PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مافیایی بزرگ به اسم شرکت مخابرات ir-tci ؟؟؟؟

nima_949
19-06-2007, 12:13
در تمامی شرکتهای مخابراتی دنیا به منظور رضایت مشتری و بهبود کیفیت از حداکثر امکانات و تجهیزات استفاده میکنند و برای همین هزینه هایی که از آنها به منظور کارکرد دریافت میکنند معقولانه ودر حد استاندارد جهانی است ولی نمیدونم چرا در کشور ما از حداقل امکانات و تجهیزات و در کنار آن هزینه ی بسیار بسیار بالایی از مشتری درفات میشود به عنوان مثال ساده میتونید به قبض موبایل خودتون یه نگاه بندازید متوجه خواهید شد هزینه هایی که در آن منظور شده چقدر نامعقول و مسخره اس.
آپونمان در همه جای دنیا اگه کسی نخواد از سیم کارتش استفاده کنه آبونمانی برایش منظور نخواهد شد ولی بالعکس اینجا نه هر دوماه یکبار مبلغی ثابت 1260 تومان در قبض شما خواهد آمد.
از تعرفه مکالمات شهری و بین شهری که محاسبه این دو چه جوری بعمل میاد و حساب میکنن من و شما که هیچ خودشون هم نمیدونن
از مبلغ جابه جایی و همون دایورت که بازم مبلغی هر چند اندک ولی منظور شده در قبض خواهدآمد.
و میرسیم به خدمات ویژه و از اسم قلمبه و سلمبه آن یاد خدمات آنتن ندادن ،قطع و وصل شدن هنگام مکالمه،در دسترس نبودن، و... هزاران مشکل دیگر بهش اضافه کرد
در همین افغانستان که تا چند وقت پیش یک ویرانه بیش نبود الان سه اپراتور با خدمات بسیار عالی داره فعالیت میکنه ولی شما ....
ولی شما بابت هیچ گونه خدماتی و در کمال بی انصافی هر ماه مبلغی ناحق که واقعا در حق مشتری ظلم به عمل آمده می پردازید و حق هیچگونه اعتراضی هم ندارید تازه اگه برید خدمات مشترکین و پرینت مکالمتون بگیرید و حق هم با شما باشه و اونا اشتباه کرده باشند یه جورایی سمبل میکنن و اینقدر بالا وپایینتون میکنن که از خیرش بگذرید.
اینا را اومدم گفتم چون واقعا ظلمه که شما سیم کارتو استفاده نکنی و بابت هیچ پول بپردازید...
خسته شدم بقیه اش با خودتون ادامه اش بدید

H A M E D
19-06-2007, 12:18
منم هر موقع قبض با مبلغ بالا برام مياد آتيشي ميشم!!
ولي چيكار كنيم؟؟!
يه روز ميگيم در فلان روز هيشكي از موبايلش استفاده نكنه ولي همه استفاده مي كنن.
مخابرات هم هر روز كلفت تر و تپل تر ميشه!!!
ما هم چشممون كور بايد پول بديم.

Mohammad Hosseyn
19-06-2007, 12:25
باز خدا پدر مادر این ایرانسل رو بیامرزه ...
باز بگین ایرانسل بده !!!

nima_949
19-06-2007, 12:30
نه به خدا قبض زیاد برام نیومده هر ماه اینطوریه یعنی بابت چیزی که ندادن و پول میگیرن آتیشی میشم میگم چه غلطی کردیم دولتی گرفتم اعتباری ایرانسل یا تالیا خیلی بهتره به نظر من تحریم همه برن دولتی یاشون بفروشن

jamali
19-06-2007, 12:34
این رو هم اضافه کن که خودش با کلاس بندی سیم کارت ها به صورت رسمی داره فرهنگ (مال من بهتره ) رو تو ایران گسترش میده واسه پول خودش .
همچنین اول بخش خصوصی رو وارد میکنه بعد خودش سیم کارت اعتباری میده که تو همه جای ایران میگیره و حمایت دولتی داره ... (اون وقت اسمش هم هست خصوصی سازی)
قبل از اومدن ایرانسل هم که اصلا Mms و Gprs حرفی ازش نمیزندن انگار که اصلا نیست!
مثل تلفن ثابت فقط یه Sms بیشتر داشت !

adamhesaby
19-06-2007, 14:37
در تمامی شرکتهای مخابراتی دنیا به منظور رضایت مشتری و بهبود کیفیت از حداکثر امکانات و تجهیزات استفاده میکنند و برای همین هزینه هایی که از آنها به منظور کارکرد دریافت میکنند معقولانه ودر حد استاندارد جهانی است ولی نمیدونم چرا در کشور ما از حداقل امکانات و تجهیزات و در کنار آن هزینه ی بسیار بسیار بالایی از مشتری درفات میشود به عنوان مثال ساده میتونید به قبض موبایل خودتون یه نگاه بندازید متوجه خواهید شد هزینه هایی که در آن منظور شده چقدر نامعقول و مسخره اس.
آپونمان در همه جای دنیا اگه کسی نخواد از سیم کارتش استفاده کنه آبونمانی برایش منظور نخواهد شد ولی بالعکس اینجا نه هر دوماه یکبار مبلغی ثابت 1260 تومان در قبض شما خواهد آمد.
از تعرفه مکالمات شهری و بین شهری که محاسبه این دو چه جوری بعمل میاد و حساب میکنن من و شما که هیچ خودشون هم نمیدونن
از مبلغ جابه جایی و همون دایورت که بازم مبلغی هر چند اندک ولی منظور شده در قبض خواهدآمد.
و میرسیم به خدمات ویژه و از اسم قلمبه و سلمبه آن یاد خدمات آنتن ندادن ،قطع و وصل شدن هنگام مکالمه،در دسترس نبودن، و... هزاران مشکل دیگر بهش اضافه کرد
در همین افغانستان که تا چند وقت پیش یک ویرانه بیش نبود الان سه اپراتور با خدمات بسیار عالی داره فعالیت میکنه ولی شما ....
ولی شما بابت هیچ گونه خدماتی و در کمال بی انصافی هر ماه مبلغی ناحق که واقعا در حق مشتری ظلم به عمل آمده می پردازید و حق هیچگونه اعتراضی هم ندارید تازه اگه برید خدمات مشترکین و پرینت مکالمتون بگیرید و حق هم با شما باشه و اونا اشتباه کرده باشند یه جورایی سمبل میکنن و اینقدر بالا وپایینتون میکنن که از خیرش بگذرید.
اینا را اومدم گفتم چون واقعا ظلمه که شما سیم کارتو استفاده نکنی و بابت هیچ پول بپردازید...
خسته شدم بقیه اش ب
کاملا موافقم
ما حتی mms هم نداریم!!!!
واقعا مذخرفه
مجبور شدم برم یه اعتباری ایرانسل هم بگیرم
الان دوتا گوشی دارم
خط دولتی رو گذاشتم تو 1100 !!!
و ایرانسل رو گذاشتم تو w810i !
تازه 1100 کلی امکانات داره که با خطهای دولتی نمیشه از همه ی امکانات گوشی 1100 استفاده کرد!!!!!!!

nima_949
19-06-2007, 17:31
خیلی فاجعه است باسه خدماتی که ارائه نمیشه پول بدی

soheil_6666
19-06-2007, 17:59
کاملا موافقم ولی به نظر شما فقط باید نشست و قصه خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H A M E D
19-06-2007, 20:14
نه به خدا قبض زیاد برام نیومده هر ماه اینطوریه یعنی بابت چیزی که ندادن و پول میگیرن آتیشی میشم میگم چه غلطی کردیم دولتی گرفتم اعتباری ایرانسل یا تالیا خیلی بهتره به نظر من تحریم همه برن دولتی یاشون بفروشن
با فروختن چيزي درست نميشه يكي ديگه از سيم كارتت استفاده مي كنه بازم مخابرات كلفت تر ميشه
بايد چند ورز ازش استفاده نكنيم تا ورشكست بشه

King
19-06-2007, 20:18
باز خدا پدر مادر این ایرانسل رو بیامرزه ...
باز بگین ایرانسل بده !!!
بله ایرانسل 100% بهتر از تی سی ای هست ولی....
متاسفانه ایرانسل هم بعضی وقتا بدجوری اشتباه میکنه در محاسبات

Sharingan
19-06-2007, 20:21
هركي بيشتر توسري خور باشه بيشتر تو سرش مي زنن...اين جمله خطاب به ملت بزرگ و بيچاره ايران بود...

Farbod_h
19-06-2007, 20:26
بابا برید خدا رو شکر کنید
خالم کاناداس
ماهی 40 دلار شارژ می ده
تازه چه زنگ بزنه چه بهش زنگ بزنن باید پول پرداخت کنه
اس ام اس هم همین طور
از بقیه ی چیزام استفاده نمی کنه میگه خیلی گرونه!!!!!1

