PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم کمکم کنین(کمک در مورد فایل فلش)

عــــلی
21-06-2007, 14:11
سلام دوستان به کمک شما احتیاج دارم من یه فایل فلش ساختم حالا میخوام بزارم برای آواتر ولی حجمش زیاده خواهش می کنم کمکم کنین ممنون میشم.
نمیدونم با چه پسوندی بزارم با پسوند gif میزارم حجمش خیلی میره بالا و کیفیتش میاد پایین. خواهشاً منو بی جواب نزارین.

اینم فایلم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر منتظرم.!

flashman
21-06-2007, 16:30
سلام دوستان به کمک شما احتیاج دارم من یه فایل فلش ساختم حالا میخوام بزارم برای آواتر ولی حجمش زیاده خواهش می کنم کمکم کنین ممنون میشم.
نمیدونم با چه پسوندی بزارم با پسوند gif میزارم حجمش خیلی میره بالا و کیفیتش میاد پایین. خواهشاً منو بی جواب نزارین.

اینم فایلم:

با تشکر منتظرم.!

-----------------

سلام دوسته من

دوسته عزیز من هرکاری کردم حجم فایلتون حدوده 700 کیلو بایت میشه . ولی خب با استفاده از برنامه Swf To Gif تبدیل کردم حدوده 300 کیلو بایت شد البته کیفیتش اومده پایین می تونید دانلود کنید

موفق باشی

myflash
22-06-2007, 10:51
نرم افزار firework رو هم امتحان كن و از اون به Gif تبديل كن .

شايد جواب گرفتي .

عــــلی
22-06-2007, 17:38
-----------------

سلام دوسته من

دوسته عزیز من هرکاری کردم حجم فایلتون حدوده 700 کیلو بایت میشه . ولی خب با استفاده از برنامه Swf To Gif تبدیل کردم حدوده 300 کیلو بایت شد البته کیفیتش اومده پایین می تونید دانلود کنید

موفق باشی

سلام دوستان خیلی ممنون از کمکتون ولی منم میتونستم با پسوند گیف ذخیره کنم و کیفیتش بیاد پایین.ولی نکردم چون میخوام با همون کیفیت بزارم برای آواتر.

ولی واقاً ممنونم نرم افزارهایی هستن برای تبدیل به gif ولی همش روی تصویر تبلیغ به جا میزارن.
منتظر کمک بهترم از اونایی که کمک کردن واقاً ممنونم جبران میکنم.

c30tehran
27-06-2007, 16:52
می خواستم یک سوال کنم من لایه های ماسک درست میکنم و در پیش نمایش اجرا نمایش می دهد که درست است ولی هنگام اجرا لایه اصلی ماسک عمل نمی کند .
و سوال دومم این که چطور می توانم چند science یا سکانس را درست و کنترل و همه سکانس ها راجرا کنم

flashman
27-06-2007, 17:16
سلام دوسته من

دوسته عزیز شما این سوال رو در 3 تاپیک مطرح کردید . اگر در همین قسمت فقط یک بار هم بپرسید دوستان عزیز جواب شمارو حتما خواهند داد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

------------

شما اگه فایلتونو که کار نمیکنه لینکشو بفرستین بهتره . چون از توضیحاتتون من نفهمیدم منظورتون چیه .

عــــلی
30-06-2007, 10:23
سلام فلش من جان اين فايل جديدم ايندفعه حجمش رو به حداقل رسوندم يه نگاه بهش بنداز ببين ميتوني.

با تشكر منتظرم.

flashman
30-06-2007, 12:05
سلام دوسته من

دوسته عزیز من فایل شما رو به Gif تبدیل کردم حجم فایل در حدود 190 Kb شدخ اگه میخواین تا لینکشو بدم دانلود کنید .

موفق باشی

عــــلی
30-06-2007, 12:11
آره فلش من جان بده تا دانلود كنم از لطفت هم ممنونم.

flashman
30-06-2007, 12:18
سلام دوسته من

دوسته عزیز این لینک فایل شما

با حجم 183 KB
موفق باشی