PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپهای تصویری فلشتون رو اینجا بذارید

Mehran NZ
23-06-2007, 06:01
دوستان چند وقتی هستش که می خوام یه تاپیک با این مضمون راه بندازم فکر کنم ایده جالبی باشه
شما باید کلیپ های تصویری رو از روی موسیقی که با فلش درست میکنید رو اینجا بذارید
یعنی یه چیزی تو مایه های ترانه ها دات کام خدا بیامرز یا گل پسر دات کام یا ......
قوانین
1-حتما باید لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توی فلشتون قرار بدید
2-فقط و فقط بید لینک p30world توی فلشتون باشه نه هیچ سایت دیگه ای
3-نوشته های فلشتون با صدای خواننده هم خوانی داشته باشه

فکر کنم گرفته باشید چطوریه من اینجا یه نمونه کار قرار میدم تا حسابی جا بیافته خودمم در حال کار بر روی
یه دونه هستم که تا فردا یا پس فردا تموم می شه و اینجا قرار میدم

راستی دوستان شرمنده که خودم قانون گذاشتم ولی اون 3 تا دیگه از لزوماته اگه نباشه دیگه واقعا ضایست
البته اگه مدیریت محترم هم قانونی چیزی دارن قرار بدن تا بر طبق همون چارچوب حرکت کنیم

:11:

Mehran NZ
23-06-2007, 06:03
این نمونه کاری که گذاشتم مال سایت ترانه ها بود و فقط برای اشنایی با کار هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehran NZ
23-06-2007, 06:15
اینم اولین کارمه که چند ماه پیش درستش کرده بودم اگه می بینید خیلی بد دیگه به بزرگی خودتون ببخشید
اخه کار اول معمولا خوب نمی شه همون طوری که گفتم کار دومم هم تا چند وقت دیگه حاضر می شه و میذارمش اینجا

با حجم 1.15 mb

flashman
23-06-2007, 09:55
سلام دوسته من

کاره خیلی خوبیه . مرسی . من هم چند تا کلیک دارم خوشحال میشم اونارو اینجا بزارم

کلیپ های شمارو هم دیدم خیلی جالبه ممنون

این هم یه کلیک منه ..:20: دوستان خواهشن کسی نخنده وقتی دید :31:

با حجم 256 کیلو بایت

Mehran NZ
23-06-2007, 16:47
flashman جان بنظر من که خیلی خوب بود مخصوصا افکتهاش

راستی افکتهای نوشتاری این کار تازم و با یه برنامه که شما گذاشته بودید درست می کنم واقعا برنامه محشریه
کوچیک اما بسیار کاربردی
اسمش Flax 310 هستش دوستان حتما دانلود کنید
بنظر من اگه این تاپیک استیکی بشه و قفل بشه و فقط کلیپهامون خود مدیریت و با pm دادن اینجا بذاره بهتره که اینجوری هم قانون رعایت می شه و هم بحث به بیراهه نمیره
در ضمن می شه یه تاپیک دیگه هم زد در مورد بحث درمورد این کلیپها که اگه کسی توضیحاتی خواست در مورد چگونه ساخته شدن این کلیپها یا انتقاد و پیشنهاد بپرسه مثلا من همین الان یه سوال دارم از جناب فلش من ولی نمی تونم بپرسم چون تاپیک به بیراهه کشیده می شه

blackfox
23-06-2007, 18:41
بعد از کنکور خودم پایه این تاپیک میشم . کار جالبیه . به زودی ...

بنظر من اگه این تاپیک استیکی بشه و قفل بشه و فقط کلیپهامون خود مدیریت و با pm دادن اینجا بذاره بهتره که اینجوری هم قانون رعایت می شه و هم بحث به بیراهه نمیره

به نظرم همین طور که هست بهتره . چون با نقل قول از پست درباره کار میشه نظر داد و هم تعداد تاپیک ها زیاد نمیشه .
اگر هم کارای بچه ها زیاد شد ( که امیدوارم بشه ) اونوقت یه تاپیک جدا گانه برای لینک دادن فلش ها به همراه نام ادیتورش ایجاد میکنیم ولی فعلا لازم نیست .

Mehran NZ
23-06-2007, 19:22
بعد از کنکور خودم پایه این تاپیک میشم . کار جالبیه . به زودی ...

به نظرم همین طور که هست بهتره . چون با نقل قول از پست درباره کار میشه نظر داد و هم تعداد تاپیک ها زیاد نمیشه .
اگر هم کارای بچه ها زیاد شد ( که امیدوارم بشه ) اونوقت یه تاپیک جدا گانه برای لینک دادن فلش ها به همراه نام ادیتورش ایجاد میکنیم ولی فعلا لازم نیست .

