PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی توی ویندوزی که تازه ریختم برنامه هام رو نصب می کنم سرعتش پایین میاد. چیکار کنم؟

shokolatha
23-06-2007, 12:31
سلام
من همیشه وقتی ویندوز رو نصب می کنم سرعت کامپیوترم خیلی بالاست. ولی دقیقاً بعد از اینکه برنامه هام رو نصب میکنم سرعت کامپیوترم خیلی پایین میاد. اگه کامپیوترم رو ارتقا بدم آیا بهتر میشه یا کلاً اشکال از برنامه های زیادی که میریزم هست؟

یه سوال دیگه داشتم. آیا توی ویستا سرعت کامپیوتر بالاتره؟ یعنی اگه همین برنامه هام رو توی ویستا بریزم باز هم سرعت پایینه؟

ممنون

Stream
23-06-2007, 12:47
هرچی برنامه بیشتر نصب کنی سرعت سیستم میاد پایین. کامپیوتر رو ارتقا بدی حتما بهتر میشه.
اگه رو همین سیستم ویستا بریزی سرعت از اینی هم که هست پایین تر میاد.

Hadi King
23-06-2007, 14:37
shokolatha جون میتونی بگی چه برنامه هایی رو سیستمت نصب میکنی چون بعضی برنامه ها سرعت ویندوز رو کم میکنه:21:

badterojan
23-06-2007, 17:00
Run>>msconfig>>general>>selective starup
حالا تیک مربع اول و آخر رو بردار

Hadi King
23-06-2007, 17:37
یعنی این تو تیک رو برداره سرعت ویندوزش به حالت سرعتی بر میگرده..........نه کاری به این نداره چه تیک ورداری چه ن ورداری......فرقی نمیکنه

badterojan
24-06-2007, 00:24
یعنی این تو تیک رو برداره سرعت ویندوزش به حالت سرعتی بر میگرده..........نه کاری به این نداره چه تیک ورداری چه ن ورداری......فرقی نمیکنه

دوست عزیز شما میدونین این تیک ها به چه معنایی هستن ؟
پس لطفا این قدر عالمانه اظهار نظر نکن

Hadi King
24-06-2007, 03:02
فکر کنم فقط تو میدونی که این تیک ها به چه معنایی هستن کسی دیگه از کامپیوتر هیچی سر در نمیارن.........اگه میدونی بگو دیگه نه من بگم دوست عزیز عضویتت هم تبریک میگم کوچیک شما H.VIKE.....

badterojan
24-06-2007, 09:34
تیک اول یک سری از فایل های سیستمی که اجرا نشدن آنها به کار من و شمای کار بر خانگی هیچ صدمه ای نمیزنه رو بر می داره
تیک آخر برنامه های نصب شده رو که می خان در اول ویندوز اجرا بشن رو متوفق می کنه و ما می تونیم هر وقت به اونها احتیاج داشتیم اجراشون کنیم:21:

shokolatha
24-06-2007, 12:41
عزیزان مشکل من برنامه هایی که اول ویندوز بالا میاد نیست که شما این همه دعوا راه انداختین!!!
من وقتی کامپیوترم روشن میشه فقط دوتا برنامه اولش میاد که یکی آنتی ویروسم و دیگری ZoneAlarm هست

مشکل من اینه که وقتی مثلاً برنامه آفیس رو بعد از این که ویندوز رو ریختم، میریزم سرعت کامپیوترم به شدت پایین میاد. البته جواب من رو Virgil جان تقریباً دادند و ازشون ممنونم

ahsanx
25-06-2007, 06:33
دوست عزیز من هم وقتی برنامه Zone alarm رو نصب میکنم , سرعت سیستمم رو پایین میاره