arman4459
19-06-2007, 20:53
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، از آمادگي و توانايي سرمايه‌‏گذاري شركت مخابرات ايران در زمينه تلفن همراه در كشورهاي هدف خبر داد و گفت: سرمايه‌‏گذاري ايران به منظور اپراتوري و ارائه خدمات در حوزه تلفن همراه خواهد بود.
دكتر وفا غفاريان، درگفت و گو با خبرنگار ايلنا، ميزان سرمايه‌‏گذاري در كشورهاي هدف را يك ميليارد دلار ذكر كرد و اظهارداشت: در حال حاضر طبق مصوبه ستاد مساعدت‌‏هاي توسعه‌‏اي هيات دولت منتظر دريافت پروانه فعاليت در كشورهاي مورد نظر هستيم.
وي، با بيان اين كه موضوع اپراتوري ايران در حوزه تلفن همراه با برخي از سفراي كشورهاي هدف مطرح شده است، تصريح كرد: هنوز كار به مرحله اجرايي نرسيده است.
دكتر غفاريان، از كشورهاي همسايه ايران و نيز كشورهاي آفريقايي به عنوان كشورهاي هدف نام برد و گفت: سرمايه‌‏گذاري ايران تنها براي اپراتوري تلفن همراه و ارائه خدمات در اين كشورها خواهد بود.
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، با بيان اين كه منتظر اقدامات مقدماتي در اين خصوص هستيم، يادآورشد: در حال حاضر اين سرمايه‌‏گذاري تنها در بخش اپراتوري است و انتقال دانش و تكنولوژي به اين كشورها هنوز مورد بررسي قرار نگرفته است.

واقعا جای تاسف مملکت خودمون با موبایل یک ارتباط ساده و یک پیام نمیشه داد حاا اقایون میخان برن یک میلیارد دلار تو افریقا سرمایه گذاری کنن

nima_949
19-06-2007, 21:20
خنده دار تر اینه که میخوان اپراتور سوم هم بیارن این دیگه فاجعه است یعنی نوبره من موندم هنوز که هنوزه اپراتور اول خدماتی ارائه نداده بعد چطور میخوان یه اپراتور دیگم بیارن تازه اینقدر سنگ اندازی برای ایرانسل شد که نتونست به وعده هاش به موقع عمل کنه

M.etallic.A
21-06-2007, 23:32
پولدارترین شرکت تو ایران بعد از شرکت نفت شرکت مخابراته... فرقش با شرکت نفت اینه که شرکت نفت ثروت ملی مردم رو میفروشه و پول در میاره ولی مخابرات مستقیما دستشو میکنه تو جیب مردم و از جیبشون پول میگیره.

nima_949
21-06-2007, 23:41
واقعا مثالی خیلی زیبایی زدی دقیقا درست میگی متالیکا جان

morteza_m2n
22-06-2007, 12:40
کاری نمیشه کرد باید بسوزیمو بسازیم

panther99
22-06-2007, 14:00
الان همه جای دنیا ثروتمند ترین شرکتها همین شرکتای مخابراتی هستن البته فرق اونا با ایران با انساف تر بودنشونه و خب چون تو یه کشور مثل انگلیس 10 تا یا شاید هم بیشتر اپراتور دارن فعالیت همراه با رقابت میکنن بنابر این برنده اصلی مشتریه . دقیقا بر عکس ایران .

navid_mansour
22-06-2007, 14:12
واقعا کلکه مافيا مناسب اين شرکته..........

D o l f i n
23-06-2007, 23:26
پولدارترین شرکت تو ایران بعد از شرکت نفت شرکت مخابراته... فرقش با شرکت نفت اینه که شرکت نفت ثروت ملی مردم رو میفروشه و پول در میاره ولی مخابرات مستقیما دستشو میکنه تو جیب مردم و از جیبشون پول میگیره
واقعا خوب اومدي حال كردم
چند وقت پيش تو خبرا بود كه يه كره اي براي اعتراض به خدمات نامناسب اپراتورشون ماشين بنزش رو زده بود به ساختمون اونا
ولي خب مجبوريم بسازيم و بسوزيم با استفاده نكردنم كار درست نميشه چون ما چند نفر عمل مي كنيم بايد كل ايران رو خبر كنيم تا درست بشه

pp8khat
23-06-2007, 23:52
سلام.
ببینید این ایرانسل همچین آش دهن سوزی هم نیستش.
من برای این حرفم دلیل دارم..
شما فرض کن یه بارکی تقی به توقی بخوره و مشکلی برای ایرانسل پیش بیاد..
اونوقته که قدر دولتی ها رو میشناسین...
باید توجه داشت که ایرانسل یک شرکت خصوصی است.
به هر حال من دولتی رو به خصوصی ترجیح می دم. البته قبول دارم که پیشرفتی نکرده..
این به این دلیله که مخابرات پیش بینی وقایع سال جاری رو می کنه و با توجه به اون گام بر می داره و تصمیم سنجیده ای می گیره.

M Like Mother
24-06-2007, 02:54
سلام.
ببینید این ایرانسل همچین آش دهن سوزی هم نیستش.
من برای این حرفم دلیل دارم..
شما فرض کن یه بارکی تقی به توقی بخوره و مشکلی برای ایرانسل پیش بیاد..
اونوقته که قدر دولتی ها رو میشناسین...
باید توجه داشت که ایرانسل یک شرکت خصوصی است.
به هر حال من دولتی رو به خصوصی ترجیح می دم. البته قبول دارم که پیشرفتی نکرده..
این به این دلیله که مخابرات پیش بینی وقایع سال جاری رو می کنه و با توجه به اون گام بر می داره و تصمیم سنجیده ای می گیره.

اصلا حرفت رو قبول ندارم. مخابرات خودش همه کارس. اختیارش دست خودشه. با این حال هنوز درجا می زنه. ایرانسل شرکت خصوصیه. اما خیلی امکانات مثل زیرساخت های مخابراتی رو باید از دولت بگیره. یا فرکانس هاشو یا محل دکل هاش و برق و ... تو خیلی چیز ها به دولت وابسته است با این حال یک اپراتور پویا و فعاله و همیشه آدم حس می کنه که زنده است و صدای نفسش میاد.
ایراسنل چکار کنه وقتی دست و پاشو ببندند بندازند تو آب بگند شنا کن!
بعد از سالها ایرانسل MMS راه اندازی می کنه برای اینکه عقب نمونند میگند باید MMS کنترل بشه و چون این کار عملا سخت و امکان ناپذیره یعنی سنگ اندازی. یا هر چیزی مثل این. MMS و SMS حریم خصوصی افراد هستند. این حرف همه حقوق دانهاست. و اصلا نباید کنترل بشند. مگر شاکی خصوصی داشته باشه مثل مزاحم تلفنی.
اگر اپراتور دولتی SMS هم نداشت به ایرانسل می گفت باید همه SMS رو کنترل کنی!!!

یعنی دست و پاشو بستند و میگن شنا کن. بازم ایرانسل با دسته بسته خوب شنا کرده. فکر کنم از قایقی چیزی کمک گرفته است. قدر دولتی ها رو وقتی می شناسیم که بعد از 12 سال برای وصل سیستم SMS از این مردم که به قول خودشون خیلی ها زیر خط فقرند هزینه اتصال نگیرند و الی ماشاا...

با ایرانسل شیک و با استاندارد های جهانی قدم بردارید.:33: :47:

nima_949
24-06-2007, 04:59
اصلا همشون هیچ خدماتی در خور توجهی نمیدن و در قبالش کلی پول میگیرن من مخالف نیستم ولی میگم در قبال چیزی که ارائه نمیدن چرا پول زور میگیرن

pp8khat
24-06-2007, 09:54
اصلا حرفت رو قبول ندارم. مخابرات خودش همه کارس. اختیارش دست خودشه. با این حال هنوز درجا می زنه. ایرانسل شرکت خصوصیه. اما خیلی امکانات مثل زیرساخت های مخابراتی رو باید از دولت بگیره. یا فرکانس هاشو یا محل دکل هاش و برق و ... تو خیلی چیز ها به دولت وابسته است با این حال یک اپراتور پویا و فعاله و همیشه آدم حس می کنه که زنده است و صدای نفسش میاد.
ایراسنل چکار کنه وقتی دست و پاشو ببندند بندازند تو آب بگند شنا کن!
بعد از سالها ایرانسل MMS راه اندازی می کنه برای اینکه عقب نمونند میگند باید MMS کنترل بشه و چون این کار عملا سخت و امکان ناپذیره یعنی سنگ اندازی. یا هر چیزی مثل این. MMS و SMS حریم خصوصی افراد هستند. این حرف همه حقوق دانهاست. و اصلا نباید کنترل بشند. مگر شاکی خصوصی داشته باشه مثل مزاحم تلفنی.
اگر اپراتور دولتی SMS هم نداشت به ایرانسل می گفت باید همه SMS رو کنترل کنی!!!

یعنی دست و پاشو بستند و میگن شنا کن. بازم ایرانسل با دسته بسته خوب شنا کرده. فکر کنم از قایقی چیزی کمک گرفته است. قدر دولتی ها رو وقتی می شناسیم که بعد از 12 سال برای وصل سیستم SMS از این مردم که به قول خودشون خیلی ها زیر خط فقرند هزینه اتصال نگیرند و الی ماشاا...

با ایرانسل شیک و با استاندارد های جهانی قدم بردارید.:33: :47:

سلام.
ببینید شما دارید طرف ایرانسل را میگیرید.همانطور که گفتم مخابرات وقایع سال جاری را پیش بینی می کند.
یعنی می داند که نرخ سود بانک ها چه تغییری می کند یا به چه مقدار ارزش دلار پایین می آید و ...
اما ایرانسل بیشتر به فکر تبلیغ چیز هایی است ک عامه مردم آشنایی زیادی با آن ندارند مثل GPRS یا MMS ..
مخصوصاً طرح قرمز و آبی و طلایی و...
شاید هم آن ها از قصد کاری کردند که مخابرات به آن ها گیر دهد تاذهن مردم را خراب کنند و خودشان را مظلوم جلوه دهند.البته من هم طرف خاصی را نمی گیرم من نه با مخابرات موافقم نه با ایرانسل نه با تالیا ...

pp8khat
24-06-2007, 10:00
اصلا همشون هیچ خدماتی در خور توجهی نمیدن و در قبالش کلی پول میگیرن من مخالف نیستم ولی میگم در قبال چیزی که ارائه نمیدن چرا پول زور میگیرن

شما هم دیگه دارید کم لطفی می کنید.
آخه اون چه عنوانیه که برای تاپیک انتخاب کردید؟
مافیایی به اسم مخابرات!
بیشتر به تیتر روزنامه های کم فروش شباهت دارد تا به عنوان تاپیک محلی برای یادگیری و آموزش
به احتمال زیاد پول قبض تلفن شما زیاد است و شما شاکی شده اید...
پیشنهاد می کنم به جای اینکه ذهن مردم را خراب کنبد بروید چند تا کتاب آموزش هک بخرید و یاد بگیرید و مخابرات را هک کنید تا حداقل آن ها بفهمند که عده ای ازشان ناراضی هستند...

بیلچه
24-06-2007, 10:01
مخصوصاً طرح قرمز و آبی و طلایی و...

چرا اتفاقا بهترین حسن ایرانسل فعلا همینه. دوستایه من اعتباری شو خریدن با یه سرویس 2500 تومنی نمی دونم طرحه چه رنگیه یعنی جمعا 27500 تومن با سیم کارتش روزی هزار تا اس ام اس به هم می زنن .

TheMohammad
24-06-2007, 14:37
مافیایی به اسم مخابرات!
بیشتر به تیتر روزنامه های کم فروش شباهت دارد تا به عنوان تاپیک محلی برای یادگیری و آموزش
پیشنهاد می کنم به جای اینکه ذهن مردم را خراب کنبد بروید چند تا کتاب آموزش هک بخرید و یاد بگیرید و مخابرات را هک کنید تا حداقل آن ها بفهمند که عده ای ازشان ناراضی هستند...
حرف های شما هم چنان بوی بی طرفی نمیده ها !!؟
خراب کردن ذهن مردم در مورد چی ؟ در مورد چیزی که خراب هست ؟

nima_949
24-06-2007, 15:04
مافیایی به اسم مخابرات!

tفکر میکنم با هک کردن چیزی درست شه ذهن شما هم مثل اونایی که میخوان یه کاری انجام بده اما نمیدونن چه طوری خوبه بدونید معمولا این جور کارها اتلاق وقته . شما بخواین با کسی صحبت کنید و یا ازش انتقاد کنید میریرد هکش میکنی خنده دار ضمنا قبض من زیاد نیموده من شاکی این هستم چرا برای عدم خدمات ارائه شده باید پول داد

masoudboy
24-06-2007, 15:04
این را باید توجه کرد که ایرانسل نیمه دولتی هست و نه به طور کامل خصوصی . تنها اپراتور کاملا خصوصی ایران کیش هست و تالیا و اسپادن هم شریک مخابرات هستند .

nima_949
24-06-2007, 15:06
البته از این آقا بیشتر از این انتظار نمیره از این جا معلومه که خیلی بی طرف هستند

pp8khat
24-06-2007, 16:29
tفکر میکنم با هک کردن چیزی درست شه ذهن شما هم مثل اونایی که میخوان یه کاری انجام بده اما نمیدونن چه طوری خوبه بدونید معمولا این جور کارها اتلاق وقته . شما بخواین با کسی صحبت کنید و یا ازش انتقاد کنید میریرد هکش میکنی خنده دار ضمنا قبض من زیاد نیموده من شاکی این هستم چرا برای عدم خدمات ارائه شده باید پول داد

سلام.
با توجه به اینکه ما در شرایط فعلی کاری را نمی توانیم برای بهبود کیفیت خدمات_ حالا بی خیال راه اندازی_ بکنیم بهترین راه همین است نه اینکه بخواهیم با ایجاد چنین تاپیک هایی برای ایرانسل تبلیغ بیجا کنیم.
ممکن است که برای مخابرات ضرر داشته باشد اما خوب می توانیم بگوییم که کاری کرده یم..
شما هم نمی خواهد درباره تیپ من که از چه نوع آدم هایی هستم اینگونه نظر بدهید..
اولین شرکتی که باعث شد شما (حالا شما نه بزرگتر ها) گوشی دستتان بگیرید کی بود؟ایرانسل؟
چرا باید این ضرب المثل "نو که اومد به بازار کهنه میشه دل آزار" رو استفاده کنیم...
شماها خیلی از چیز ها یادتان رفته...
به زودی می بینید که حرف کی درسته...
بذار بازار یه تکونی بخوره..
بذار یه شرکت دیگه وارد کار بشه و یکی دیگه از میان برداشته بشه...
اونوقته که حرف منو می فهمید...

M.etallic.A
24-06-2007, 22:03
منظور تو چیه ؟ مخابرات داره خون مردم رو تو شیشه میکنه. 2 3 هزار تومان رو هر قبضی پول زور میگیره. مثلا 1000 تومان بابت خدمات ویژه... من نمیدونم منظورش از خدمات ویژه چیه ؟ sms هم شد خدمات ویژه ؟

چرا بعد از اینکه خوب مردم رو چاپیدن تو این سالها تازه به فکرشون رسید که میشه اپراتورهای دیگه رو هم وارد بازی کرد. هر چند این اپراتورها هم خودشون زیردست مخابرات کار میکنن.

یه کلام : داریم پول زور میدیم. زورمون هم نمیرسه بهشون و مجبوریم بسوزیم و بسازیم.

nima_949
24-06-2007, 22:06
من با حرف متالیکا موافقم بحث ما بحث عدم ارئه خدمات و گرفتن پوله

nima_949
24-06-2007, 22:07
البته بحثو سیاسی نکنید فقط انتقاد
چون بسته خواهد شد

nima_949
24-06-2007, 22:10
به عنوان مثال چند ساله مخابرات دولتی و موبایل داخل کشور شده آیا تغییری جز هر سال ثبت نام و پوشش شبکه داشتیم gprs و mms چرا ارائه نشدند الان دنیا داره روی نسل 4 کار میکنه و ما درجا میزنیم

Dr.Afzali
25-06-2007, 04:01
بنظر من در حال حاضر سيمكارتهاي ايرانسل مفت گرونه.چون هنوز كه هنوزه مشكل انتن دهي داره.بخاطر انتن دهي خوبي كه مخابرات داره حتي اگر قيمتشو هم بكنن دقيقه اي 100 تومن باز هم سر تر از ايرانسله.چه فايده mms , gprs و از اين حرفها وقتي انتن نيست.

pp8khat
25-06-2007, 11:44
من با حرف متالیکا موافقم بحث ما بحث عدم ارئه خدمات و گرفتن پوله

البته بحثو سیاسی نکنید فقط انتقاد
چون بسته خواهد شد

به عنوان مثال چند ساله مخابرات دولتی و موبایل داخل کشور شده آیا تغییری جز هر سال ثبت نام و پوشش شبکه داشتیم gprs و mms چرا ارائه نشدند الان دنیا داره روی نسل 4 کار میکنه و ما درجا میزنیم

چرا نظرات خود را در 1 پست بیان نمی کنید؟این کار ها باعث افت کیفیت مطالب تاپیک ها خواهد شد.شاید هم می خواهید...
بگذریم؛
من قبول دارم که مخابرات برای خدمات ویژه(!) و از این حرف ها پول الکی می گیرد..
اما باید توجه داشته باشیم که حداقل قابل اعتماد است!
من هم اصلاً با کارهای مخابرات موافق نیستم ...
اما می دانم که عده کثیری از کاربران این سایت به یک نوع درد "ایرانسل زدگی بیش از حد" دچار شده اند...
این هم به خاطر تبلیغات وسیع ایرانسل هست؛در صورتی که مخابرات جیکش هم در نمی آید...

nima_949
25-06-2007, 14:57
به عناون نمونه این خبر به نقل از مسئولان مخابرات از ایسنا
وعده های مسئولان مخابرات به آرزو های مشترکان تبدیل می شود!
سه شنبه ۱ خرداد ۸۶

نسل ‌٥/٢ تلفن‌ همراه یا Gprs به مشتركان امكان می‌دهد كه به اینترنت دسترسی داشته و بتوانند صوت، تصویر و دیتا را با یكدیگر مبادله كنند؛ در حال حاضر این سرویس از سوی اپراتور دوم تلفن‌ همراه، راه‌اندازی شده است، اما وعده‌ی راه‌اندازی آن از سوی اپراتور اول، آن هم با داشتن بیش از ‌١٥ میلیون مشترك هنوز محقق نشده است و راه‌اندازی آن هر بار به زمان دیگری موكول می‌شود.

ظاهرا سرویس Gprs در شركت ارتباطات سیار به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده اما هنوز به مرحله‌ی دسترسی عمومی نرسیده است. راه‌اندازی این خدمات در سال گذشته به امسال وعده داده شده بود و وجود تناقض در میان گفته‌های مسوولان مخابراتی در این باره كاملا مشهود است، به عنوان نمونه وحید صدوقی - مدیر عامل شركت ارتباطات سیار - در اولین نشست مطبوعاتی خود در سال گذشته درباره‌ی وضعیت شبكه‌های نسل ‌‌٥/٢ تلفن همراه، گفته بود: برای سال ‌٨٥ برای ‌‌٢٠ هزار مشترك در تهران، استفاده از این شبكه در نظر گرفته شده است كه در ابتدا در منطقه‌ی خاصی بهره‌برداری از آن را خواهیم داشت.

اما وی چندی بعد در نشستی دیگر، به توسعه‌ی سرویس‌های شبكه اشاره و عنوان كرده بود: بهره‌برداری از برخی سرویس‌های شبكه‌ی هوشمند تلفن همراه، پیاده‌سازی سیستم خدمات مشتریان و پیاده‌سازی پایلوت ارتباطات پرسرعت داده ازجمله‌ی این سرویس‌هاست و در زمینه‌ی Gprs امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم این سرویس را به حداقل تا پنج هزار مشترك ارایه دهیم.

او در چندین نشست مطبوعاتی خود وعده داده بود كه سرویس‌های Gprs تا شهریورماه سال جاری عملیاتی شود و مشتركان بتوانند از خدمات آن استفاده كنند.

از سوی دیگر محمد سلیمانی - وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات نیز در این باره گفته بود: قسمت اعظم تجهیزات مربوط به ایجاد شبكه‌ی نسل ‌‌٥/٢ تلفن همراه خریداری شده و به احتمال زیاد، تا پایان سال جاری (سال ‌٨٥) نسل ‌‌٥/٢ را ارایه كرده و به صورت عملیاتی در سال ‌‌٨٦ اجرایی می‌كنیم.

به گفته‌ی وی با راه‌‏اندازی نسل ‌‌٥/٢ تلفن همراه از بسیاری از قابلیت‌‏های این سیستم نمی‌‏توان استفاده كرد و مشكلاتی در زیرساخت ارتباطی كشور وجود دارد كه ارسال دیتا از طریق تلفن همراه را امكان‌‏پذیر نخواهد كرد.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات یادآور شد: در حال ایجاد سیستم كامل و جامعی هستیم كه مشتری داشته باشد؛ اما اگر هم‌‏ اكنون نسل ‌٥/٢ تلفن همراه ارایه شود، مشتری زیادی نخواهد داشت، به همین دلیل اجرای این تكنولوژی در سال ‌‌٨٦ خواهد بود.

سلیمانی همچنین با بیان این كه این سیستم به صورت مرحله‌‏ای در حال انجام است، پیش‌‏بینی‌‏ كرده است كه نسل ‌‌٥/٢ تلفن همراه در مرحله‌ی اول حدود ‌‌٢ میلیون مشترك را در بر خواهد گرفت.

این در حالی است كه وفا غفاریان - رییس هیات مدیره‌ی شركت مخابرات ایران - در سال گذشته و در پاسخ به این پرسش كه آیا Gprs برای سال ‌‌٨٥ آماده‌ی بهره‌برداری خواهد شد، گفته بود: در شرایط فعلی تنها یك پایلوت بسیار كوچك از سیستم Gprs در منطقه‌ی محدود و تنها برای تست زدن از بعد فنی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

او افزوده بود: این امر به معنای بهره‌برداری Gprs به عنوان یك سرویس عملیاتی نخواهد بود و همان طور كه قبلا وزیر هم گفته بود، سرویس عملیاتی این سیستم كه شامل Mms و اینترنت است، مستلزم گسترش تجهیزات و زیرساخت‌های آن در سطح وسیعی از كشور است.

غفاریان خاطرنشان كرده بود: Gprs امسال كاربرد عملی برای مشتركان نخواهد داشت و تنها آزمایش كاربرد فنی و اندازه‌گیری برای سنجش اینترنت سریع برروی تلفن همراه در تهران است و به طور طبیعی زمانی كه این زیرساخت‌ها آماده شود برای كاربری مشتركان اعلام خواهد شد.

اما وی چند روز پیش با بیان این كه طراحی كلی سرویس Gprs شبكه‌ی اپراتور اول تلفن همراه انجام شده گفته بود: بعید می‌‏دانم كه این سرویس طی سال جاری (سال ‌٨٦) به مرحله‌ی عملیاتی برسد.

به گفته‌ی او مناقصه‌ی اجرایی شدن سرویس Gprs شبكه‌ی ارتباطات سیار در حال پی‌‏گیری است و عملیاتی شدن این سرویس به صورت یك‌جا انجام نخواهد شد، بلكه مرحله به مرحله و از شهرهای اصلی شروع می‌‏شود تا طی یك سال آینده در اختیار مشتركان تلفن همراه قرار بگیرد.

صرف‌نظر از این كه چرا زیرساخت‌های مخابراتی كشور هنوز برای ارایه‌ی چنین خدماتی آمادگی لازم را ندارد، این سوال‌ها هم وجود دارد كه زمان استفاده‌ی مشتركان تلفن ‌همراه اپراتوار اول از خدمات جدید كی فرا می‌رسد و آیا با ورود اپراتورهای دیگر تلفن ‌همراه در این عرصه، تامل و تاخیر بیش از این در زمینه‌ی راه‌اندازی این سرویس‌ها از سوی اپراتور دولتی جایز است و آیا هنگام ارایه‌ی این سرویس‌ها، با توجه به ضعف زیرساخت‌های مخابراتی مشكلی در سرویس‌دهی ایجاد نخواهد شد؟
مرجع مطلب منبع: Isna

