PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی

mamalighelgheli
22-06-2007, 21:06
سلام دوستان خسته نباشید
ببینید من طراحی سایت خوب بلد نیستم خب یه کم کتاب و چند تا CD دیدم تا اینکه تونستم یه سایت واسه خودم بزنم حالا هم از آقایون و خانم های صاحب فن و کار بلد خواهش می کنم تا یه نیگاه بندازند به سایت بنده و لطف کنند و اشکالاتش رو برام بگن
من برنامه نویسی تحت وب آشنا نیستم البته خواستم PHP یاد بگیرم یه کم که مطالعه کردم به نظر خودم رسید که اون چیزی رو که من می خواهم به من نمیگه یعنی من نمی تونم با یاد گرفتن اون کتاب یاد بگیرم سایتی مثل مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسازم اگه میشه من رو راهنمایی کنید
با تشکر
این آدرسش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :13:

mamalighelgheli
27-06-2007, 18:28
خب دوستان زیاد لطف دارند که حتی از دادن یه نظر کوچولو خودداری می کنند
یا شاید با عرض پوزش باید عرض کنم که کسی توی این انجمن پیدا نمیشه که از طراحی سایت چیزی سرش بشه که فکر کنم همین طوری هم هست و یا باید به یه دلیل دیگه هم توجه کرد و اون اینکه اطلا اعتماد بنفسی در خودتون نمی بینید که بخواهید اظهار نظری کنید
واقعا جای تاسف داره

mamalighelgheli
27-06-2007, 18:40
یا شاید خودتون رو کوچک تر از این می دانید که بخواهید در مورد همچین طراحی اظهار نظر کنید
با شما هم هستم جناب آقای مدیر انجمن فکر نمی کنم کار خاصی در این انجمن انجام بدید

mehdi_ok1
29-06-2007, 15:48
با سلام

دوست عزیز از این موارد زیاد پیش میاد , اون هم دلیل داره

بعضی مواقع ,در یک زمان پست زیادی از طرف کاربران داده میشود و تاپیک ها بالای تالار می آیند و تاپیک شما به صفحه دوم میره و کسی دیگه اون رو نمیبینه تا به اون جواب بده (پس ناراحت نباش و با دوستانت با این لحن صحبت نکن )
===================
صفحات وب را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

صفحات ثابت یا همان استاتیک

این صفحات برای همه بازدید کنندگان مطالب یکسانی را ارائه می کنند و محتوای آنها تغییری نمی کند. بیشتر با استفاده از HTML و جاوا اسکرپت و همینطور CSS نوشته می شوند. برای ایجاد تغییر در این نوع صفحات باید همه صفحاتی را که نیاز به تغییر دارند تغییر داد. البته این نوع صفحات بهتر توسط موتورهای جستجو شناسایی و ایندکس می شوند.

صفحات پویا یا داینامیک

این صفحات ممکن است بسته به یک سری متغیر ها همزمان خروجیهای متفاوتی برای بازدید کنندگان متفاوت داشته باشد. با استفاده از زبانهایی نظیر PHP, ASP, PYTON, PERL نوشته می شوند. البته در این صفحات از زبانهای استاتیک مثل HTML و CSS هم بسیار استفاده می شود. یکی از مزایای ین صفحات امکان تغییرات سریع در آنهاست بدون آنکه لازم باشد همه صفحات را دوباره طراحی کرد.
پله به پله باید پیش بری
سرعت پیشرفتت هم به علاقه و پشتکارت بستگی داره

====================================
اول از هر چیز باید Html رو یاد بگیری که چطوری با برنامه Notepad یک صفحه وب درست کنی
من بشخصه دو روز یادگیریش برام طول کشید

خیلی آسونه و شما میتونی
این رو هم بگم باید html رو باید بلد باشی چون پایه هست

اگه html بلد نیستی این ebook رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از اینکه html رو یاد گرفتی برو سروقت Frontpage

Frontpage در داخل برنامه های Office هست(به صورت جدا هم هست)

