PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

hadi_gamer
24-07-2010, 12:20
يكي كار با اين gatherer رو توضيح بده.اين كه اصلا جاي معدن ها رو نشون نميده فقط جاهايي رو كه خودت پيدا ميكني رو نقشه علامت ميذاره.من يه addon ميخوام كه خودش نشون بده جاها رو.
bloodhound هم يه فلش قرمز رو نقشه هست با يه سري نقاط قرمر كه وقتي نزديكشون ميشي غيب ميشن و خبري از معدن نيست.

Beowulf Hero
24-07-2010, 12:57
امیر نوب دی کی ت که الینسه

حجت بیا دیگه به من help کن ، یه کمی هم Gold بده خیلی poor هستم ...:31:

مهران خیلی پر رویی . بچه های گیلد بهت 2 کی دادن تو لول 30 بازم گلد میخوای ؟ واقعا که

به من میگه میخوام ماموتو موتور بخرم . عزیزم اونا واسه لول 80ه ...

اره تو نلم من همین بد بختی رو داشتم
هی میگفت گلد بده میخوام برم موتور بخرم:O

در ضمن پروفایل یا پیام خصوصی هم افریده شده برای همین ور زدنا
به اونجا مراجعه کنید

آخه مرد حسابی ، من تو Guild شما هستم ، یکبار هم نیومدین سراغم ، فقط دیروز خودت اومدی اونم نیومده رفتی ، یعنی چی ؟؟؟
شما ها که اصلا کمک نمیکنین ؟؟؟ لا اقل کمک کنین lvl up کنم ، هر وقت میگم یه بهونه ای میارین :41:
گریه نکن گوگولی
این حجت همینجوریه
وقتی با حجت تو یه سرور بازی میکنی باید اینارم بکشی:دی

در ضمن حتما نباید یکی کمکت کنه
خودت بازی کن !!
یعنی چی کمکم کنید؟؟

منم اسپم بدم عقب نیوفتم:خخخ
حجت رفتی myjestry اون سرور بد بخت رو هم خز کردی؟!؟
دوستان توجه کنند این خواست بیاد uber من و دانیال و پارسا که هیچی رفیقای خارجیمونم با خودمون میبریم!:خخخ
اومد نل رو خز کرد نل بیچاره مشکل داخلی براش پیش اومد 2 ماه رول بک شد 3 تا ادمینشو از 15 تا ادمین از دست داد:دی
لول کلا حجت هر جا میره سرور به ... کشیده میشه:دی

طالع حجت نحضه!:خخخخخ
طالعش نحس نیست خودش نحسه:دی

ho0rezam
24-07-2010, 13:29
يكي كار با اين gatherer رو توضيح بده.اين كه اصلا جاي معدن ها رو نشون نميده فقط جاهايي رو كه خودت پيدا ميكني رو نقشه علامت ميذاره.من يه addon ميخوام كه خودش نشون بده جاها رو.
bloodhound هم يه فلش قرمز رو نقشه هست با يه سري نقاط قرمر كه وقتي نزديكشون ميشي غيب ميشن و خبري از معدن نيست.
bloodhound همون چیزیه که میخوای....اون بهت نشون میده که در این مکان deposite هست. و وقتی به 60 یاردیه deposite برسی کم کم محو میشه تا بتونی نقطه ی زرد رنگ که به معنیه وجود deposite هست ببینی...وقتی mat هایه deposite رو برداری ghaterer اون رو برات علامت گذاری میکنه که همیشه دیگه بدونی اونجا چه depositی هست.

نکته: زیاد دنباله فلش نرو...بهتره از قبل بدونی در کدوم مناطق علامت هایه قرمزه bloodhound وجود داره.
نکته: وقتی bloodhound مکانی رو نشون میده، منظور این نیست که حتما در این لحظه اونجا deposite وجود داره (شاید یه پلیر قبلا اومده باشه اونو برداشته باشه و هنوز respawn نشده باشه اون deposite ) اما چون مکانه deposite ها به صورت random نیست و بلیزارد یه مکان های مشخصی رو برای deposite ها تعیین کرده پس حتما در اون مکان depositeی هست!

hadi_gamer
24-07-2010, 13:42
نميشه كاري كرد كه فقط mining رو نشون بده؟

Zende
24-07-2010, 13:54
چرا از توی تنظیماتش میشه
اگه منظورت gatherer هست

ho0rezam
24-07-2010, 14:21
نميشه كاري كرد كه فقط mining رو نشون بده؟

بله...هر دو این امکان رو دارن...باید تویه تنظیماته addon بری و bloodhound رو پیدا کنی...بعد باید herb رو برداری

Tirion Fordring
24-07-2010, 14:43
Lol
@ امیر :

دی کی ها
از Darion Morganire اطاعت میکنند . لیچ کینگ از قدرت Ashbringer میترسیده . به همین دلیل با DK کردن Darion اون شمشیرو بهش میده و Corrupted میشه . و خودش نظارت میکنه اونجا یعنی کلا ما مطیع لیچ کینگ میشدیم . آخرش به داریون میگه با سربازات (10 هزار نفر) حمله کن به Argent Dawn و نابودشون کن . اونا هم 300 نفر بودن :18:
بعدش Tirion Fordring از راه میرسه و داریون میفهمه نمیتونه کاری کنه . قدرت Shadow توی سرزمین Holy هیچ اثری نداره (همین بود لیچ کینگ گفت :When next we meet it won't be on holy ground, paladin.) تسلیم میشه .

