PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کــــــمـــــــک

s.a.h
17-08-2005, 00:21
دوستان یکی به من کمک کنه اخر سر من از دست این فیلترها خودکشی میکنم

یکی یه راهی به من بگه که از شر فیلترهای پارس ان لاین راحت بشم :( :(

Razel
17-08-2005, 00:52
سلام دوست عزیز
لطفا قبل از ایجاد تاپیک قوانین انجمن رو خوب مطالعه کن.
در ضمن اگر یه سرچ کوچولو می زدی می دیدی که مطالب زیادی در مورد عبور از فیلتر وجود داره ولی با این حال من دو تا سایت برای عبور از فیلتر بهت می گم که 100% جواب میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وسطای صفحه یه کادر داره میتونی سایتتو اونجا بنویسی بعد به راحتی از فیلتر عبور کنی.
موفق باشی :wink:

s.a.h
17-08-2005, 01:26
بزار رو حساب تازه كاريم :lol:

مرسي خوب بود

سرعتش خيلي پايينه بعدم من بيشتر دنبال يه برنامه خوب ميگردم

بازم ممنون

Iranian_sports
17-08-2005, 01:36
سلام
یک تاپیک بود پره فیلتر شکن من الآن پیداش نکردم:shock:
ولی اگر یک سرچ کوچولو :mrgreen: انجام بدی میبینی که چندیدن برنامه خوب معرفی شده
موفق باشید
فعلا

doyenfox
17-08-2005, 01:58
تا يه چند وقت پيش توي انجمن وب و اينترنت يه تاپيك ----- شكن بود...ولي مثل اينكه برداشته سده!!!!!! :!: :?: :idea: :arrow:

Cracki
17-08-2005, 02:15
از Internet Anonym Pro 7 استفاده کن که در هر 3 ثانیه میتونه خودش رو به یک سرور وصل کنه.

مشکل باز نشدن سایتهایی که در داخل ایران نمیشه بازشون کرد اینه که IP و پورتهایی رو که به این منظور استفاده میشه رو بستن وگرنه خود سایت رو به هیچ وجهی نمیتونند که ببندند چون که عددی نیستند. و اگر شما از برنامه یا حتی آی پی آدرس دیگری برای باز کردن صفحات وب استفاده بکنید این گونه صفحات براحتی برای شما باز خواهند شد و تنها مشکلشون اینه یکی از لحاظ امنیتی این ------ ها چندان قابل اطمینان نیستند و دوم اینکه سرعت باز شدن صفحات وب کاهش پیدا میکنه . به دلیل اینکه ------ که از آن استفاده میکنید اول صفحه رو در خودش باز میکنه و بعد اطلاعات از سرور ------ به شما فرستاده میشه.

به همین دلیل برنامه ای رو که در بالا معرفی کردم نیز فقط همین مشکل رو داره یعنی شما رو در هر 3 ثانیه به یک آی پی آدرس وصل میکنه و ------ هاشم آپدیت میشن .
ولی سرعت باز شدن صفحات وب کاهش پیدا میکنه.

در ضمن چون ------ ها از یک شرکت معتبری اداره و کنترل میشن قابل اطمینان تر از ------ هایی هستند که در اینترنت شما آنها را پیدا میکنید.

کسانی که تا بحال از این برنامه استفاده کردند میتونند نظر بدند که آیا با قابلیتی که داره میتونه از فیلتر رد بشه یا نه . چونکه من ایران نیستم نمیتونم نظری در این مورد بدم ولی خودم از این برنامه برای کارهای دیگه از جمله رد گم کردن استفاده میکنم که خیلی عالی هم کار میکنه.

یک نکته دیگه اینکه قابلیت وصل شدن به 150 سرور در نقاط مختلف دنیا را دارا میباشد.

موفق باشید.