PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن کامپوننت Microsoft internet control

Payman_62
22-06-2007, 01:02
سلام.
من کنترل microsoft internet control ام مشکل داره. وقتی میخوام اضافش کنم میگه این فایلو پیدا نمیکنم. جدیدا هم ویندوز نصب کردم ولی هنوز این مشکل وجود داره. عجیبه که بعد نصب وین 1 بار این کامپوننت اضافه شد. ولی دفعه های بعد باز هم میگه فایل ieframe.dll رو پیدا نمیکنم. در صورتی که این فایل تو سیستم 32 هست. به طور دستی هم خواستم اضافه کنم گفت رجیستر نشده. خواستم رجیستر کنم گفت نمیشه. ولی تا اون جا که من یادمه اصلا این کنترل که ماله خود ماکروسافته نیاز به رجیستر نداشت.

shamsoft
22-06-2007, 11:17
پيمان جان مگه IE 7.0 نصب كردي؟
اگه نصب باشه اين مشكل رو داري. Delete كني درست ميشه :46:

Payman_62
22-06-2007, 14:17
سلام.
آره IE 7 نصب کردم.
ولی نمیخوام پاکش کنم. یه کاری کن. شما که IE 6 داری فایل ieframe.dll رو از system32 پیدا کن و آپلود کن این جا. شاید با کپی کردن فایل قدیمی تر تو سیستم 32 خودم مشکل حل شه.

shamsoft
22-06-2007, 19:21
من سرچ كردم ieframe.dll رو نداشتم
حالا تو بيا از تو پنجره Components فايل shdocvw.dll رو توي برنامه Open كن. شايد اين جوري حل بشه :46:

__siavash__
22-06-2007, 21:12
من وقتي ميخوام اين كنترل رو به فرمم اضافه كنم از فايل shdocvw.dll استفاده ميكنه !

Payman_62
23-06-2007, 02:04
من سرچ كردم ieframe.dll رو نداشتم
حالا تو بيا از تو پنجره Components فايل shdocvw.dll رو توي برنامه Open كن. شايد اين جوري حل بشه :46:

من وقتي ميخوام اين كنترل رو به فرمم اضافه كنم از فايل shdocvw.dll استفاده ميكنه !

سلام.
از هر دو عزیز تشکر میکنم. همون طور که گفتید فایل shdocvw مشکلمو حل کرد. فایل ieframe هم از تو ریفرنس قابل اضافه کردنه.
ولی از اون مشکلای عجیب بود.