PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يکی نيست جواب اينارو بده

bahareh_bus
16-08-2005, 21:45
system mechanic 5 professionalيکی کمک کنه.يه ماه پيش برنامه
رو از سايت اصليش داونلد کردم که قبل از داونلد ازم خواستند که آدرس ايميل
خودمو بنويسم که منم همين کارو کردم.حالا هروقت که ايميلامو چک ميکنم
ميبينم يه ايميل هم از اين شرکت هستش.نميدونم اينا برنامشونو ميخوان يا پولشو
تا حالا 5 تا ايميل يکجور دريافت کردم.يکی بهم بگه اگه جوابشونو ندم چی ميشه؟
هستم ولی اونا تو ايميل از لغت missمهمتر از همه اينکه من اصلاً ذکر نکردم که
:?: :!: استفاده کردن يعنی اونا چطوری اين اطلاعاتو به دست اوردن؟miss bahareh

hamidma
17-08-2005, 00:06
زیاد خودتون رو نگران نکنید .اونها این اطلاعات رو از جای خاصی بدست نمی یارن .معمولا از روی فرم پر شده و یا از روی ایمیلتون این عبارات رو به کار می برن.معمولا هم این ایمیل ها توسط فرد خاصی ارسال نمی شه و همش از طریق همون نرم افزارهایی است که اون اطلاعات اولیه رو از شما گرفته.

معمولا هم اونها تو ایمیل شون درخواست خرید رو اعلام می کنن .چون یه مدتی به صورت ازمایشی در اختیارتون قرار می دهند و بعدش هم فرم های خرید رو براتون می فرستن و این شامل تمام نرم افزار هاست.

nardin
17-08-2005, 06:04
hamidch
درست گفتن هيچ جاي نگراني نيست و احتياج به جواب دادن هم نداره برنامه است هر چند وقت يكبار تكرار ميشه . :)

توضيح مجدد:

همين تروجانها كه هنگام گرفتن كرك يا در ماقع ذيگه وارد دستگاه ( PC ) ميشن و كارشان دوزديدن ايميل و شماره كارت اعتباري و....

Mehdi_Best
17-08-2005, 08:02
سلام
يه نكته هم من بگم و اون اينكه براي دانلود سيستم مكانيك نياز به ثبت نام و پر كردن فرم و دادن ايميل نيست. يعني لينكهايي هستند كه بدون انجام اين كارها مي توانيد دانلود كنيد.
به نظر من بهتره يا از اين نوع لينكها دانلود كنيد يا اگه برنامه اي هست كه حتما بايد فرمش پر شود از يك ايميل سركاري يا حداقل ايميلي كه براتون مهم نيست و ايميل اصليتون نيست استفاده كنيد.