PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينم شد مشكل p30world باز نميشه نوبره والا

D o l f i n
23-06-2007, 23:04
سلام دوستان
يه مشكل عجيب دارم كه يه هفته هست كه برام پيش اومده اونم اينكه سايت p30world بعد يك الي دو روز باز نميشه
ويندوز رو هم كه عوض كردم دو روز تازه كمتر دوام داشت بعد ديگه تموم. همه نوع سايت باز ميشه الا p30world نمي دونم اشكال از كجاست الان تازه ويندوز عوض كردم شايد همين فردا ديگه باز نشه كمك كنيد
تشكر

saviss
23-06-2007, 23:14
سلام دوستان
يه مشكل عجيب دارم كه يه هفته هست كه برام پيش اومده اونم اينكه سايت p30world بعد يك الي دو روز باز نميشه
ويندوز رو هم كه عوض كردم دو روز تازه كمتر دوام داشت بعد ديگه تموم. همه نوع سايت باز ميشه الا p30world نمي دونم اشكال از كجاست الان تازه ويندوز عوض كردم شايد همين فردا ديگه باز نشه كمك كنيد
تشكر
ارور میده؟یا اصلا هیچی نمیشه؟
شاید فایروالتون اشتباهی بلاکش میکنه(امیدوارم زون ؟آلارم نباشه که تنظیمش یک کمی سخته)
فایروالتون چی هست؟

بهنازی
24-06-2007, 12:04
شما یه بار آدرس سایتو بدون Www بزنید ببینید درست میشه؟

D o l f i n
24-06-2007, 17:44
هم با فايروال امتحان كردم هم بدون فايروال يه جوره يه آن ميبيني ديگه وارد نميشه وارد همه نوع سايت ميشه الا اين حتي وارد سايت اصلي معرفي نرم افزار هم نميشه

pedram_ashena
24-06-2007, 17:52
اكانت اينترنت را هم عوض بكنيد.

keylogger-A
24-06-2007, 19:16
سلام دوستان
تشكر
براي من يك روز پيش آمد كه فقط گوگل و چند سايت معمولي فارسي باز ميشد و ديگر هيچ حتي همين انجمن هم باز نمي شد
بعدا فهميدم بخاطر تغيير تنظيماتي بوده كه ISP براي بحث -------- داشته انجام ميده
اشكال از كيرنده نيست اشكال از فرستنده هست:2:

golmohammadi
24-06-2007, 19:38
یه بار هم با مرورگرهای دیگه امتحان کن

D o l f i n
24-06-2007, 22:54
با مرورگرها همه يه جوره فرقي نداره شهر خراب شده ما هم كه (برره) يه isp بيشتر نداره

hassan_mojtahedi
27-06-2007, 14:19
دلفين جان منم اتفاقا همين مشكل رو دارم يكي دوروزه كه اينجوري شده هر سايتي باز ميشه الا p30world.
حتما شما با كارت اينترنت كانكت ميشي
اين كارتها همه آشغالن و چون اين سايت تاپيك هاش فوق العاده زياده باز نميشه وسرعت معمولي جواب نميده و فكر كنم كارتت هم pama باشه نميدونم pama يا puma من ديگه از كيه كه از اين كارت استفاده نميكنم.
با شماره ي 9092303031
وبدون يوزر و پسورد كانكت شو .حتما ميتوني بياي.

AaVaA
27-06-2007, 15:12
دلفين جان منم اتفاقا همين مشكل رو دارم يكي دوروزه كه اينجوري شده هر سايتي باز ميشه الا p30world.
حتما شما با كارت اينترنت كانكت ميشي
اين كارتها همه آشغالن و چون اين سايت تاپيك هاش فوق العاده زياده باز نميشه وسرعت معمولي جواب نميده و فكر كنم كارتت هم pama باشه نميدونم pama يا puma من ديگه از كيه كه از اين كارت استفاده نميكنم.
با شماره ي 9092303031
وبدون يوزر و پسورد كانكت شو .حتما ميتوني بياي.