بعدش یهو پدر داریون یعنی Alexandros Mograine میاد و یه Shade از داریون زمانی که هیومن بود ایجاد میشه و با پدرش حرف میزنه . از این دیالوگش خیلی خوشم میاد :

Highlord Alexandros Mograine says: My son, there will come a day when you will command the Ashbringer and, with it, mete justice across this land. I have no doubt that when that day finally comes, you will bring pride to our people and that Lordaeron will be a better place because of you. But, my son, that day is not today.

Highlord Alexandros Mograine says: Do not forget...
بعد لیچ کینگ سامون میشه و با یه اسپل باباشو جلو خودش میکشه .

داریون هم میگه تو همه ما رو فریب دادی ، face the Might Of Morganire ! بعد حمله میکنه و چون ashbbringer کارپت بود لیچ کینگ با یه ضربه پرتش میکنه اونور .
بعد 300 نفری که اونجا بوده رو میکشه و شروع میکنه به Capture روح تیریون

تا اینکه داریون بالاخره به خودش میاد و :

Highlord Darion Mograine says: That day is not today

Highlord Darion Mograine yells: Tirion
بعدش Ashbringer رو به طرف تیریون میندازه و به محض اینکه به دست تیریون میرسه Clean میشه و به صورت اصلیش در میاد . بعد به طرف لیچ کینگ حمله میکنه و اونو پرت میکنه اونور :5:
بعدش لیچ کینگ که ترسیده بود (Fucking Coward) در میره ... تیریون هم میاد به داریون میگه ما باید باهم متحد شیم . Knights Of Ebon Blade با Argent Dawn باید متحد شه و بر علیه لیچ کینگ بجنگه . بعد میگه The Argent Crusade Come For u ARTHAS
ته ته یه نامه میده بری پیش کینگ Varian Wyrnn یا ترال . بهشون میدی و اونام به همه میگن اینا دیگه دشمنای ما نیستن و مردم ما رو نمیکشن باهاشون مثل آدم رفتار کنید (تو بیلیزارد گاردا قبل دادن نامه بهت چیز میز میندازن لول)

LuminaL
24-07-2010, 15:21
مهران خیلی پر رویی . بچه های گیلد بهت 2 کی دادن تو لول 30 بازم گلد میخوای ؟ واقعا که

به من میگه میخوام ماموتو موتور بخرم . عزیزم اونا واسه لول 80ه ...

کی گفته ؟! من لول 41 دیدم موتور سوار بود! و همچنین لول پایین های زیادی دیدم که ماموت داشتن.

يه سوال:DK ا بالاخره يارن با ليچ كينگ يا نه؟آخه الآن مبارزه ي تيريون و ليچ كينگ رو از نزديك ديدم و ليچ كينگ گفت هنوز تموم نشده.بعد يكي از دوستاي تيريون بهم كوئست داد 10 تا Undead و رئيسشونو بكشم!بالاخره من با ليچ كينگ دوستم يا نه؟آخه يارو هي بر خلاف ليچ كينگ حرف مي زد.

DK ها در اول کار به عنوان scourge حساب میشدن. ولی بعد لیچ کینگ بهشون خیانت میکنه. و فقط تعداد کمی از اونا که واقعا قدرتمند و مورد علاقه ی لیچ کینگ بودن باهاش میمونن. بقیه جدا میشن ازش و به رهبری darion یه گروه تشکلیم میدن به اسم knights of the ebon blade .
این گروه از اندد ها تشکیل شده و DK ها ولی فرقشون اینه که بر علیه لیچ کینگ میجنگن.
توضیحات بیشترم که حجت اون بالا نوشته!

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

Lol
@ امیر :

دی کی ها
از Darion Morganire اطاعت میکنند . لیچ کینگ از قدرت Ashbringer میترسیده . به همین دلیل با DK کردن Darion اون شمشیرو بهش میده و Corrupted میشه . و خودش نظارت میکنه اونجا یعنی کلا ما مطیع لیچ کینگ میشدیم . آخرش به داریون میگه با سربازات (10 هزار نفر) حمله کن به Argent Dawn و نابودشون کن . اونا هم 300 نفر بودن :18:
بعدش Tirion Fordring از راه میرسه و داریون میفهمه نمیتونه کاری کنه . قدرت Shadow توی سرزمین Holy هیچ اثری نداره (همین بود لیچ کینگ گفت :When next we meet it won't be on holy ground, paladin.) تسلیم میشه .

بعدش یهو پدر داریون یعنی Alexandros Mograine میاد و یه Shade از داریون زمانی که هیومن بود ایجاد میشه و با پدرش حرف میزنه . از این دیالوگش خیلی خوشم میاد :

بعد لیچ کینگ سامون میشه و با یه اسپل باباشو جلو خودش میکشه .

داریون هم میگه تو همه ما رو فریب دادی ، face the Might Of Morganire ! بعد حمله میکنه و چون ashbbringer کارپت بود لیچ کینگ با یه ضربه پرتش میکنه اونور .
بعد 300 نفری که اونجا بوده رو میکشه و شروع میکنه به Capture روح تیریون

تا اینکه داریون بالاخره به خودش میاد و :

Highlord Darion Mograine says: That day is not today

Highlord Darion Mograine yells: Tirion
بعدش Ashbringer رو به طرف تیریون میندازه و به محض اینکه به دست تیریون میرسه Clean میشه و به صورت اصلیش در میاد . بعد به طرف لیچ کینگ حمله میکنه و اونو پرت میکنه اونور :5:
بعدش لیچ کینگ که ترسیده بود (Fucking Coward) در میره ... تیریون هم میاد به داریون میگه ما باید باهم متحد شیم . Knights Of Ebon Blade با Argent Dawn باید متحد شه و بر علیه لیچ کینگ بجنگه . بعد میگه The Argent Crusade Come For u ARTHAS
ته ته یه نامه میده بری پیش کینگ Varian Wyrnn یا ترال . بهشون میدی و اونام به همه میگن اینا دیگه دشمنای ما نیستن و مردم ما رو نمیکشن باهاشون مثل آدم رفتار کنید (تو بیلیزارد گاردا قبل دادن نامه بهت چیز میز میندازن لول)

ببخشید؟! گفت silver convert و argent dawn باید یکی شن حرفی از متحد شدن ebon blade نزد!
بعد یکم بالاتر... باباش مرده بوده چجوری دوبراه میکشتش؟ :31: روحشو تسخیر میکنه.

*Mehran*
24-07-2010, 15:24
تو نل که بودم با پارسا مشکل نداشتم با حجت مشکل داشتم ، تو مایستری که هستم الان با حجت مشکلی ندارم با پارسا مشکل دارم ، ؟؟؟!!!؟؟؟ تعجب میکنم !!! که چرا اینا اینطورین ؟؟؟ این پارسا داره کم میاره اینطوری میگه و به من داره تهمت میزنه ، پارسا کلن تو نل بیشتر از 100G به من نداد ... حجت هنوز هیچی ... :31: D:
تا حالا چنین موجود نوبی ندیده بودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از یه یکی دو ضربه کارش تموم شد :

ای کاش میتونستم اون کاراکتری که تو نل هست رو بیارمش مایستری :

IIIXSubZeroXIII
24-07-2010, 15:25
من الان تو بازی mining و bs رو انتخاب کردم و لی با bs زیاد حال نمیکنم ! به نظرتون بین jewel crafting , herbalism و enchanting کدوم رو انتخاب کنم ؟
شنیدم تو herbalism یه اسپل می ده که میشه باهاش هیل کرد (کارکترم واریوره و هیل نیاز دارم شدید)! درسته؟

Zende
24-07-2010, 15:28
تو ذوق حجت نزن بابا
تازه کوئست هارو تموم کرده شاده یکم:دی

مهران جان دلبندم شما لول 38 هستی
اون لول 25
قدرت شما بیشتره
سریع میکشیش
فهمیدی یا دویاره بگم عزیزم؟

Tirion Fordring
24-07-2010, 15:40
آره اما نه با گدایی . 80 شو پول در بیار موتور بخر مثل من

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

knights of ebon blade همون دی کی ها هستن . اینا رو حسین میدونه فعلا نیستش بیاد جواب میده لول

jafarr
24-07-2010, 17:14
فقط همین یه بار که یه mining leather herb هر چیزی فارم کنی جاش واست تو نقشه save میشه . که سری بعد اینقدر نگردی دنبالش

hossein2801
24-07-2010, 17:20
آره اما نه با گدایی . 80 شو پول در بیار موتور بخر مثل من

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

knights of ebon blade همون دی کی ها هستن . اینا رو حسین میدونه فعلا نیستش بیاد جواب میده لول

argent dawn و silver hand یکی شدن شد argent crusade به رهبری tirion
darion هم رهبر knight of the ebon blade هست که از dkها تشکیل شده
که در همون event تصمیم گرفتند بر علیه لیچ کینگ بجنگند.
با هم یکی نشدند

Tirion Fordring
24-07-2010, 17:58
به حسین زنده ای ؟

معلومه کجایی

آلفا نموندم . ترانسفر کردم mystery همونی که یک سال پیش پیدا کردیم
باو کلی کوئست باگ داره اصلا نمیشه آپ کرد تو الفا

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی زمانی که به تیریون حمله کردن اونا Argent Dawn بودن یا Argent Crusade?

Beowulf Hero
24-07-2010, 18:03
کی گفته ؟! من لول 41 دیدم موتور سوار بود! و همچنین لول پایین های زیادی دیدم که ماموت داشتن.
اونا Alt بودن!
اخه کی Main لول 40 ش Mamoth داشته باشه!

تو نل که بودم با پارسا مشکل نداشتم با حجت مشکل داشتم ، تو مایستری که هستم الان با حجت مشکلی ندارم با پارسا مشکل دارم ، ؟؟؟!!!؟؟؟ تعجب میکنم !!! که چرا اینا اینطورین ؟؟؟ این پارسا داره کم میاره اینطوری میگه و به من داره تهمت میزنه ، پارسا کلن تو نل بیشتر از 100G به من نداد ... حجت هنوز هیچی ... :31: D:

مگه طلب کاری اخه؟؟
اینجوری از بازی هیچی نمیفهمی
باید خودت پول در بیاری
این طرز بازی نیست اومدی 1 روز بازی کردی بهترین چیزای بازی رو میخوای.

hossein2801
24-07-2010, 18:33
به حسین زنده ای ؟

معلومه کجایی

آلفا نموندم . ترانسفر کردم mystery همونی که یک سال پیش پیدا کردیم
باو کلی کوئست باگ داره اصلا نمیشه آپ کرد تو الفا

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی زمانی که به تیریون حمله کردن اونا Argent Dawn بودن یا Argent Crusade?

