PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک سریال نامبر معتبر برای رجیستر کردن برنامه PhoneTrayDialup 2.21 R2

sara100
23-06-2007, 11:19
:11: :11: با سلام ! دوستان اگر امکان دارد سریال نامبراصلی برنامه PhoneTrayDialup 2.21 R2 را برای رجیستر کردن آن در همین بخش تایپ کنند تا وقتی بنده سریال نامبر را در منوی order برنامه مثلاً در شکل زیر قرار دادم آنرا رجیستر کند و دیگر پیغام trial version را نشان نده چون بنده پچ برنامه را هم ریختم و با موفقیت هم پیغام داد پچ شد اما وقتی داخل برنامه شدم با پیغامی به شکل زیر مواجه شدم . (پس لطف کنید حتی الامکان سریال نامبر اصلی را در همین بخش تایپ کنید .)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سوال

می خواستم بگم چرا این برنامه برای من شماره تلفن پشت خطی را درهنگام تماس نشان نمی دهد فقط به صورت صوتی تلفظ می کند که شما هم اکنون پشت خطی دارد( آیا می خواهید disconnect کنید یا نادیده گرفته شود .) با اینکه مودم من v92 را ساپورت می کنه و مخابرات نیز سیستم callwatingرا هم ساپورت می کنه نمی دانم باز چه مشکلی داره که فقط شماره تلفن طرف رابرایم نمی دازه . به نظر شما کدام نرم افزار با این امکاناتی که سیستم مخابراتی ما ساپورت می کنه می تونه شماره تلفن طرف را در هنگام اتصال به اینترنت به محض تماس پشت خطی نشان بده .

این عکس ساپورت برنامه :

Boushvek
23-06-2007, 11:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید