PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک برنامه Driver Detective

mehrdad3sot
22-06-2007, 18:48
سلام دوستان من امروز یک برنامه پیدا کردم که به قول خودش سیستم روچک می کنه برای اینکه ببینه ایا سخت افزارو vistaمی شناسه وهم اینکه اگه نه یا درایور vista نداره اونو براتون دانلود می کنه خیلی خفه نه اما یه بدی داره اینه که باید بخریش تا کار کنه کسی می تونه کرک شدش رو بزاره یا کرکش کنه.والا من 1 مودم d-linkdsl 200 دارم که درایور vista نداره . هرچی گشتم اونو پیدا نکردم اما این برنامه می گه update می شه. سایتش هم براتون می زارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-test your system for vista compatability
2-identify vista driver for your system
3-download the vista drivers for you
4-create a vista device driver migvation cd
والبته قبل ازنصب ازمن Microsoft .NET Framework Version 2.0 Redistributable Package (x64)رو خواست اگرسیستمتون 64 بیتی هست حتما اونو باید نصب کنید یا از ویندوز 32 بیتی برای نصبش استفاده کنیدکه راه دوم سریعتره اما من اونو نسب کردم حجمش حدود 46 مگه

Boushvek
23-06-2007, 12:15
سلام دوستان من امروز یک برنامه پیدا کردم که به قول خودش سیستم روچک می کنه برای اینکه ببینه ایا سخت افزارو vistaمی شناسه وهم اینکه اگه نه یا درایور vista نداره اونو براتون دانلود می کنه خیلی خفه نه اما یه بدی داره اینه که باید بخریش تا کار کنه کسی می تونه کرک شدش رو بزاره یا کرکش کنه.والا من 1 مودم d-linkdsl 200 دارم که درایور vista نداره . هرچی گشتم اونو پیدا نکردم اما این برنامه می گه update می شه. سایتش هم براتون می زارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-test your system for vista compatability
2-identify vista driver for your system
3-download the vista drivers for you
4-create a vista device driver migvation cd
والبته قبل ازنصب ازمن Microsoft .NET Framework Version 2.0 Redistributable Package (x64)رو خواست اگرسیستمتون 64 بیتی هست حتما اونو باید نصب کنید یا از ویندوز 32 بیتی برای نصبش استفاده کنیدکه راه دوم سریعتره اما من اونو نسب کردم حجمش حدود 46 مگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehrdad3sot
23-06-2007, 12:53
سلام دوست عزیز من این سریال رو هم امتحان کردم اما جواب نگرفتم Driver Detective Version: 6.2.2.1
شما هم همین ورزن رودارید؟؟؟؟ایا اونو نصب کردید ؟جواب گرفتید؟؟
other code
Registered To: Donald Dihel // Registration Key: 68ea457a-bbd6-497f-abce-94702e86961f
366a9e9607e5d6cabde7584887ba5cc1
36 6a 9e 96 07 e5 d6 ca bd e7 58 48 87 ba 5c c1

Boushvek
23-06-2007, 12:56
سلام دوست عزیز من این سریال رو هم امتحان کردم اما جواب نگرفتم Driver Detective Version: 6.2.2.1
شما هم همین ورزن رودارید؟؟؟؟ایا اونو نصب کردید ؟جواب گرفتید؟؟

من این نرم افزار رو ندارم و نصبش هم نکردم.

فقط تونستم این سریال رو پیدا کنم.

به هر حال شرمنده امیدوارم دوستان دیگه بتونن برای شما کاری انجام بدن.

:41: :41: :41:

mehrdad3sot
23-06-2007, 13:07
خیلی ممنون دوست عزیز دستتون درد نکنه اما اگه می خواهید vista نصب کنید حتما اونو نصب کنید البته با کرک .مودم من adslهست اما درایور vistaنداره هرچی گشتم هم هنوز تو سایتش نبود این نرم افزار 1 امیدی داد اما با فایل کرکش حالمو گرفت.امیدوارم کسی کمک کنه.ممنون

mehrdad3sot
29-06-2007, 18:53
کسی هنوز سریال دیگه ای پیدا نکرده؟؟؟
بابا یکی کمک کنه