PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقايسه ي N93i & N95i

شاهين - موبايل
20-06-2007, 20:14
دوستان در اين تاپيك ميخواهيم به بررسي اين دو گوشي بپردازيم .

لطفا بگيد كداميك :

1 - صداي رسا تري داره
2 - دوربين و عكاسي كدام بهتره
3 - كدام يك كاملتر و به صرفه تر است و ...

متشكر

Help118
21-06-2007, 18:06
دوست من گوشي ان93 سنگينه تاشو هستش اينا همش يه معايبي از نظر بنده حساب مياد البته نه از نظر همه. حملش بعد مدتي برات آزار دهنده مي شه گرچه فيلمبرداريش هم بر فرض خوب باشه ولي شما كه فقط به فيلمبرداري پول ندادي. در حال حاظر خريد اين دو گوشي با اين دو قيمت گزاف دور از حضور كار احمقانه اي بيش نيست . ان95 هم در جاي خودش مشكلاتي داره كه مي شه به مهممترين اونا اشاره كرد كه صداي ضعيف و بي كيفيتشه (اشتباه نشه در مقايسه با گوشي هاي همرده اش. اين نكته نظر من نيست چون نه ديدم گوشي رو نه دستم گرفتم تو مجله هاي عصر شبكه و عصر ارتباط مفصل در مورد ان95 توضيح داده شده برين بخونين)

Saman-tci
21-06-2007, 19:35
دوست من همین تاشو بودن یکی از محاسن نوکیاس .... اخه تا کی گوشی ساده ...
بالاخره تنوع هم چیزه بدی نیست ....N93 یکی از محاسنش فیلمبرداریه خوبشه ...
احتمالا شما بیشتر به ظاهر گوشی دقت میکنین ..... سرعت Cpu گوشی N93 مقدار 320 هست میدونی یعنی چی؟؟؟
به نظرت این حسن یک گوشی نیست ...؟؟؟ داشتن 2 تا LCD به نظرت حسن گوشی نیست ...؟
ثانیا N95 هیچ عیبی به جز عمر کم باتری نداره ... من تا حالا درباره صدای کم و بی کیفیتش نشنیدم ...

Sasan Info
22-06-2007, 01:15
دوست من گوشي ان93 سنگينه تاشو هستش اينا همش يه معايبي از نظر بنده حساب مياد البته نه از نظر همه. حملش بعد مدتي برات آزار دهنده مي شه گرچه فيلمبرداريش هم بر فرض خوب باشه ولي شما كه فقط به فيلمبرداري پول ندادي. در حال حاظر خريد اين دو گوشي با اين دو قيمت گزاف دور از حضور كار احمقانه اي بيش نيست . ان95 هم در جاي خودش مشكلاتي داره كه مي شه به مهممترين اونا اشاره كرد كه صداي ضعيف و بي كيفيتشه (اشتباه نشه در مقايسه با گوشي هاي همرده اش. اين نكته نظر من نيست چون نه ديدم گوشي رو نه دستم گرفتم تو مجله هاي عصر شبكه و عصر ارتباط مفصل در مورد ان95 توضيح داده شده برين بخونين)
شما كه اطلاعاتي ندارين كمتر صحبت كنين آقاي tcom-mobile
مواظب خودتون باشيد و اگر نه ban !!!!!!!