حرف حساب جواب نداره پس همین جوری میریم جلو تا تعداد فلشها زیاد بشه
راستی دوستان بنظر شما بهتره که بصورت rar قرار بدیم یا نه swf؟بنظر من که rar بهتره :46:

flashman
23-06-2007, 19:57
سلام دوسته من

ممنونم دوسته عزیز

دوستان به نظر من Rar بزارید دانلود راحت تر میشه
فقط میشه یه کار دیگه انجام داد دوستان سعی کنن حجم کلیپ هاشون زیاد نشه برای یکی مثله من با این سرعت (2 کیلوبایت در ثانیه ) واقعا دانلود سخت میشه .

Mehran NZ
23-06-2007, 23:13
دوستان خلاصه 4 ساعت نشستم پشتش و تمومش کردم
بنظر خودم که از کار قبلیم خیلی بهتر شده تا نظر شما چی باشه
خواهشا حتما نظرتون و بگید
با حجم 1.36 mb

Reza P30
24-06-2007, 12:29
سلام دوسته من

ممنونم دوسته عزیز

دوستان به نظر من Rar بزارید دانلود راحت تر میشه
فقط میشه یه کار دیگه انجام داد دوستان سعی کنن حجم کلیپ هاشون زیاد نشه برای یکی مثله من با این سرعت (2 کیلوبایت در ثانیه ) واقعا دانلود سخت میشه .

به نظر من Zip بزارید:27:
حجمش از Rar کمتر میشه:21:
و در کل
فلش من کلیپ قشنگی بود:10: :11:

flashman
24-06-2007, 12:59
سلام دوسته من

آقا مهران خیلی جالب شده .
افکت های زیبایی به کار بردین .
مهمتر این که من عاشق متال هستم
مرسی

چشم آقا رضا Zip میزاریم .

Reza P30
24-06-2007, 14:50
آفرین فلش من
این طوری هم حجم کمتری پیدا میکنن
و هم هر کامپیوتری قادر به باز کردنشه!!!

Mehran NZ
24-06-2007, 17:37
راستش من یه سوال در مورد همین کار خودم دارم همین طور که دیدید من توش یه افکت برای سیاه و سفید جلوه دادن بکار بردم حقیقتش این افکت و خودم درست نکردم و از یه فلش دیگه برداشتم البته اولش خودم می خواستم طراحیش کنم ولی وقتی دیدمش به این نتیجه رسیدم که شاید کار یه برنامه باشه پس گفتم همین و بذارم و از شما همین سوال و بپرسم دوستان ایا برنامه یا پلاگینی هست که چنین افکتهایی درست کنه؟

flashman
24-06-2007, 20:07
راستش من یه سوال در مورد همین کار خودم دارم همین طور که دیدید من توش یه افکت برای سیاه و سفید جلوه دادن بکار بردم حقیقتش این افکت و خودم درست نکردم و از یه فلش دیگه برداشتم البته اولش خودم می خواستم طراحیش کنم ولی وقتی دیدمش به این نتیجه رسیدم که شاید کار یه برنامه باشه پس گفتم همین و بذارم و از شما همین سوال و بپرسم دوستان ایا برنامه یا پلاگینی هست که چنین افکتهایی درست کنه؟

----------------

سلام دوسته

دوسته من ممکنه پلاگین این کار وجود داسته باشه و لی براحتی میشه این طور افکت هایی رو ساخت با یکم حوصله و سلیقه .

DaRiOuShJh
25-06-2007, 22:45
WoW
دوستان کارایه جالبی بودن!
دست ما تازه واردها هم بگیرید
موفق باشید

Mehran NZ
25-06-2007, 23:04
بالاخره داریوش جان و از تاپیک موسیقی متال کشوندم اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داریوش جان باور کن کلیپ درست کردن از کارهای دیگه فلش تغریبا راحت تره فقط یکم وقت و حوصله
و صد البته سلیقه می خواد ببین پیشنهاد می کنم همین حالا دست بکار شی شاید از دور بنظر سخت بیاد
ولی وقتی بری توش می بینی می تونی انجامش بدی و کاری نداره
برای شروع هم همین کارها رو ریسورس کن و یکم با نحوه کار اشنا شو فقط از تعداد زیاد لایه ها نترس فقط برو توش

flashman
25-06-2007, 23:37
سلام دوسته من

آقا داریوش ، آقا مهران راست میگه ساخت کلیپ خیلی سادست فقط باید یه کم حوصله داسته باشید .

راستی آقا مهران جمله دوم امضاتون خیلی حالبه .

DaRiOuShJh
26-06-2007, 20:09
بالاخره داریوش جان و از تاپیک موسیقی متال کشوندم اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داریوش جان باور کن کلیپ درست کردن از کارهای دیگه فلش تغریبا راحت تره فقط یکم وقت و حوصله
و صد البته سلیقه می خواد ببین پیشنهاد می کنم همین حالا دست بکار شی شاید از دور بنظر سخت بیاد
ولی وقتی بری توش می بینی می تونی انجامش بدی و کاری نداره
برای شروع هم همین کارها رو ریسورس کن و یکم با نحوه کار اشنا شو فقط از تعداد زیاد لایه ها نترس فقط برو توش

سلام دوسته من

آقا داریوش ، آقا مهران راست میگه ساخت کلیپ خیلی سادست فقط باید یه کم حوصله داسته باشید .

راستی آقا مهران جمله دوم امضاتون خیلی حالبه .

:46: ممنون دوستان

من خودم هم یه همچین نیم وجبی چیز!!! بلدم:20: (البته ناچیز) در این مورد ولی درست کردنه کلیپ رو همون طور که خودتون اشاره هم کردید حوصله میخواد البته تمامیه کارهایه گرافیکی و ... هم حوصاله میخواد
خورد خورد باید از حجمه کاریم کم کنم و به این موضوع بپردازم!:10:

یه دونه از خراب کاریهایه بنده رو در این آدرس به عنوان لوگو ببینید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکلی هم با لایه ها و فریم ها خدا رو شکر ندارم و ازشون نمیترسم:10:

flashman
26-06-2007, 20:24
سلام دوسته من

دوسته عزیز خیلی دوست داشتم خرابکاری تونو نگاه کنم :20:

ولی نشد چون Mihanblog مدتی مشکل داره :41:

موفق باشید .

DaRiOuShJh
27-06-2007, 13:33
سلام دوسته من

دوسته عزیز خیلی دوست داشتم خرابکاری تونو نگاه کنم :20:

ولی نشد چون Mihanblog مدتی مشکل داره :41:

موفق باشید .

:27:

چیزه خیلی مهمی هم از دست ندادید دوسته من

حداقل شب خواب بد نمیبینید:46:

ممنون بابته توجه :10:

DaRiOuShJh
27-06-2007, 13:34
مواد مورد نیاز برای پختن یک کلیپ فلش با طعمه مطبوع:

1. داشتنه کلیپه مورد نظر با حجمه کم و یا تبدیله آن آن به حجمه پایین
2. در صورته نداشتنه مورد اول در یخچال، داشتنه چند تا کلیپه بی ارتباط به موضوع و یا عکسی چیزی ... مثلا اگر کلییپ در مورده بریتنی باشه (صرفا برای مثال، غرضی در کار نیست) گزاشتنه چندین عکس از حیات وحش و شتر و ... کافیست!
3. تهیه لیریک ((Lyric ترانه مورد نظر و در صورته پیدا نکردن نوشتنه لیریکه من در آوردی!
4. موزیکه چلانده شده و کم حجم شده با کمترین Bit Rate برای ایفایه نفش در مورده صدا!
5. دیگر افزودنیهایه مجاز مانند خط هایه فیلم هایه قدیمی، Dust & Scratch و ... برای حرفه ای کردنه کار
6. مخلوط کن مواد اولیه ماننده فلش، Swish ودیگر مخلوط کننده هایه غیر مجاز!
7. داشتنه وقت و حوصاله فراوان برای تنظیم کردنه فریم ها با لیریک ها
8. در انتها امتحانه مزه و آپلوده معجون فلش برای استفاده همگان!

البته در بعضی موارد در کناره موارد فوق به گوشکوب و هونگ هم ممکنه احتیاج پیدا کنید پس این دو هم دمه دسنت نگه دارید:20:

موفق باشید

flashman
27-06-2007, 17:39
سلام دوسته من

آقا داریوش یادتون رفت بگین یه آشپز با حوصله هم لازمه :20:

Hadi King
29-06-2007, 08:43
ممنون از همه دوستان واسه نظر دادن شون

DaRiOuShJh
29-06-2007, 13:17
ممنون از همه دوستان واسه نظر دادن شون

:18: ببخشید؟

در مورده چی دوسته عزیز؟:10:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانه عزیز یه سوال مبتدی بکنم!:20:

بخوام برای Background تویه Swish از Transparent استفاده کنم باید چه کنم؟:13:

تو فلش که میشه ولی تویه Swish مشکل دارم!

ممنون!:10:

flashman
29-06-2007, 20:37
سلام دوسته من

Only Flash Mx :20: