PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن ewido security suiteاز startup program

taraneh00
17-08-2005, 00:30
سلام من ميخواستم بدونم چطوری برنامه ewido security suiteرا از startup programبردارم بدون uninstal کردن اون البته بايد بگم وقتی تويه startprogram ميرم اونجا وجود نداره ولی با روشن شدن کامپيوتر در قسمت پايين کامپيوتر مياد ممنون

sAsAn.K
17-08-2005, 06:02
سلام از این جور مشکل ها رو که همه راه حلشو بلدن
شما اول ببین اسم فایل اصلی ewido چیه بعد برو تو این مسیر
Start Menu/Run
بعدش بنویس msconfig و enter رو بزن حالا برو توی سر برگ startup و اسم فایل ewido رو که قبلا پیدا کرده بودی تیکشو از جلوش بردار حالا ok کن و بعدشم خلاص!!!!!!!!!! :mrgreen: :wink:

termite62
17-08-2005, 06:11
سلام من براي حل اين مشكل از نرم افزار Registry Fix 2.4 استفاده مي كنم البته اسم اين برنامه هيچ ربطي به مشكل شما نداره ولي آن كا را هم انجام ميده

توي همين سايت معرفي شده
چند عكس از برنامه و مشكل شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توي اين صفحه startup program هستند و
شما مي توانيد با تيك زدن ودكمه remove checked آنها را بدون uninstal از اين ليست حذف كنيد
البته شايد دوستان راههاي ديگه هم بلد باشند ولي من اين راه را ترجيح مي دم

sAsAn.K
17-08-2005, 06:17
من که بدون نیاز به نرم افزار گفتم :cry:

taraneh00
17-08-2005, 17:02
آقایsasanاگه نامه منو خونده باشين نوشتم که اين برنامه تويه start program نيست يعنی کاری که گفتين انجام دادم (اينقدرم خنگ نيستم)با اين وجود وقتی کامپيوتر روشن ميشه باز تو tool bar هستش

sAsAn.K
17-08-2005, 21:58
ببخشید :oops:
شما از قسمت startup programs برنامه ی Spy Sweeper استفاده کن مشکلت حله :wink:

Soshiant
17-08-2005, 23:25
taraneh00 جان من هم با یکی از برنامه های دیگه چنین مشکلی داشتم اقا soda یادم داد چه کنم
حالا من یکم کامل ترشو میگم
در ran تایپ کنید services.msc
بعد دنبال نام برنامه خود بگردید و اگر میخواهید به هیچ صورتی اجرا نشود ان را Disabled کنید اگر میخاهید که بتوانید ان را به صورت دستی فعال کنید ان را در حالت Manual قرار دهید
:mrgreen:

borzou_one
18-08-2005, 20:29
taraneh00 جان من هم با یکی از برنامه های دیگه چنین مشکلی داشتم اقا soda یادم داد چه کنم
حالا من یکم کامل ترشو میگم
در ran تایپ کنید services.msc
بعد دنبال نام برنامه خود بگردید و اگر میخواهید به هیچ صورتی اجرا نشود ان را Disabled کنید اگر میخاهید که بتوانید ان را به صورت دستی فعال کنید ان را در حالت Manual قرار دهید
:mrgreen:

این تنها راه حلی هست که گفته شد ولی یه یاداوری بکنم که در حالت دیزیبل و مانوئل گارد این انتی اسپای فعال نمیشه و برای فعال کردن اون دوباره باید راه رفته را برگردیم

taraneh00
18-08-2005, 23:59
مرسی از همگی