PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری واسه چسبوندن فایل های تصویری بهم نیاز دارم

moozianeh
23-06-2007, 12:42
با سلام به همگی دوستان.

من یه فیلم دانلود کردم که 4 قسمته و میخوام اونا رو بهم بچسبونم. کسی نرم افزاری سراغ داره که بتونه اونا رو بدون کانورت کردن بهم بچسبونه. خودم یه سری نرم افزار دارم اما همگی واسه چسبوندن باید اول اونا رو کانورت کنن. قبلا یه برنامه داشتم که هر فایل تصویری رو بدون توجه به پسوند اون میتونست بهم دیگه بچسبونه. البته خروجی هم که میداد یه فایل بود بدون پسوند. که فقط لازم بود شما پسوند رو پس از نام فایل وارد کنین و همه چی حل بود. اما حالا هر چی دنبالش میگردم نمیتونم پیداش کنم. نمیدونم از هاردم پاک شده یا چی شده خلاصه نفهمیدم. بدبختی اسمش رو هم یادم نمیاد که خودم بخوام سرچش کنم.
هر کدوم از دوستان که بتونن کمک کنن واقعا ممنون میشم.

با تشکر از همگی :40:

Jalal
23-06-2007, 12:48
فرمت فایلتون چیه؟؟
معمولاه فایلهایی که به چند بخش تقسیم میکنن فشرده هستند که با همون برنامه مثل winzip یا 7zip یا winrar خودش میچسبونش به هم

moozianeh
23-06-2007, 15:37
فرمت فایلتون چیه؟؟
معمولاه فایلهایی که به چند بخش تقسیم میکنن فشرده هستند که با همون برنامه مثل winzip یا 7zip یا winrar خودش میچسبونش به هم

سلام دوست عزیز.

ممنونم از اینکه میخوای راهنمایی کنین. اما فایل های من فشرده نیست و بصورت فایل تصویری با فرمت avi فقط مشکل اینه که 4 تیکه هست و من میخوام اونا رو بهم متصل کنم.

از دوستانی که میتونن کمک کنن. هم درخواست کمک و راهنمایی دارم.

با تشکر :40:

Jalal
23-06-2007, 15:50
Video Convert/Split/Merge Studio 6.8.2 build 567
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
or

moozianeh
25-06-2007, 11:34
ممنونم دوست عزیز.

از بابت نرم افزار ممنونم ولی این برنامه در واقع یه کانورتره. و اون چیزی که من میخوام نیست.

من یه نرم افزار نیاز دارم که بتونه بدون کانورت کردن فایل های تصویری رو بهم بچسبونه. دوستان کسی سراغ نداره؟ لطفا یکی کمک کنه.

:40:

SIMON137
25-06-2007, 12:58
سلام دوست عزیزم

شما اگر ImTOO 3GP Video Converter 3 رو دارید که خیلی خوبه ولی اگر دانلود کنی و ریجستر کنی خیلی عالی می شه.در کوتاهترین زمان ممکن برای شما فیلم رو تبدیل می کنه...

بعد با برنامه ی windows movie maker ویندور اکس پی سرویس پک 2 می تونید با افکت های زیاد و به ساده ترین صورت آن ها را به هم بچسبانید.

این فرمت ها رو پشتیبانی می کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر نرم افزار حرفه ای خواستی بگو

قربانت...

moozianeh
25-06-2007, 13:32
واقعا از دوستان خوبم ممنونم که میخوان کمکم کنن. :11:

اما من کانورتر نیاز ندارم. من فقط یه نرم افزار میخوام که بتونه فایل های تصویری رو بدون کانورت کردن بهم دیگه متصل کنه.

مشکل منم اینجاست که یه برنامه داشتم اینکار رو به بهترین صورت و خیلی سریع انجام میداد. اما حالا گمش کردم و اسمش رو هم یادم نمیاد.

یکی کمک کنه لطفا :40:

SIMON137
25-06-2007, 14:32
ببین دوست من این به کارت می آید ؟

مگه اون فرمت هایی رو که نوشتم نیاز نداری؟

می تونی به این صفحه بروید:

لینک دانلود Download [ VirtualDub 1.7.2.27700 for AMD - Experimental ]

لینک دانلود: Download [ VirtualDub 1.7.2.27700 - Experimental ]

امیدوارم به دردت بخوره

آموزش اون رو هم برات فرستادم(پیغام خصوصی)

قربانت...:11: :40: :11:

moozianeh
25-06-2007, 16:10
سلام دوست عزیز. :11:

ممنونم هم از بابت نرم افزار و هم از بابت آموزش ها. مشکلم حل شد. دعا میکنم برات.

:40:

parya_shilan
26-06-2007, 07:15
[QUOTE=moozianeh;1227100]با سلام به همگی دوستان.

من یه فیلم دانلود کردم که 4 قسمته و میخوام اونا رو بهم بچسبونم. کسی نرم افزاری سراغ داره که بتونه اونا رو بدون کانورت کردن بهم بچسبونه. خودم یه سری نرم افزار دارم اما همگی واسه چسبوندن .....

سلام دوست عزیز
برای این کار می تونی از برنامه ی یولید استفاده کنی تا ورژن یازدهش هم موجود است بهترین راه این که یه سری به این سی دی فروش هابزنی فایل دانلودش بیشتر از 375 مگابایته یه استادیو کامل خانگی است که هر کاری می تونی روی فیلم هات انجام بدی اگه در اجرای برنامه با مشکل روبه رو شدی من هستم البته برنامه ی بسیار ساده و لی پرکاربردی است .موفق باشی