به نظر شما با اینترنت هوشمند یعنی همین شماره های بدون یوزر و پسورد بهتره؟
من که استفاده میکنم سرعتشون خیلی پایینه!

mostafa_khan
27-06-2007, 19:23
حالا که صحبت سر یکی از مشکلا مربوط به این سایت...بد ندیدم اینجا مشکل خودم رو هم بگم
اقا نزدیک 1 ماه هست تمامیه لینکهایی که تو تاپیک ها هست واسم خراب شده...یعنی لینکی که عنوان یا تاپیک هست کار میکنه
اما تو تاپیک ها اگه کسی لینکی ئداده باشه...دیگه درست کار نمی کنه واسم...یعنی روش برم دست نمیشه...متوجهید؟
مجبورم اون ادرس رو بگیرم کپی کنم و ادرس پیست کنم
یا مثلا اگه یه جمله ایی رو بخوام لینکی کنم بازم مشکل دارم
مثلا جمله ی:سلام
عنوان یه پست فرضی به این نامه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که می خوام لینکیش کنم واسه خودم دیگه بعد لینکی کردنش مثل قبل نیست و مثلا اینجوری نشون میده واسم:
showthread.php?t=134150&pagexxxxسلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم واسه بقیه درست نشون داده میشه..اما واسه من نه.....فکر میکنید مشکل از کجاست؟چند بارم تا حالا ویندوز عوض کردم فرقی نکرده:41:
شاد باشید:10:

Behroooz
27-06-2007, 20:33
از ------ استفاده كن . وي پي ان بهترينه .

Behroooz
27-06-2007, 20:37
حالا که صحبت سر یکی از مشکلا مربوط به این سایت...بد ندیدم اینجا مشکل خودم رو هم بگم
اقا نزدیک 1 ماه هست تمامیه لینکهایی که تو تاپیک ها هست واسم خراب شده...یعنی لینکی که عنوان یا تاپیک هست کار میکنه
اما تو تاپیک ها اگه کسی لینکی ئداده باشه...دیگه درست کار نمی کنه واسم...یعنی روش برم دست نمیشه...متوجهید؟
مجبورم اون ادرس رو بگیرم کپی کنم و ادرس پیست کنم
یا مثلا اگه یه جمله ایی رو بخوام لینکی کنم بازم مشکل دارم
مثلا جمله ی:سلام
عنوان یه پست فرضی به این نامه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که می خوام لینکیش کنم واسه خودم دیگه بعد لینکی کردنش مثل قبل نیست و مثلا اینجوری نشون میده واسم:
showthread.php?t=134150&pagexxxxسلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم واسه بقیه درست نشون داده میشه..اما واسه من نه.....فکر میکنید مشکل از کجاست؟چند بارم تا حالا ویندوز عوض کردم فرقی نکرده:41:
شاد باشید:10:

دوست عزي اين محدوديت رو مديران اعمال كرده اند . مشك شما نيست . مشكل همه هستش . اينقدر ويندوز عوض نكن . اخبار انجمن رو بخون متوجه ميشي .

hassan_mojtahedi
27-06-2007, 21:13
به نظر شما با اینترنت هوشمند یعنی همین شماره های بدون یوزر و پسورد بهتره؟
من که استفاده میکنم سرعتشون خیلی پایینه!
آره بابا سرعتشون خيلي بالاست.حتما امتحان كن.
اين اينترنت هاي هوشمند خلوت تره چون كمتر كسي حاضر به پرداختن اين هزينه سنگين ميشه.:46:

S0R3N4
27-06-2007, 22:23
واسه من هم همین جوری میشه بعد ویندوز عوض میکنم

Creeping Death
27-06-2007, 22:34
برای من هم یه بار این مشکل پبش اومد که فقط تاپیک هایی که خودم زده بودم را می تونستم ببینم.
از ie استفاده می کردم ولی بعد توی fire fox درست شد . حالا نمی دونم واقعا ربطی به مرورگر داشته یا نه ...

AaVaA
28-06-2007, 16:55
آره بابا سرعتشون خيلي بالاست.حتما امتحان كن.
اين اينترنت هاي هوشمند خلوت تره چون كمتر كسي حاضر به پرداختن اين هزينه سنگين ميشه.:46:

من استفاده میکنم..سرعتش خیلی جالب نیست..مال شما سرعتش چنده؟
-فکرنمیکنم خیلی تو قیمت گرونتر باشه..من حساب کردم زیاد تفاوتی نداره!