PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال خواهشا کمک کنید!!!!!!!!

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 00:13
سلام
آقا این گوشی پدرم هر وقت به کامپیوتر می زنم وروی گزینه mass storage می رم ،گوشی آفلاین میشه ودرایو مموری کارتمو می شناسه اما مال خود گوشیو نمی شناسه.چکار کنم مال گوشیمم مثل گوشیهای سونی اریکسون بشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(گوشیم N71هست)
ممنون میشم کمکم کنیدو اینکه اصلا بگید چطوری می تونم برم داخل مموری گوشیم یا اینکه مموری گوششیم رو فرمت کنم.(مموری گوشی رو می گم نه مموری کارت ها)ممنونم ومنتظرم.

DJ.Mamal
24-06-2007, 00:27
شما باید PC Suite رو نصب کنی...بعد هر کاری دوست داشته باشی میتونی بکنی

بیلچه
24-06-2007, 00:34
من قبلا اینو برای یه نفر نوشتم ببین به دردت می خوره یا نه :

اصولا با usb دو جور به کامپیوتر وصل میشن.

1. بوسیله ی pc suit .
pc suit یه برنامه است که توی سی دی گوشی های نوکیا وجود داره و با نصب این برنامه و وصل کردن گوشی به کامپیوتر میشه با گوشی تبادل فایل کرد. در این حالت گوشی باید در حالت pc suit باشه یعنی در آدرس زیر
menu>connect>datacable
گزینه ی data cable mode روی pc suite باشه.

2. به وسیله ی data transfer
برای انجام این کار نیاز به نصب نرم افزار نیست و باید گوشی از همان آدرس بالا در حالت data transfer باشه و همچنین در آدرس زیر باید
menu>messeaging>option>setting>other
'گزینه ی memory in use باید در حالت phone memory باشه.البته بعد اینکه همه ی کاها تمام شد این گزینه را به همون memory card تغییر بده.
بعد از انجام این کار ها گوشی رو به کامپیوتر وصل کن و گوشی در حالت offline قرار میگیره که شما باید ok بزنی.
حالا گوشی شما نقش یه فلش مموری را بازی می کنه.
بعد از انتقال فایلها حتما ارتباط usb را با زدن دگه ی قرمز روی موبایل یا safty remove .......... قطع کنید و بعد سیم را از گوشی و کامپیوتر جدا کنید.

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 15:07
تشکر از شما