقط روی سیستم عامل نصب میشه نه روی قطعه سخت افزاری خاصی ! ...

چون منابعی که واسه نصب و اجرای برنامه ها مثل آنتی ویروس لازمه روی اون قطعات سخت افزاری خارجی مثل همین فلش وجود ندارن ...

;)

pillx
24-06-2007, 22:27
تایپیک بالا 100 درصد تائید میشود

آنتی ویروس قطعه ای نیست که خودش فیلتر کنه به وسیله کامپیوتر میزبان که انتی ویروس نصب میشه ویروس رو پیدا میکنه.
واقعا که بعضی سوالات مورد دارند

sastwhc
25-06-2007, 08:09
سلام
راستش فکر کردم یوال این دوست عزیز اینه که چطوری یه آنتی ویروس رویه کول دیسکی چیزی باشه و بوت بشه و یه کامپیوتر رو اسکن کنه و ...
دوستان دیگه بالا جواب دادن و البته درسته.ولی
شما میتونید یه فلش مموری(کول دیسک) بوت درست کنید و یه آنتی ویروس روش بریزید.این کار در لینوکس واقعا ساده است.ubuntu+avc می تونه کمک کنه.میشه بوت شبیه ویندوز هم ساخت.
اگه حرف هام کمک میکنه ادامه بدم.امیدوارم سوال و درست گرفته باشم
ارادتمندیم

Aloneboy
25-06-2007, 16:57
sastwhc ممنون که جواب دادید ولی منظور من این نبود

pillx من همچین برنامه ای رو تو خود این سایت دیدم ولی یادم نمیاد اسمش چی بود من که نمیتونم این همه نرم افزار معرفی شده رو نگاه کنم با سرچ هم به جایی نرسیدم اون برنامه چند کاره بود

pillx
25-06-2007, 17:05
میتونید با آقا سینا و آقا علی و اقا میثم مشورت کنید

Aloneboy
25-06-2007, 17:21
ببخشید من اشتباه کردم برنامه DeviceLock 5.7 بود که پیداش کردم و فکر می کردم رو فلش انتی ویروس نصب می کنه ولی با نصب این برنامه روی کامپیوتر از ورود ویروس های داخل فلش جلوگیری میکنه

maghsoodrayaneh
25-06-2007, 19:37
بعضی ها یه جوابهایی میدن آدم شاخ در میاره اون چیزی که شما می خوای اینجاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]