گفتم كه فعلا بازي نميكنم
mystery‌يادمه ميگفتن با اسكريپت lockout رو reset‌ميكنن
قبلا donor shop‌بهتري داشت بهترين ايتما رو نميزاشت واسه donor ولي حالا shadowmourne‌رو هم گذاشتن!
سيستم ترنسفرشم قبول ندارم براحتي ميشه abuse‌كرد

پس اون ملتي كه تو الفا 80 شدن چطوري 80 كردن؟
quest هاي كدوم منطقه باگ بود؟
mystery و الفا هر دو ترينيتيه
موقع حمله argent crusade ي وجود نداشت
اونموقع تيريون جزء silver hand‌ بود
موقعي ليچ كينگ فرار كرد و واسشون خطو نشون كشيد اونموقع بود كه تيريون argent crusade‌ رو تشكيل داد

Tirion Fordring
24-07-2010, 19:02
من بد اومدم . همه گفتن 70 برو borean من 68 رفتم . الان 75 موندم . 300 کیلو ایکس پی کسیم نمیاد گریند .

آره lockout نداره . باو برای تفریح که خوبه لاقل totc رو داره :دی

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

من اومدم تا موقعی که آلفا اولدارو بذاره + یکم درست کنه کوئستاشو

(ایشالله سه سال بعد)

راستی بیا یاهو

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

shadowmorune رو من ندیدم کسی داشته باشه ولی هامر اولدار رو دارن

*Mehran*
24-07-2010, 19:09
من میخوام از نل به مایستری کاراکترم رو جابه جا کنم لطفا یکی آموزشش رو بذاره ممنون میشم ، همون ترانسفر شما چطوری ؟؟؟؟

Arrowtic
24-07-2010, 19:29
حذف شود.اشتباه نگارشي!

*Mehran*
24-07-2010, 19:35
خواهشن یکی جواب بده به سوال بالایی ما ...

Tirion Fordring
24-07-2010, 19:46
50 بار تو بازی گفتم باور نمیکنی .
جی ام ها ترانسفر رو بستن . میفهمی ؟ فعلا بسته هستش

DaRiOuShJh
24-07-2010, 20:00
دوستان من اومدم آموزش ببینم
کی ما رو اموزش میده؟

Zende
24-07-2010, 20:10
اول پتچت رو برسون به 3.3.5a
بعدش تمام کمکی هارو از پست اول بخون
بعدش یه سرور بهت معرفی میکنم به نام uber-wow(ریلم battle ground TWO)
بعدش میای این سرور هورد میشی
از بین کلاس های مختلف caster ها رو بهت آموزش میدیم هر کدوم خواستیو و از بین melee ها dk paladin رو بهت میگیم(یه کلاس بیشتر بت نمیگیم فکر نکن خبریه:دی)
بعدش آزادی هر جا میخوای بری بری از یه کلاسم یه چیزای خوبی بلدی
بعدش میخوای بری بلیز برو آخه به من چه:دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 20:19
ببین . یه آدم نیو که اومده نباید بره باتل گراند زده میشه .

ببین اصلا دور فری رو خط بزن . (من حجتم میشناسی که لول) دو ماه 30 تومن بده برو بیلیزارد . تو سرورای فری هیچی یاد نمیگیری

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

بیا تو یاهو توضیح میدم

Arrowtic
24-07-2010, 20:24
سرور فري فقط دو چيز ياد ميده:
1.پول بده برو بليز.
2.همون اولي.

Zende
24-07-2010, 20:29
نه که تو الآن رفتی بلیزارد همه چی رو یاد گرفتی!(خیلی هم بلدی!)

من برای آموزش کلاس بهش گفتم

Tirion Fordring
24-07-2010, 20:34
یه مکان مخفی پیدا کردم به نام old if . عمرا عقل کسی برسه کجاست . میج میتونه بقیه رو ببره (باید poly کنه)

Tirion Fordring
24-07-2010, 20:39
چه جایه قشنگیه ... یکی هست میگه من تو بلیزارد world expelorer بودم اونقدر چیازی مخفی پیدا کردم بنم کردن

روش رفتن به gm island رو گفت . eng میخواد + neggonfir و یا وارلاک باشی یا شمن

*Mehran*
24-07-2010, 21:20
چطور میتونم موتور بخرم در lvl 80 ...

Tirion Fordring
24-07-2010, 21:34
دیگه داری ... به اعصاب آدم . خودت میگفتی اسپم ندید الان یه سوالو پنجاه بار میپرسی

یا واقعا نابینا هستی یا نه

پست به این بزرگی رو ندیدی
ok بزرگ تر مینویسم

MYSTERY ترانسفر رو فعلا بسته به دلیل اینکه زیاد سو استفاده کردن .

