PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور داخل فلش Invisible Button بسازم.

Maysam-BFU
21-06-2007, 11:22
سلام.

معمولا داخل فلش از دکمه هایی استفاده میشه که در حال کار با فلش ( ادیت ) قابل مشاهده است و وقتی که فلش ذخیره شود در فایل SWF این Button ها قابل مشاهده نیست و حتی میشه به این Button ها اسکیریپ داد !

حتی میشه به این Button ها اسکیریپ داد.

لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از این InvisibleButton ها درست کنم.

متشکرم.

flashman
21-06-2007, 12:24
سلام.

معمولا داخل فلش از دکمه هایی استفاده میشه که در حال کار با فلش ( ادیت ) قابل مشاهده است و وقتی که فلش ذخیره شود در فایل SWF این Button ها قابل مشاهده نیست و حتی میشه به این Button ها اسکیریپ داد !

حتی میشه به این Button ها اسکیریپ داد.

لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از این InvisibleButton ها درست کنم.

متشکرم.

------------

سلام دوسته من

با وجود اظهار نظر یکی از دوستان که من از فلش چیزی بلد نیستم ...ولی خوب.......

دوسته عزیز Maysam-BFU شما باید وقتی که در قسمت ویرایش دکمه خود هستید این کارو انجام بدید

شما وقتی یه دکمه میسازید دکمه ی مورد نظر شما 4 حالت داره

Up-Over-Down-Hit
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما باید در قسمت Hit دکمه ی مورد نظر خودتونو طراحی کنید و یه نمونه از اونو به صحنه بیارید .
در این حالت رنگ دکمه ی شما به حالت آبی روشن در صفحه دیده میشه .
وقتی فلش خودتونو امتحان کنید میبینید که دکمه شما حالت Invisible یعنی مخفی داره

موفق باشی

Maysam-BFU
21-06-2007, 19:46
دوست خوبم از راهنماییت ممنونم.

من خودم هم یکم ور رفتم ولی یکم با شما فرض داره !

بطور مثال من یک Rectangle میکشم و اونو تبدیل به Button میکنم و دو بار دوش کلیک می کنم و داخل پنجره جدید در قسمت TimeLine روی فریم چهارم ( Hit ) کلیک می کنم و کلید F6 را میزنم و بعد به فریم اول ( Up ) بر می گردم و کلید Delete رو می زنم.

این روش هم درسته ؟

flashman
22-06-2007, 01:03
دوست خوبم از راهنماییت ممنونم.

من خودم هم یکم ور رفتم ولی یکم با شما فرض داره !

بطور مثال من یک Rectangle میکشم و اونو تبدیل به Button میکنم و دو بار دوش کلیک می کنم و داخل پنجره جدید در قسمت TimeLine روی فریم چهارم ( Hit ) کلیک می کنم و کلید F6 را میزنم و بعد به فریم اول ( Up ) بر می گردم و کلید Delete رو می زنم.

این روش هم درسته ؟

--------------

سلام دوسته من

دوسته من کاره شما هم درسته مهم اینه که در لایه HIT باشه تا حالت Visible داشته باشه و البته اگه با این کاره شما دکمه شما درست بشه یعنی در حالت نمایش فیلم معلوم نشه و Script هم قبول کنه درسته