با Frontpage میتونی به راحتی آب خوردن وب سایت درست کنی

برای آموزشش هم فقط آموزش شرکت پارسیان رو بگیر چون از همه کامل تره
===============================

تا اینجا شما یک طراح سایت هستی (خودت رو باور کن )

تا اینجا سایت هایی که شما ساختی همه استاتیک بودند

اگه استاتیک کارت رو راه ننداخت , باید به سراغ داینامیک بری

=============================

برای درست کردن سایتهای داینامیک شما باید برنامه نویسی بلد باشی(لازم نیست تحت وب باشه)

برای این کار اول از هر چیز برو Visual Basic رو یاد بگیر

برای یاد گیری این برنامه کتاب ها و نرم افزار های زیادی تو بازار وجود داره

ولی همه نرم افزار ها به شما محیط برنامه و کار کردن با ایتمهای اون رو یاد میدند و شما رو برنامه نویس نمیکنند

به نظر من برو کتاب " برنامه نویسی VB در 21 روز " رو بخر
=================================

خوب شما تا الان هم یک طراح قها وب هستید هم یک برنامه نویس (خودت رو باور کن )
=============================

از هر 10 نفر 8 نفر میگند PHP و دو نفر میگند Asp چرا؟

1) امنیتphp بالاتره
2) قیمت هاستهای php از asp کمتره
3) مانور php از asp بیشتره

اما اکثر افراد با ASP وب میسازند چرا ؟

1) برنامه نویسی با asp با وجود برنامه هایی چون Microsoft Visual Web Developer و Microsoft Visual Studio .NET خیلی نسبت به php آسون تر و راحت تره
2) Asp مثل php به بزرگی و کوچکی حساسیت نداره

اما جدیداً با اومدن برنامه هایی مثل Microsoft Expression Web و PHP Designer و Php maker و ...

باز طراحان دارند به سمت php حرکت میکنند
==============================

توصیه من به شما که تازه کاری این است که اول برو سر وقت asp سپس php

CD های آموزشی برای asp رو هم NEDA بگیر چون از بقیه مشابهش تو بازار کاملتره
==============================

خوب دوست من اگه سوالی هم بود باز هم در خدمتم

mamalighelgheli
30-06-2007, 12:01
من به معنای کلمه نوکرتم
خیلی کمک بزرگی کردی راهنمایی های کاملی بود اما اگه یه نیم چه نظری هم به سایت می نداختی بدنبود
قربونت

mehdi_ok1
30-06-2007, 18:52
با سلام

اولا سایت کیمیا که معرفی کردی ,همچین آش دهن سوزی هم نیست که نتونی مثلش درست کنی

یه html به همراه جاوا

سایت شما رو هم نگاه کردم

اولا صفحه اول انچنان معلوم کننده کار نیست
چون نوشته ای چیزی بالاش نزاشتی

سبک کار های جدید به این شکل هست که یه عکس تو چشم برو رو میزارند اول صفحه که مربوط به کار سایت هست
شما سعی کن عکس اون دانش جویان رو بزاری بالای صفحه(جای اون دو نفری که دارند با هم دست میدند)

عرض صفحه شما بیش از استاندارد هست

در حالت استاندارد

صفحه اصلی در فارسی بالا سمت راست هست که شما بالا سمت چپ قرار دادی و جای تماس با ما سمت چپ بالا

بیشتر نوشته به نظر میاد سایتت(کمی جاوا (و نیز فلش ) نیز برای زیبایی توش قرار بده(اما زیاده روی نکن

template های آماده رو هم نگاه کن و ازشون الهام بگیر

کار طراحی در دو چیز خلاصه شده

علم و خلاقیت

موفق باشی

mamalighelgheli
01-07-2007, 12:13
واقعا تشکر
اگر این انجمن 2 مثل شما بیشتر داشت چی میشد.

mehdi_ok1
01-07-2007, 23:39
خواهش میکنم

اگه سوالی چیزی هم برات پیش اومد باز هم در خدمتیم

موفق باشی