PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظارت بر شبکه

masood2525
20-06-2007, 11:40
با سلام
من حدود 100 pc توی شبکه دارم حالا می خوام از یکی از client هام که توی این شبکه است بتونم به بقیه client هام دسترسی داشته باشم بدون اینکه روی سرور یا کلاینتهام برنامه ای رو run کنم
radmin و چند تا برنامه مانیتورینگ دیگه رو هم چک کردم ولی همشون دوتا application داشتند که باید روی کلاینت ها یا سرور run شوند
منتظر راهنماییتان ؟؟؟؟؟

H A M E D
20-06-2007, 13:16
بدون نصب برنامه روي كلاينت ها هيچ كاري نميشه كرد. اگر اينطور باشه كه هركسي مي تونه با همچين برنامه اي كامپيوتر هاي ديگه رو كنترل كنه.

البته منظور شما رو از دسترسي نمي دونم آيا مي خواين فايل ها رو به اشتراك بذاريد يا اينكه كامپيوتر رو تحت نظارت خودتو داشته باشيد؟

در هر صورت براي كنترل و نظارت بر كامپيوتر هاي شبكه بجز نصب برنامه روي كامپيوتر سرور احتياج به نصب AGENT رو كامپيوتر هاي Client هم هست.

masood2525
21-06-2007, 09:10
من یک بار نصب روی کلاینت های دیگه رو می تونم انجام بدم ولی طوری باشه که برنامه باروشن شدن کامپیوتر کلاینتم ران بشه یا تو استارت آپ کپی کنم ران بشه و کاربر قرار نباشه پیغامی رو تایید کنه من یه برنامه net school می خوام که باهاش فایل ردوبدل بکنم و مانیتورینگ داشته باشم و آی پی اسکن هم داشته باشه
راستی من به سرور هم دسترسی ندارم باید از روی یه کلاینت تو شبکه بقیه کلاینت ها رو کنترل کنم ولی همانتور که گفتم به تمام کلاینت ها دسترسی برای نصب برنامه دارم

secure
21-06-2007, 10:58
فکر کنم برنامه Net Support School به درد شما هم بخوره فقط کافیه یه بار نسخه Student رو روی Client ها نصب کنید .واقعا کارش عالیه.به صورت خودکار هم میره تو Startup نیازی به تایید کاربران هم نداره.

Bisavad_Moshtagh
21-06-2007, 13:11
برنامه Ideal Administration کمکتون میکنه. این برنامه فقط رو سیستم شما نصب میشه . شما اگر Password مربوط به Admin شبکه رو داشته باشید یا در حالت سخت تر Password مربوط به Admin تک تک Client ها رو داشته باشید میتونید از این برنامه استفاده کنید. این برنامه اول به صورت خودکار با Admin بصورت پنهان یک فایل Exe روی Client مورد نظر شما نصب میکنه و بعد از شما رمز عبور برای ورود به اون کامپیوتر میخواد که فقط توی همین برنامه قابل استفاده است. با ورود به هر کامپیوتر انگار شما پشت اون سیستم هستید و موس و کیبورد اون رو در اختیار دارید.
برای File Sharing هم ارزش دردسر نداره، بهتره از Share $ استفاده کنید

H A M E D
21-06-2007, 14:09
خوب همه اين برنامه ها Agent خودشون رو بايد نصب كنن.
ايشون فرمودن كه نمي خوان روي كامپيوتر هاي Client برنامه Run كنن كه البته نميشه.

secure
21-06-2007, 17:31
ولی انگار بعدا گفتن که واسه یه بار مشکلی ندارن فقط خودش بره تو startup که هردوی این برنامه ها میره.

masood2525
23-06-2007, 08:54
من Net Support School رو امتحان می کنم ببینم امکاناتی که می خوام رو داره یا نه ؟؟ و چون این 100 تا pc تو شهر های مختلف بود از لحاظ تنبلی نمی خواستم برم ولی در مجموع از همه دوستان تشکر می کنم

mkoleiny
23-06-2007, 09:11
admin magic رو امتحان کن بد نیست. به صورت remote هم میتونه agent خودش رو روی کلاینت نصب کنه. یعنی از رو سرور.

arman7165
25-06-2007, 13:33
مرسی...........:27:

Bisavad_Moshtagh
25-06-2007, 14:06
قبول دارم که این کار بدون Agent امکانپذیر نیست و منظورم این بود که برای نصب این Agent لازم نیست تا شما برید پشت Client و برنامه رو نصب کنید. خود برنامه از طریق سیستم شما و با رمز admin دامنه یا همون سیستم نصبش میکنه. کافیه تا ارتباط شما در شبکه برقرار باشه...
بهر حال خوشحالم که مشکل دوستمون برطرف شد
موفق باشید