PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با حذف كردن NAT routing protocol در ويندوز XP

H A M E D
19-06-2007, 21:08
سلام.
من امروز بر اساس آموزش يكي از سايت هاي خارجي يكم تنظيمات شبكه رو دستكاري كردم كه بتونم گوشيم رو با بلوتوث به اينترنت وصل كنم. بگذريم نشد ولي وقتي كه مي خوام تنظيمات رو كه با اين Commandها انجام دادم به حالت اوليه برگردونم، هيچ جايي براي اين كار وجود نداره و وقتي هم كه مي خوام كانكشن اصليم رو براي كامپيوتر هاي ديگه به اشتراك بذارم اين پيغام ظاهر ميشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين اعصاب منو ريخته به هم.
هر كاري كه به فكرم مي رسيد انجام دادم ولي نشد. حتي سرويسش رو هم استوپ كردم ولي باز هم همين پيغامو ميده.
لطفا هرچه زودتر كمك كنيد.

secure
19-06-2007, 23:35
شما باید برید قسمت Administrative Tools بعد Rounting and remote access رو باز کنید بعد روی سرور کلیک کرده اونو Disable کنید

بعد از این کار روی My Computer راست کلیلک کنید بعد برید تو قسمت Manage در صفحه ای که باز میشه برید قسمت Services بعد دوباره تو Services بعد دنبال این گزینه بگردید و اون start یا Enable کنید.

windows firewall ,internet connection sharing ICS
اصلاح شد : برای ویندوز Server 2003

H A M E D
20-06-2007, 10:31
شما باید برید قسمت Administrative Tools بعد Rounting and remote access رو باز کنید بعد روی سرور کلیک کرده اونو Disable کنید

بعد از این کار روی My Computer راست کلیلک کنید بعد برید تو قسمت Manage در صفحه ای که باز میشه برید قسمت Services بعد دوباره تو Services بعد دنبال این گزینه بگردید و اون start یا Enable کنید.

windows firewall ,internet connection sharing ICS
دوست عزيز نمي دونم منظور شما رو درست نگرفتم يا اشتباه ديگري انجام دادم!
فكر كنم خودوتون هم استحضار داريد كه در ويندوز XP چيزي به اسم Rounting and remote access توي administrator tools وجود نداره خودتون ببينيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن سرويس مورد نظر رو (Rounting and remote access) من از قسمت سرويس ها غير فعال كردم و همچنين windows firewall ,internet connection sharing ICS رو هم فعال كردم.
من كه راهي به نظرم نرسيد.

H A M E D
20-06-2007, 12:10
دوست عزيز ممنون خودم درستش كردم.
با استفاده از Command هاي netsh به اين صورت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

secure
20-06-2007, 12:12
بله.متن و اشتباه خوندم.ببخشید