nima_949
25-06-2007, 14:58
و این خبر به نقل از هموطن سلام
هموطن سلام -سرویس مالتی مدیا که پس از چندین بار وعده مخابرات که قرار بود تا پایان سال 84 ارائه شود شرایط واگذاری آن تا ده سال آینده فراهم میشود.
مهندس رستمی رئیس مرکز Sms مخابرات در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری سلام گفت: مرکز Sms در اسفندماه سال 83با ظرفیت یک میلیون مشترک راه اندازی شد و در فاصله یک سال به ظرفیت یک میلیون و نیم مشترک ارتقاء یافت و همچنین در فاصله 8 ماه بعد این مقدار به سه میلیون ظرفیت افزایش پیدا کرد.
وی در ادامه افزود:مرکز Sms در کنار سه میلیون مشترک سرویس صندوق پستی (vms)راه اندازی کرد که استقبال چندانی از آن نشد.
وی تصریح کرد:صندوق پستی (vms)با ظرفیت یک میلیون مشترک راه اندازی شد و این در حالی است که تنها300هزار مشترک از مزایای صندوق پستی استفاده می کنند.
وی در ادامه کمبود نیروی انسانی در مرکز Smsرا از مشکلات این مرکز برشمرد و گفت:مرکزsms در حال حاظر با سه اپراتور ،دو کارشناس و یک مسئول اداره می شود و این در حالی است که دو مرکز مشهد و الغدیر که در سال 84 راه اندازی شدند توسط این گروه اداره و کنترل می شود.
رئیس مرکز Sms مخابرات گفت: افرادی که در ابتدا به سرویس هایsms)و Vms) برای یک بار دویست هزار ریال برای آبو نمان پرداخت می کنند و بابت هرsms یکصد و 42 ریال تعرفه کسر می شود.
وی تصریح کرد:افرادی که عضو صندوق پستی(vms )هستند در صورتی که به صندوق پستی خود وصل و پیام را گوش دهند هزینه ای معادل هزینه موبایل از آنها کسر می شود.
رستمی اظهار داشت: استفاده از مالتی مدیا( Mms)و سرویس های پیشرفته منوط به تجهیز شبکه به پهنای باند بالا است و میتوان گفت لازمه سرعت بالای اطلاعات تجهیزات جدید است.
وی تصریح کرد :ما در حال حاظر نیازمند پهنای باند وسیع هستیم و باید بخش اعظمی از تجهیزات تعویض شوند.
وی تاکید کرد: در کشور دانش فنی از توسعه چشمگیری برخوردار است وبا تجهیز شبکه به سخت افزار مورد نیازمی توان به دانش و فناوری روز دنیا دست یابیم.

amir tnt_p30
25-06-2007, 16:39

منم موافقم.الان شرکت ارتباطات با10هزار تومان GPRSرو فعال میکنه تازه 5هزارتومان هم ابونمان می گیره

J A V I D
25-06-2007, 16:47
اول برن تلفن ثابتو درست كنن حالا موبايل پيش كش پنج ماه پيش درخواست دادم خطم از Pcm در بياد ! خودم هم مي دونم هيچ كاري نمي كنن!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

بیلچه
26-06-2007, 13:04
حرف های شما هم چنان بوی بی طرفی نمیده ها !!؟
خراب کردن ذهن مردم در مورد چی ؟ در مورد چیزی که خراب هست ؟

موافقم .

در ضمن محمد جان تولدتون مبارک.

nima_949
26-06-2007, 13:39
در تمامی شرکتهای مخابراتی دنیا به فکر جذب مشتری و رضایت مشتری هستند به عنوان مثال این خبر که به نقل از ایتنا میباشد توجه کنید.

خدمات نسل 5/3 تلفن‌همراه از شرکت دی یو
جمعه، ۱۸ خردادماه ۱۳۸۶

سرویس اخبار خارجی ایتنا - شرکت دی یو به مشترکان خود امکان می‌دهد که از این پس از خدمات شبکه مخابراتی 3.5 جی استفاده کنند.

با این سرویس جدید مشترکان تلفن‌همراه در شرکت دی یو از این پس می‌توانند با سرعت 8/1 مگابایت در ثانیه از خدمات اینترنتی استفاده کنند.

طبق اخبار منتشر شده، شرکت دی یو این سرویس را به صورت رایگان عرضه کرده و در از مشترکان خود هیچ وجهی را دریافت نکرده است.

دی یو با ارایه خدمات نسل 5/3 تلفن‌همراه در خاورمیانه معتقد است که یکی از برز‌گ‌ترین تحولات مخابراتی را در منطقه ایجاد کرده است.

nima_949
26-06-2007, 13:42
اعداد اشتباه شده به خاطر کپی و پیست کردن از خبرگزاری نسل 3.5 ---سرعت 1.8