DaRiOuShJh
24-07-2010, 21:36
اول پتچت رو برسون به 3.3.5a
بعدش تمام کمکی هارو از پست اول بخون
بعدش یه سرور بهت معرفی میکنم به نام uber-wow(ریلم battle ground TWO)
بعدش میای این سرور هورد میشی
از بین کلاس های مختلف caster ها رو بهت آموزش میدیم هر کدوم خواستیو و از بین melee ها dk paladin رو بهت میگیم(یه کلاس بیشتر بت نمیگیم فکر نکن خبریه:دی)
بعدش آزادی هر جا میخوای بری بری از یه کلاسم یه چیزای خوبی بلدی
بعدش میخوای بری بلیز برو آخه به من چه:دی

ببین . یه آدم نیو که اومده نباید بره باتل گراند زده میشه .

ببین اصلا دور فری رو خط بزن . (من حجتم میشناسی که لول) دو ماه 30 تومن بده برو بیلیزارد . تو سرورای فری هیچی یاد نمیگیری

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

بیا تو یاهو توضیح میدم

سرور فري فقط دو چيز ياد ميده:
1.پول بده برو بليز.
2.همون اولي.

نه که تو الآن رفتی بلیزارد همه چی رو یاد گرفتی!(خیلی هم بلدی!)

من برای آموزش کلاس بهش گفتم

به به به
برادران و اساتید شفیق دستتون درد نکنه
ولی اینا که گفتید چین؟ خوردنین؟
بابا ساده بگید بفهمیم
نفهمیدم اصلا چی شد
بازیشم 2-3 سال پیش یکی خریده بودم منتها کرکی بود

namx
24-07-2010, 21:51
دیگه داری ... به اعصاب آدم . خودت میگفتی اسپم ندید الان یه سوالو پنجاه بار میپرسی

یا واقعا نابینا هستی یا نه

پست به این بزرگی رو ندیدی
ok بزرگ تر مینویسم

MYSTERY ترانسفر رو فعلا بسته به دلیل اینکه زیاد سو استفاده کردن .

دوسته عزیز حتما ندیده شما احترام رو رعایت کن و از سر پستش بگذر خوده این پست اسپم هست و لطفا اینقدر بزرگ ننویسید نظم تاپیک بهم میخوره ویرایش فرماید :46:

Zende
24-07-2010, 21:55
cool
new moderator has came
at least this one is active user
better than nothing
lol

داریوش فوش که ندادم:دی
اون uber wow سرور بود
شما از یه سایت بازی رو سفارش میدی یا از دوستات میگیری
ترجیحا پتچ 3.3.3a به بالا چون تا اینجا برسی حجم زیادی میگیره برای دانلود
این پله ی اوله همین رو انجام بده تا برسیم به بقیه:دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 22:49
دوسته عزیز حتما ندیده شما احترام رو رعایت کن و از سر پستش بگذر خوده این پست اسپم هست و لطفا اینقدر بزرگ ننویسید نظم تاپیک بهم میخوره ویرایش فرماید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
QQ ؟

نظم تاپیک لول ؟ مگه عکس بزرگ گذاشتم . برای همچین آدمایی باید اینطوری

ندیده ؟ تو بازی 15 بار بهش گفتم میگه تو دروغ میگی .

یه هورد اومده بود sw هیچکی اتک نمیداد اونقدر چرت و پرت گفت تهش خودش اتک داد (هورده نشسته بود) frost armor هورده کشتش خیلی حال کردم ....

*Mehran*
24-07-2010, 23:00
1- چطور میتونم با دروید خودم رو تبدیل کنم به موجودات دیگر ... ( خرس ، گربه وحشی ، ببر ، شیر و ... ) ؟
2- در چی لیولی ؟

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

QQ ؟

نظم تاپیک لول ؟ مگه عکس بزرگ گذاشتم . برای همچین آدمایی باید اینطوری

ندیده ؟ تو بازی 15 بار بهش گفتم میگه تو دروغ میگی .

یه هورد اومده بود sw هیچکی اتک نمیداد اونقدر چرت و پرت گفت تهش خودش اتک داد (هورده نشسته بود) frost armor هورده کشتش خیلی حال کردم ....

اونم درسته ندیدم

خیلی خوب کردم گفتم به شما چه ؟ قانون این بازی چیه ؟ آلانس ها بشینن به هورد ها رفاقت کنن ، هورد ها هم بیان آلانس ها رو بکشن ، تو که خودت نوبی نمیتونی بزنیش ساکت باش و هیچی نگو ... آخرش یه دوستم اونو کشت خیلی دلم خنک شد ...:27::10:
بیچاره ها حیف نمیتونم CaptanHuman رو بیارم و اگر نه همین الان میومدم میکشتمت ( هوردتو ) با چند تا دوستانی که دارم بهترین گروه میشیم و ... خواهی دید ، حیف وقتی نوبت ما شد ، مایستری آوردن کاراکتر رو قفل کرد !!! اگه captanHuman میومد آدمتون میکردم ...:27:

Tirion Fordring
24-07-2010, 23:27
همون لول 80 که جی اسش 1000 بیشتر نیست ؟

لول من میتونستم با سه تا اسپل بزنم اما وقتی بهم میگه بیا با هم دوست شیم من صلح رو پیشنهاد میکنم . اگه میخوای تو این بازی مثل نوبا پیشرفت کنی بکش بکش ولی اگه نه باید با هوردا دوست شی . بهش 1000 گلدم دادم در عوض کلی به هوردم کمک کرد

اگه جنگ میخوای برو BG اونم لول 80

در ضمن زیادی جوگیر نشو اومده بود SW داد میزد من تیریون فوردرینک رییس همه شمام یکی برگشت خیلی قشنگ گفت
STFU OR I ---- YOUR MOM FUCKING NUB BOSS
=))

خیلی حال کردم با این قسمتش

ho0rezam
24-07-2010, 23:47
دوستان من اومدم آموزش ببینم
کی ما رو اموزش میده؟به به داریوش جان..آقا اگه این بازی رو شروع کنی عملا دیگه نمیتونی به سایت و این چیزا برسیا :دی...راستی هنوز در مورد --- هم فعالیت میکنی عزیز؟؟؟؟
ما که شروع کردیم اینو از کارو زندگی افتادیم تازه چند نفر دیگه رو هم بدبخت کردیم :دی( آه و نفرینشون حالا پشته سرمونه :دی)

خب عزیز شما آموزش رو درباره نصب و پتچ ها میخوای یا بازی؟شما هم معلوم کن خب :دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 23:50
منو خودم بدبخت کردم
لعنت بر خودم :دی

AMir_JAKAL
25-07-2010, 00:09
منم مثلا 4 روز دیگه کنکور دارم :31: نشستم دارم wow بازی میکنم
ای تف به این wow

Arrowtic
25-07-2010, 00:24
esme topico bezarim motadine WOW behtare:31:

hadi_gamer
25-07-2010, 01:13
از لول چند میتونم برم pvp ؟
باید کجا برم؟
من دو هفته ای لول 30 شدم.چطوره؟ به نظرتون خوبه؟البته اصلا وقت ندارم بازی کنم شاید روزی 2 ساعت.

Tirion Fordring
25-07-2010, 01:38
آره خوبه . اما پولتو هدر میدی . اگه میری بیلیازدر 24 ساعته بازی کن :دی

pvp h رو بزن برو تب باتل گراند queue کن

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

راستی مهران اون دوستت بود ؟ نمیدونستم آخه تهش بهت فحش داد

Unholy
25-07-2010, 02:59
بسی جالب !!!!

تا خواستیم بریم اسکرین شات بگیریم ، ترنسفر رو بستن ؟؟؟؟؟

خبری نیست که کی باز میشه ؟ اصلا 2باره باز میشه ؟

Tirion Fordring
25-07-2010, 03:04
معلوم نیست.

با یکی آشنا شدم میگه من 3 ساله WOW بازی میکنم 2 سالشو دنبال expolit بودم . یه چیزایی میگه آدم شاخ در میاره .... old outland
old if (ino khodam raftam basi jaleb bod)
دیگه old org و روش رفتن به gm island .

*Mehran*
25-07-2010, 08:27
همون لول 80 که جی اسش 1000 بیشتر نیست ؟

لول من میتونستم با سه تا اسپل بزنم اما وقتی بهم میگه بیا با هم دوست شیم من صلح رو پیشنهاد میکنم . اگه میخوای تو این بازی مثل نوبا پیشرفت کنی بکش بکش ولی اگه نه باید با هوردا دوست شی . بهش 1000 گلدم دادم در عوض کلی به هوردم کمک کرد

اگه جنگ میخوای برو BG اونم لول 80

در ضمن زیادی جوگیر نشو اومده بود SW داد میزد من تیریون فوردرینک رییس همه شمام یکی برگشت خیلی قشنگ گفت
STFU OR I ---- YOUR MOM FUCKING NUB BOSS
=))

خیلی حال کردم با این قسمتش

تو میتونیستی بکشیش !!! مگه داری جوک میگی ، راستشو بگو دیگه بعضی از آلانس ها هم کمی میزدنش که جونش کم میشد و دوباره حون میگرفت ... ، با 3 تا اسپل واقعا حالت خوبه ... یارو lvl 80 هستش البته تو هم 80 هستی ولی قدرت تو از اون کمتره ، اونم مثل خودت نوب بوده اومده SW گفته Dont kill me مثل اینکه یه دزدی میاد پیش پلیس میگه لطفا منو دستگیر نکنید :27: ، من و هرکس دیگه رو که در قاره هورد ها میبینم همشون مردن منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
ترجیح میدم Captanhuman رو دوباره بسازم و قویش کنم تو که نمیخوای یاد بدی :13:!!! میسازمش تو 2 روزه lvl 50 میکنم چون میدونم کجا ها XP خوبی میدم ، شما صلح رو پیشنهاد میکنید ... مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟ مگه نقد این بازی رو نخوندی ؟؟؟ این 2 گروه ( هورد ها و آلانس ها )
سال های سال هستند که با هم در حال جنگ هستند ... ، خودت نوبی که میگی Dont kill him این کاره نوباست
از بس که میترسیدی گفتی dont kill منم وقتی مردم به یکی Whipser زدم و گفتم plz kill him ، اونم گفتم ok
چون Rogue بود خیلی عالی کشتش ... :27: تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!
میگی ها ولی 60 درصد دروغی هم هست ، چون تا حالا ندیدم راست بگی ...

درسته من این اسم رو گرفتم و هر کاری که دلم بخواد میکنم ، ( حسود هرگز نیاسود ) :27: حسودیت میشه دیگه لول ،
ولی من حال نکردم بعدا حسابش رو میرسم ، دوست تو هستش دیگه ، عین خودته دروغگو هستش :27:
پس شما تو این بازی فقط حال کن :31:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

فحش داد ، باز دروغ گفت ... ببین این حجت برای حفظ آبروی خودش حاضره به هرکی دروغ بگه ... این دیگه کیه ؟!
انسان که نیست .... اورکه :31:
منظورت از تهش بهت فحش داد چیه ؟؟؟ چرا مزخرف میگی ؟؟؟ مرض داری ؟ دروغ میگی ؟:13::41:

Unholy
25-07-2010, 08:56
ببین اول باید یه تعریف درست حسابی از GS بدونی که فکر نکنم همچین چیزی (فعلا)تو لغت نامه ات باشه .

تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!

دیگه چطوری بگه ترنسفر بسته اس ؟؟

منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
دیگه ایراد به کلاس نگیر ... پالادین به قول بچه ها یکی از چیز مال ترین هیرو هاس :دی
اینقدر بدبخت نیست که نتونه یه وریور (حتی ، نه 3 لول پایین تر ) رو بزنه !!!:دی

jafarr
25-07-2010, 09:55
esme topico bezarim motadine WOW behtare:31:
من که معتاد نیستم می تونم تا 3 روز wow بازی نکنم :13:

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

آره خوبه . اما پولتو هدر میدی . اگه میری بیلیازدر 24 ساعته بازی کن :دی

pvp h رو بزن برو تب باتل گراند queue کن

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

اصلا نیازی نیست وقتی بلیزارد امدی تمام وقت رو صرف کنی که چون پول دادی حیف نشه.
این dk من رو بیبین 2 هفته میشه 80 شدم الان هم gs 5750 هفته بعد هم 5850 میشم شاید هم بیشتر. بلیزارد به زور زدن نیازی نیست بلکه به زرنگیت نگاه میکنه.

Arrowtic
25-07-2010, 10:35
مهران جان ترنسفر بستست باور كن.

LuminaL
25-07-2010, 11:24
تا حالا چنین موجود نوبی ندیده بودم :

بعد از یه یکی دو ضربه کارش تموم شد :

ای کاش میتونستم اون کاراکتری که تو نل هست رو بیارمش مایستری :

پسرم این احیانا یه 10 lvl از خودت پایین تره ها! اگر با دو ضربه نمیمرد باید تعجب میکردی!:31:
از اینا هم زیاده! برو north rend توی dragon blight وردودیش از اینا پره! فقط البته اونا فقط ممکنه بکشنت کار خاص دیگه ای نمکنن! :31:

hirsababak
25-07-2010, 11:34
چرا پست های من پاک شده؟ حالا خوبه کم میام اینجا و اسپم هم نمیدم :D

Gnome

LuminaL
25-07-2010, 11:36
تو میتونیستی بکشیش !!! مگه داری جوک میگی ، راستشو بگو دیگه بعضی از آلانس ها هم کمی میزدنش که جونش کم میشد و دوباره حون میگرفت ... ، با 3 تا اسپل واقعا حالت خوبه ... یارو lvl 80 هستش البته تو هم 80 هستی ولی قدرت تو از اون کمتره ، اونم مثل خودت نوب بوده اومده SW گفته Dont kill me مثل اینکه یه دزدی میاد پیش پلیس میگه لطفا منو دستگیر نکنید :27: ، من و هرکس دیگه رو که در قاره هورد ها میبینم همشون مردن منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
ترجیح میدم Captanhuman رو دوباره بسازم و قویش کنم تو که نمیخوای یاد بدی :13:!!! میسازمش تو 2 روزه lvl 50 میکنم چون میدونم کجا ها XP خوبی میدم ، شما صلح رو پیشنهاد میکنید ... مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟ مگه نقد این بازی رو نخوندی ؟؟؟ این 2 گروه ( هورد ها و آلانس ها )
سال های سال هستند که با هم در حال جنگ هستند ... ، خودت نوبی که میگی Dont kill him این کاره نوباست
از بس که میترسیدی گفتی dont kill منم وقتی مردم به یکی Whipser زدم و گفتم plz kill him ، اونم گفتم ok
چون Rogue بود خیلی عالی کشتش ... :27: تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!

درسته من این اسم رو گرفتم و هر کاری که دلم بخواد میکنم ، ( حسود هرگز نیاسود ) :27: حسودیت میشه دیگه لول ،
ولی من حال نکردم بعدا حسابش رو میرسم ، دوست تو هستش دیگه ، عین خودته دروغگو هستش :27:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

فحش داد ، باز دروغ گفت ... ببین این حجت برای حفظ آبروی خودش حاضره به هرکی دروغ بگه ... این دیگه کیه ؟!
انسان که نیست .... اورکه :31:
منظورت از تهش بهت فحش داد چیه ؟؟؟ چرا مزخرف میگی ؟؟؟ مرض داری ؟ دروغ میگی ؟:13::41:

با 3 تا اسپل؟؟؟ فکر نکن ! 80 داریم تا 80!
من با GS 4.6 داشتم بیل میزدم برای جمع کردن مینرال یهو دیدم نصفه کم تر جونم رف! تا به خودم بیام مردم! چجوری؟ 2 تا star fire و یه moon fire زد دروییده رفتم اون دنیا! ( فکر کنم GSش cap بوده! :31: )

در مورد شکست خوردن دیگه اون مشکلش ممکنه 2 چیز باشه.
یا تو نوبی
یا warrior پرو بوده! :31: وگرنه پالادین کجا وار کجا. وار رده ی اخره توی melee ها از نظر PVP !
به نظرم به این ترتیبه DK اوله! paladin دومه وار هم اخره! :31:
نگاه کن منم دقیقا با همین تفکر تو رفتم 3 تا کاراکتر بعد این که 80 شدم بار اول ساختم! ولی فهمیدم مهم اول مهارت بازیه بعد gear !

اما در این مورد :

مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟

اصولا یه چیزی داریم بهش میگن personal alliance ! یعنی فقط با خود اون شخص دوسته!
من خودم هیچ low lvl رو نمیکشم وجدانم نمیزاره! :31: چون میگم ضعیفن بزار به کارشون برسن.
ولی این موضوع چندان ادامه نداشت! چون یه بار تو hell fire به خاطر call to arms با درویید ان شده بودم. یه لول 80 اومد رو درویید 60 من corps camping زد! 7 بار کشتم! منم دیگه از اون به بعد هورد که میبینم نگاه نمیکنم لول1 هست یا لول 80! میرم سراغش!

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

چرا پست های من پاک شده؟ حالا خوبه کم میام اینجا و اسپم هم نمیدم :D

Gnome

ایشون یکی از وفادار تیرن ها به الی هستن احترام بگزارید :31:
اینا هر چند روزی یه 5 تا پست پاک میکنن از شانس شما هم خورد به پستای شما :31:

Zende
25-07-2010, 12:12
عزیزم
دلبندم مهران جان
ما یه چیزی داریم در این بازی
به نام Spell!!!
نه اینکه شما وایسی فقط با شمشیرت بهش بزنی!!!

منم وجدانم نمیکشه تو uber لول پایین بکشم
اصلا پیدا نمیشه:خخخخ
البته این دانیال اونجا low lvl حساب میشه:خخخخ
داینال بگم؟ بگم تو RP خوردی از اون یارو؟:دی
تو که بابا خوبی
خود منم خوردم ازش!!!

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:43

اخه مگه سنت به بازی نمیخوره مجبوری بیای بازی کنی
ماشالاه حرف حساب هم که تو گوشت نمیره

حجت درکت میکنم:دی
تو نل هم من همین بدبختی رو با این داشتم:دی

LuminaL
25-07-2010, 12:44
عزیزم
دلبندم مهران جان
ما یه چیزی داریم در این بازی
به نام Spell!!!
نه اینکه شما وایسی فقط با شمشیرت بهش بزنی!!!

منم وجدانم نمیکشه تو uber لول پایین بکشم
اصلا پیدا نمیشه:خخخخ
البته این دانیال اونجا low lvl حساب میشه:خخخخ
داینال بگم؟ بگم تو RP خوردی از اون یارو؟:دی
تو که بابا خوبی
خود منم خوردم ازش!!!

بابا اون که قول بود! DK فول wrath full از هر 10 تا اتکم 3-4 تاش میخورد تازه نصف دمیجم نمیزد بهش! :39:
گفتن تا این on هست بیا بریم SW یکم انر فارم کنیم! :39: شرط میبندم کیگ واریان رو بدون هیلر تانک میکرد! :39:
من خیلی ازش خوشم اومد!

Zende
25-07-2010, 12:55
رفیقا من آدم حسابین:دی
راستی دیشب بهت خوش گذشت؟
اگه گذشت که خوب خوبه:دی
اگه نگذشت به جهنم
من رانک 1 rp maker رو داشتم تو gm server:دی

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:58
بمیر بابا
یه صندلی نمیتونستی spawn کنی

Zende
25-07-2010, 13:00
تاحالا به این فکر کردی که نمیخواستم یادت بدم و میتونستم اون کارو بکنم؟
=))))

ho0rezam
25-07-2010, 13:01
یا warrior پرو بوده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه پالادین کجا وار کجا. وار رده ی اخره توی melee ها از نظر PVP !
به نظرم به این ترتیبه DK اوله! paladin دومه وار هم اخره!تو هم که کشتی مارو با این dkت
در ضمن در مورد AH گابلین ها...یه چیزی رو یادت رفت...مگه اون تنها AH دو طرفه نیست؟؟؟؟خب پس اگه کسی بخواد آیتم رو برداره باید بیاد اونجا....وقتی هم اونجا کسی نباشه یعنی اینکه فعلا کسی نیست که buyout کنه آیتمت رو!!!! گرفتی منظورمو؟
اگه یه دوست داشته باشی که چه بهتر (منو Hirsa همین کارو میکنیم) همونجا باهات میاد و آیتم رو برمیداره و بعد که با اونیکی char بالا بیای بهت برمیگردونه...اگه هم نه فک نمیکنم در زمان هایی که کسی اونجا نیست، تا relog کنی کسی بیاد و دقیقا بره سر وقته آیتمی که گذاشتی:دی:27: (اون دیگه تهه بد شانسیه!!!! یعنی یکم از ته هم اونورتر!!!!!)

Beowulf Hero
25-07-2010, 13:06
تاحالا به این فکر کردی که نمیخواستم یادت بدم و میتونستم اون کارو بکنم؟
=))))
بمیر plz

..

Beowulf Hero
25-07-2010, 13:29
اقا حجت چرا خودتو لوس میکنی خوب بگو چجوری رفتی old if?

*Mehran*
25-07-2010, 13:30
شما همتون حالتون بده ، DK دیگه کیلو چنده برو برای من یه lvl 80 بیار ببین با shaman چطور لت و پارش میکنم ، dk کیلو چنده ... ( سی