PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست روش خاموش کردن کامپیوتر با پسورد

abdollah0098
17-08-2005, 01:25
سلام دوستان وسروران عزیز
معمولا همیشه صحبت از پسورد گذاری برای ورود به ویندوز است اما برعکس مشکل من اینه که دخترم حدود یکسال ونیم داره وفوقالعاداه کنجکاوه ومیخواد تمام کلید های کامپیوتر رو دست کاری کنه وبه محض اینکه بتونه کلید اصلی پاور رو فشار دادن همانا و درد سرهای بعدی هم همانا ....راستش چندی پیش مطلبی راجع همین موضوع یعنی خاموش کردن با پسورد توی یکی از سایت ها دیدم ولی الان به یاد ندارم...به این دلیل از همه دوستان خانواده پی سی ورلدخواهشمندم تا با ارائه جواب مشکل بنده وخیلی دیگر از دوستان را حل نمایند سپاس گزار همگی عزیزان هستم

Iranian_sports
17-08-2005, 01:31
سلام
abdollah0098, جان به سایت P30world خوش آمدی
شما وقتی کامپیوتر رو روشن میکمی دکمه Delete رو بزن و در اون قسمت روی Usepasswors کلیک کن و دوبار رمز مورد نظرت رو بزن و بعد دکمه Esc رو بزن و و اطلاعات رو سیو کن(yes) و حالا کامپیوتر شما رمز داره :mrgreen:
موفق باشید
فعلا

abdollah0098
17-08-2005, 02:18
مرسی از جوابت

MOHAMMAD_SAT
17-08-2005, 02:37
سلام
abdollah0098 جان به سایت P30world خوش آمدی
اگه شما از ويندوز Xp استفاده ميكنيد ميتونيد دكمه ي
پاورت رو از Pawer Options كه در كنترول پنل ميباشد
غيره فعال كني براي اين كار اين مسير رو ادامه بده
Control Panel---<--- Pawer Options---<---Advanced
بعد Pawer buttons رو از Shut down به Do nothing
عوض كن
موفق باشي
:wink:

abdollah0098
17-08-2005, 10:25
سلام دوست عزیز:
mohammad_5_2005
با تشکر خوب میشد اگه میگفتی در صورت غیر فعال کردن کلید پاور به روش شما بعدا برای روشن کردن چه باید بکنم...البته برای خاموش کردن که معلومه از طریق منوی استارت و کلید شات دان ولی وقتی که از ابتدا میخوام روشن کنم وکلید پاور هم غیر فعال است چه باید کرد؟
با سپاس فراوان

Friend
17-08-2005, 12:34
سلام
abdollah0098, جان به سایت P30world خوش آمدی
شما وقتی کامپیوتر رو روشن میکمی دکمه Delete رو بزن و در اون قسمت روی Usepasswors کلیک کن و دوبار رمز مورد نظرت رو بزن و بعد دکمه Esc رو بزن و و اطلاعات رو سیو کن(yes) و حالا کامپیوتر شما رمز داره :mrgreen:
موفق باشید
فعلا
سلام دوسته خوبم این روش که شما گفتید وقتی کامپیوتر روشن می شود پسورد دار می شود ولی فکر کنم جوابه دوستمون رو دادند :arrow:

MOHAMMAD_SAT
17-08-2005, 21:29
سلام دوست عزیز:
mohammad_5_2005
با تشکر خوب میشد اگه میگفتی در صورت غیر فعال کردن کلید پاور به روش شما بعدا برای روشن کردن چه باید بکنم...البته برای خاموش کردن که معلومه از طریق منوی استارت و کلید شات دان ولی وقتی که از ابتدا میخوام روشن کنم وکلید پاور هم غیر فعال است چه باید کرد؟
با سپاس فراوان
دوست عزيز اين كليد پاور وقتي غيره فعال ميشه كه داخل ويندوز باشي براي روشن كردن
مشكلي نخواهي داشت اميدوار هستم كه جوابتون رو گرفته باشيد
:P :wink:

abdollah0098
24-08-2005, 23:45
دوست عزیز محمد جان راه حل شما خیلی خوب و مفید بود وخیلی هم راحت ...خیلی بدردم خورد واقعا سپاسگزارم با آرزوی موفقیت وسلامتی برای شما دوست عزیز

MOHAMMAD_SAT
24-08-2005, 23:48
قابلي نداشت داداش
موفق باشي
:wink: :wink: :wink:

user8512516
12-01-2006, 14:23
سلام دوستان وسروران عزیز
معمولا همیشه صحبت از پسورد گذاری برای ورود به ویندوز است اما برعکس مشکل من اینه که دخترم حدود یکسال ونیم داره وفوقالعاداه کنجکاوه ومیخواد تمام کلید های کامپیوتر رو دست کاری کنه وبه محض اینکه بتونه کلید اصلی پاور رو فشار دادن همانا و درد سرهای بعدی هم همانا ....راستش چندی پیش مطلبی راجع همین موضوع یعنی خاموش کردن با پسورد توی یکی از سایت ها دیدم ولی الان به یاد ندارم...به این دلیل از همه دوستان خانواده پی سی ورلدخواهشمندم تا با ارائه جواب مشکل بنده وخیلی دیگر از دوستان را حل نمایند سپاس گزار همگی عزیزان هستم

i sorry i dont know too