PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار folder lock

کیوان71
23-06-2007, 11:40
یک هفته بود که داشتم با این نرم افزار خیلی راحت کار می کردم ولی دیروز که وارد آن شدم دیدم هیچ کدوم از فایلام باز نمی شوند.تو این جا هم عکس داشتم هم کلیپ هم فایل html . فایل های html باز می شوند ولی عکس هام باز منی شوند کلیپ هام هم همین طور . اسم هاشون هم بر عکس شده و به اول همشون یک s~# اضافه شده است .بد بخت شدم حالا چی کار کنم؟:41::41::41:

behros
26-06-2007, 05:49
Security PC یه برنامه بی دردسر برای قفل کردن هم فولدر و هم سیستم

parya_shilan
26-06-2007, 08:02
Security PC یه برنامه بی دردسر برای قفل کردن هم فولدر و هم سیستم

سلام
دوست عزیز اگه این نرم افزار رو داری یه لطفی بکن مارو از این همه وبگردی و سیرچ خلاص کن ثواب داره والا یه لینک برای دانلودش بده خیرش رو ببینی ............ دست درد نکنه . خیلی مخلصیم.

*Batman*
26-06-2007, 08:07
یک هفته بود که داشتم با این نرم افزار خیلی راحت کار می کردم ولی دیروز که وارد آن شدم دیدم هیچ کدوم از فایلام باز نمی شوند.تو این جا هم عکس داشتم هم کلیپ هم فایل html . فایل های html باز می شوند ولی عکس هام باز منی شوند کلیپ هام هم همین طور . اسم هاشون هم بر عکس شده و به اول همشون یک s~# اضافه شده است .بد بخت شدم حالا چی کار کنم؟:41::41::41:
کد امنیتی را وارد کن و برنامه را Uninstall کن.

کیوان71
26-06-2007, 11:54
خیلی ممنون خودم فهمیدم چی شده .این برنامه در اصل کل اسم و فرمت فایل رو برعکس می کنه یعنی اگه فایلی با این عنوان باشد work1.jpg به این تغییرش می دهد:gpj.1krow در نتیجه فایل برای برنامه ها معنی ای پیدا نمی کند.
در نتیجه برای رفع این مشکل مجبور شدم کلفایل ها رو با رینیم کردن به حالت اول برگردانم و این برای خودمم خیلی جالب بود که این ترفند کار کرد .در هر حالت من دیگه از این نرم افزار استفاده نمی کنم.

کیوان71
26-06-2007, 11:58
اگه می خواهید بدونید از چه نرم افزاری استفاده می کنم:Steganos Safe
نرم افزاری قدرتمند برای محافظت از فایلها و اطلاعات شخصی بر روی هارد دیسک، CD&DVD، IPOD، Memory Stick و...

برخی از قابلیت های این برنامه عبارت است از :

1- ساخت درایو مجازی برای محافظت از فایلها و فولدرها با امکان ذخیره اطلاعات بر روی هر درایو تا 256 گیگابایت

2- پنهان کردن درایوها با یک کلیک و آشکار ساختن مجدد آنها فقط از طریق رمز تعیین شده

3- استفاده از سیستم رمز 256bit

4- عدم تاثیر در سرعت سیستم در هنگام کار

5- عدم امکان بازیافت اطلاعات بدون استفاده از کلمه رمز

6- امکان ذخیره کلمه های رمز طولانی بر روی کارت حافظه و یا تلفن همراه و باز کردن خودکار اطلاعات رمز شده به هنگام اتصال کارت حافظه و یا موبایل به رایانه از طریق پورت USB

7- عدم نیاز به نصب نرم افزار بر روی رایانه های دیگری که قصد خواندن اطلاعات رمز شده را دارند. فقط کافیست کلمه رمز را وارد نمایید تا اطلاعات خوانده شود .

8- به رمز درآوری و از حالت رمز در آوردن اطلاعات به صورت Real time ( بدون نیاز به صرف زمان)

9 - رایت اطلاعات و فایلها بر روی سی دی به صورت حفاظت شده

10 - از بین بردن اطلاعات محرمانه مطابق با استاندارد وزارت دفاع آمریکا به گونه ای غیر قابل بازیابی . از این امکان در هنگام فروش هارد دیسک خود می توانید استفاده نمایید .

11 - شناسایی و از بین بردن بیش از یکصد هزار نرم افزار مخرب و تبليغاتي و جاسوس که از طریق اینترنت اقدام به سرقت اطلاعات شما می کنند
فقط با عرض معذرت حال ندارم آپلودش کنم خودتون یه سرچ بکنید!

behros
27-06-2007, 08:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]