PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (كمك) من تو پرشين گيگ يه فايل اپلود كردم وليموقع دانلود ارور مي ده .:: فوري ::.

محمد حسن بیگی
17-08-2005, 20:01
خسته نباشيد
من تا حالا 25 مگا بایت تو پرشین گیگ فایل آپلود کردم اما دیگه نمی تونم فایلی رو توش آپلود کنم هر بار که می خواد آپلود کنه فایلمو تو پرشین نمی زاره و هیچ اروری هم نمیده در ضمن این مشکل رو الان 2 هفته هستش که دارم
لطفان كمكم كنيد
.:: خدا نگهدار ::.

Mehdi_Best
17-08-2005, 20:23
محمد حسن جان سلام
چند روزي است كه سايت پرشين گيگ دچار مشكل شده. به خاطر همين نمي شه فايلهايي كه روي آن آپلود شده رو دانلود كرد.

valas
20-08-2005, 12:06
بابا این پرشین گیگ همیشه گیره.

حال ما رو هم گرفته. :cry:

امکاناتش خوبه ها، ولی خیلی ضدحال می زنه. :x

sa3er
20-08-2005, 12:32
سلام؛
فشاری که ما ايرانيهای عزيز به سرورهای پرشين گيگ وارد نموديم در اين مدت کوتاه برای مسئولين PG غير قابل باور و بيش از حد انتظار بود. اين سبب شد که تغييراتی اساسی در نحوه هاستينگ و سرورهای مربوطه اعمال گردد که توانايی جواب گويی به کاربران مشتاق فضای رايگان ( که تعداد آنها در ايران سر به فلک می زند) را داشته باشند.

در حال حاضر اين وب سايت بدون هيچ مشکلی در حال سرويس دهی به مشترکين خود می باشد.

*موکدا از شما خواهش می شود هر موقع برای اين وب سايت مشکلی پيش مياد يک تاپيک باز نکنيد و صبر را در دستور کار خود قرار دهيد.

با تشکر.

محمد حسن بیگی
21-08-2005, 19:37
سلام؛
فشاری که ما ايرانيهای عزيز به سرورهای پرشين گيگ وارد نموديم در اين مدت کوتاه برای مسئولين PG غير قابل باور و بيش از حد انتظار بود. اين سبب شد که تغييراتی اساسی در نحوه هاستينگ و سرورهای مربوطه اعمال گردد که توانايی جواب گويی به کاربران مشتاق فضای رايگان ( که تعداد آنها در ايران سر به فلک می زند) را داشته باشند.

در حال حاضر اين وب سايت بدون هيچ مشکلی در حال سرويس دهی به مشترکين خود می باشد.

*موکدا از شما خواهش می شود هر موقع برای اين وب سايت مشکلی پيش مياد يک تاپيک باز نکنيد و صبر را در دستور کار خود قرار دهيد.

با تشکر.
عزيزم چشم ديگه تكرار نميشه در ضمن مشكل من هم حل شد از مدير اين فروم هم ميخوام اين تاپيك رو پاك كنه
ممنون

valas
22-08-2005, 12:06
عشق آپلودیم دیگه، چیکار میشه کرد 8)