PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : My BB یا Php BB یا Smf بگیرم؟؟؟!!

hojjat_game_carbon
23-06-2007, 20:46
سلام
من میخواستم فروم مجانی بسازم!:20:
نمی دونم My BB یا Php BB یا Smf بگیرم
کدوم بهتره؟؟؟
کدومشون امکاناتش بیشتر و شبیه vb؟؟
مثلا تو Php BB ففط مدیر کل یا سازنده سایت می تونیست وارد بخشی مدیریت شه! این مشکل تو کدوم نسخه حل میشه؟؟؟
لطفا به تمام سوالات پاسخ بدین!:31:
ممنون:11:

Stream
23-06-2007, 21:01
من خودم تو چند تا فروم SMF هستم کاملا راضیم خیلی خوبه. MyBB یه جوریه ادم فکر میکنه بیشتر مثل سیستم کامنت گذاشتنه تا فروم. phpBB هم یکم زیادی باگ میده بیرون خطرناکه.
تو SMF میشه برای هر کاربری تعیین کرد که به بخش مدیریت دسترسی داشته باشه یا نه. یا اینکه به چه قسمتهایی از مدیریت درسترسی داشته باشه.(نمیدونم شاید phpBB یا myBB اینرو دارن یا نه). به نظرم امکانات phpBB و SMF بیشتر باشه ولی امکانات رو میشه راحت با پلاگین هم اضافه کرد.

hojjat_game_carbon
23-06-2007, 21:07
من که اصلا به هیچ وجه از Php BB راضی نیستم!
میدونید چرا؟
بخاطر اینکه با حرف (ی) مشکل داره اونو به صورت کد می نویسه این مشکل تو Smf حل میشه؟؟تو My BB چی؟؟
پس Smf بگیرم!
کدوم شبیه VB؟؟؟

Agena FX
23-06-2007, 21:08
من خودم تو چند تا فروم SMF هستم کاملا راضیم خیلی خوبه. MyBB یه جوریه ادم فکر میکنه بیشتر مثل سیستم کامنت گذاشتنه تا فروم. phpBB هم یکم زیادی باگ میده بیرون خطرناکه.
تو SMF میشه برای هر کاربری تعیین کرد که به بخش مدیریت دسترسی داشته باشه یا نه. یا اینکه به چه قسمتهایی از مدیریت درسترسی داشته باشه.(نمیدونم شاید phpBB یا myBB اینرو دارن یا نه). به نظرم امکانات phpBB و SMF بیشتر باشه ولی امکانات رو میشه راحت با پلاگین هم اضافه کرد.

دوست عزیزم کاملا به نظر شما احترام می گذارم اما میشه بدونم چرا شبیه سیستم کامنت گذاری هست ؟

Stream
23-06-2007, 22:50
نگفتم که myBB شبیه سیستم کامنت گذاریه. ولی خب اصلا احساس یک فروم رو به من نمیده. یعنی بیشتر مثل اینه که آدم یه نظر بده و بره. البته خب این احساس منه وگرنه فروم های myBB با تعداد کاربرها و پست های بالا هم هستند.
توی SMF حرف ی هیچ مشکلی نداره. میتونی توی سایت هایی که از فروم های SMF استفاده میکنند تست کنی این رو.

hojjat_game_carbon
23-06-2007, 23:09
my bb بهترینه!

hosseintdk775
23-06-2007, 23:21
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز من phpbb را پيشنهاد مي كنم و الان هم نسخه جديدش با قدرت بيشتر از قبل بيرون آمده است البته هنوز نسخه rc1 است.
mybb را پيشنهاد نمي كنم چون بك آپش خيلي ضعيف است بعدا مشكل مي شود برايتان. اما شبيه vb است.
ولي phpbb‌را هم مي توانيد قالبش را همان قالب vb بگذاريد.
smf هم يك كشكلي كه دارد در امضا اش است كه محل امضا بد است ولي اگر بيشتر باهاش كار بكنيد باهاش عادت مي كند.

نتيجه : پيشنهاد مي كنم از phpbb استفاده بكنيد . من خودم هم از همين سيستم استفاده مي كنم. و تا به حال كه راضي بوده ام.
در ضمن مشكل ي هم در فارسي ساز شما بوده است نه از خود سيستم.
با تشكر

Stream
24-06-2007, 01:30
امضای smf رو قبول دارم خیلی جالب نیست.

sasan_blue
24-06-2007, 02:03
من که MyBB رو ترجیح میدم.
اما قالبهاش کم گیر میاد.

hosseintdk775
24-06-2007, 02:18
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز آيا شما يكبار از mybb بك آپ گرفته ايد تا مشكلش را بفهميد؟
با تشكر

my friend
24-06-2007, 07:16
من هنوز بک آپ نگرفتم ، اما میشه از phpmyadmin یه بک آپ ازش گرفت و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

torgheh
24-06-2007, 10:01
سلام من هم دقیقا برای همین بک اپ بیخود mybb اصلاعات فرومم پرید

و بعدش از phpbb استفاده کردم
همونطور که که دستمون گفتن شما از فارسی ساز مجید انلاین برای نسخه های 2 به بالا استفاد کن مشکل ی حل میشه

برای امکاناتی هم که میگی توی نسخه 3 فروم phpbb خیلی از امکانات شبیه وی بی شده

البته نسخه rc1 در حال حاضر منتشر شده و بعد از منتشر شده rc2 نسخه final میاد که میتونی استفاده کنی

سایت رسمی phpbb هم اعلام کرده که سایتهایی که میخان امنیت بیشتری داشته باشن تا موقع منتشر شدن نسخه فاینال صبر کنند

بعد از انتشار هم مطمئن باش فارسی سازهای زیادی برای این سیستم میاد چون خیلیا از همین الان دست بکار شدن برای فارسی سازی نسخه و قالب ها

برای phpbb نسخه سه از همین الان مدهای سئو هم منتشر شدن که میتونی استفاده کنی و برای بالا بردن پیج رنک خیلی مفیده

حتی وجود قالبی که تماما با css نوشت شده خودش باعث میشه برای موتوذهای جستجو بهینه باشین
که این خاصیت حتی توی وی بی هم نیست

Creeping Death
24-06-2007, 10:31
من بهت My BB را پیشنهاد می کنم خیلی توپه . قالب های باحالی هم داره...

afee1990
28-06-2007, 08:22
آقا Phpbb يه خورده خز شده و پيچيده است و Mybb رو هم مثل Smf مي دونم البته اگه مي خواي ظاهر سايت مثل VB بشه همشون قالب همديگرو دارن ولي اگه يه فروم امن و سريع و آسان مي خواي برو صبا كه كاملا فارسي هستش و تو ايران ساخته شده رو دانلود كن . من خودم از اين سيستم استفاده مي كنم البته هنوز اين ورژنش بتا هست ولي اواسط تير ماه ورژن اصلي اش با يه عامله امكانات و قالب تو راهه .
مي خواي برو به سايت پارس يه سري بزن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4
28-06-2007, 12:13
چند وقت دیگه نسخه جدید mybb میاد ,میگن عالیه ,شباهت بسیار زیادی به vBulletin داره و تمام مشکلات نسخه

قبلیش حل شده ,فقط باید صبر کنی تا فارسیش کنن