PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : No One Lives Forever 2: A Spy In H.A.R.M.'s Way

parya_shilan
20-06-2007, 19:27
سلام به همه
اگه کسی مرحله ی آخر این بازی رو دیده لطفا بگه چه اتفاقی می افته خیال مارو هم راحت کنه ........ .. با تشکر از همه بامرام ها :19:

Optimus Prime
20-06-2007, 22:21
آخر NOLF2 تو جزیرس که کیت موفق میشه Supersoldier هارو که H.A.R.M فرستاده نابود کنه(با مهمات جدید ) و زیر دریایی HARM هم غرق می کنه و رئیس Supersoldier ها هم از بین ببره.ولی ژنرال یه موشک اتمی به سمت روسیه پرتاب می کنه که امکان داره که یه جنگ جهانی بوجود بیاد که Supersoldier که اول در چند مرحاه قبل از دستش فرار می کردیم(در حقیقت یک نظامی بود که روش آزمایش انجام داده بودند و اولین نمونه بود)خود را به جزیره می رساند و از تمام قدرت خود برای نابودی موشک استفاده می کند(با لیزر)ولی خود کشته می شود(بر اثر Overload کردن لیزر)و رئیس HARM هم که در جزیره از دست Armstrong کتک خورده بود فرار می کند.
THE END
در آخر نوشته های بازی می بینیم که Vladimir زندس!!چون وقتی باهاش در مرحله قبل می جنگیم میفته تو مواد مذاب مصنوعی و استعفای خودشو اعلام میکنه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parya_shilan
26-06-2007, 10:46
[QUOTE=*Eagle Eye*;1217400]آخر NOLF2 تو جزیرس که کیت .....

سلام
دوست عزیز از توجهت ممنون اتفاقا به این مرحله رسیده ام ... هر چی مبارزه می کنم اتفاق خاصی نمی افته زیردریایی رو غرق کردم .. .. همه سرباز هارو هم کشتم ولی نمی تونم این سوپر سرباز هارو از بین ببرم تنها اتفاقی که می افته بعداز چند بارشلیک کردن بهشون برای چند ثانیه متوقف شده وبخواب میرن وبعد دوباره شروع به حرکت می کنن .
1- آیا اسلحه خاصی دارند - البته من موشک انداز رو امتحان کردم
2- بعداز انفجار تخته سنگ که بروی زیر دریایی می افته باید کار خاص دیگه ای بکنم .
3- همه سربازها رو می کشم .
.................. کل منطقه رو هم 60 دفعه دور زدم بازم طوری نشده -
4- یک قلعه ای در دورتر دیده میشه ایا می تونم به اونجا برم یا نه فقط برای حرص درآوردن است:40: .

Optimus Prime
26-06-2007, 19:05
[quote=*Eagle Eye*;1217400]آخر NOLF2 تو جزیرس که کیت .....

سلام
دوست عزیز از توجهت ممنون اتفاقا به این مرحله رسیده ام ... هر چی مبارزه می کنم اتفاق خاصی نمی افته زیردریایی رو غرق کردم .. .. همه سرباز هارو هم کشتم ولی نمی تونم این سوپر سرباز هارو از بین ببرم تنها اتفاقی که می افته بعداز چند بارشلیک کردن بهشون برای چند ثانیه متوقف شده وبخواب میرن وبعد دوباره شروع به حرکت می کنن .
1- آیا اسلحه خاصی دارند - البته من موشک انداز رو امتحان کردم
2- بعداز انفجار تخته سنگ که بروی زیر دریایی می افته باید کار خاص دیگه ای بکنم .
3- همه سربازها رو می کشم .
.................. کل منطقه رو هم 60 دفعه دور زدم بازم طوری نشده -
4- یک قلعه ای در دورتر دیده میشه ایا می تونم به اونجا برم یا نه فقط برای حرص درآوردن است:40: .
دوست عزیز برای نابود کردن سوپر سرباز ها باید فشنگهای مخصوص به اسم Super Soldier Serum که با چتر برایت انداخته می شوند برداری که حتما برداشتی و با اسلحه U.N.I.T.Y که فشنگهاش عوض می شن فشنگشو تغییر بدی به همین فشنگها(تو Screenshot سمت چپی بالا عکسشو زدم)اول با هر اسلحه ای داری بزنشون تا از کار بیفتن بعد سریع تا قبل از اینکه 2باره به کار بیفتن سریع با همون اسلحه U.N.I.T.Y که فشنگهاشو عوض کردی بهشون یک تیر در این حالت بزن منفجر خواهند شد.بعد که همشون رو از بین بردی به جایی که شروع کرده بودی برگرد تا با رئیسشون بجنگی.با رئیس هم همین طوری که با بقیه جنگیدی بجنگ ولی یه خورده سخت تره.
موفق باشی.

parya_shilan
27-06-2007, 09:53
[QUOTE=*Eagle Eye*;1239887][quote=parya_shilan;1238282]
دوست عزیز برای نابود کردن سوپر سرباز ها باید فشنگهای مخصوص به اسم Super Soldier Serum که با چتر برایت انداخته می شوند برداری که حتما برداشتی و با اسلحه .....

سلام دوست عزیز
دوباره از توجهت ممنونم خیلی کمکم کردی واقعا گیر کرده بودم خیلی زور داربازی رو آخرش نتونی تموم کنی بهر حال سعیم رو می کنم ......... :11: