PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت اس ام اس از جانب شما در حالی که شما ارسال نکرده اید

sina sinaie
19-06-2007, 00:13
سلام خدمت همه دوستان!
موضوعی که قبلا هم شنیده میشد ولی این روزها هم برای اطرافیانم و هم برای من خیلی دردسر ساز شده اینه که یکی که نه شما اون رو میشناسین و نه اون شما رو با شما تماس میگیره و میگه که براش اس ام اس فرستادید و چند بار هم تکرار میشود و شما نه اس ام اس ارسالی به آن شماره دارید و نه اصلا شماره آن شخص را در گوشیتان.

بدتر از همه آنکه یکی زنگ زده و شاکی که بگو شما کی هستید و میگم خودت رو معرفی کن گفته چرا برام اس ام اس زدی ؟ شمارت هست !!!و وقتی گفتم حتما این هم از دسته گل های مخابراته و عجیب نیست حسابی قاطی کرد و گفت میره مخابرات و خلاصه از این تهدید ها که مجبور شدم کمی از دایره احترام و مدارا خارج شوم و....

حالا میخواستم بدونم کسی میدونه تکلیف این اس ام اس ها چیه؟
چکار میشه کرد ؟
وحالا آیا پای ما حساب هم میشه و پولش توفیش هم میاید؟
کلا هر چی میدونید و یا اگر چنین تجربه های دارید بفرمایید .
ممنون از همه عزیزان

ShahabSAMSUNG
19-06-2007, 00:18
سرکارت گذاشتن دوست عزیز. صددرصد مزاحم تلفنی بوده. یا کسی باهات دشمنی داره، شمارتو داده به چند نفر که اینطوری اذیتت کنن.

sina sinaie
19-06-2007, 00:32
ممنون دوست گرامی
ولی جدا از اینیکه به خودم زنگ زد چند روز پیش همین موضوع البته آدم با شخصیتی بود نه مثل اینیکه قسمت ماشد به گوشی خانمم زنگ زد اونم از کد912 که مربوط به ناحیه ما نیست با توجه به اینکه شماره خانمم رو افراد زیادی ندارن.
در ضمن به لطف خدا دشمن و از این جور حرفها ندارم ولی سر کاری و...چرا!
حالا یعنی شما اصلا چنین چیزی نشنیده بودید؟

جدا از این مسائل خیلی ممنون از زحمت هایی که تو زمینه گوشی کشیدی آخه من تا حالا از مطالب شما بارها بهرهمندشدم.
سربلند باشید

Kolang
19-06-2007, 00:33
100 درصد داره اذیتت میکنه
البته یه مورد مشابه برای یکی از دوستام پیش اومده بود
اما مشکل این بود که اون طرف اشتباها شماره دوست منو میگرفته
فرض کن شمارش بوده 9578، و شماره دوست من بوده 9587
طرف اشتباهی زنگ زده بود به دوست من و با اطمینان میگفت که شما داری واسه من مزاحمت ایجاد میکنی و کی هستنی...!!!

Null
19-06-2007, 00:43
احتمالا با این سایتا بوده که sms میفرستن
چون با اونا می تونی sms بفرستی و شماره کسی دیگه بیفته!!!
من شنیدم با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه از این کارا کرد ولی خودم نتونستم
عضو بشم

Kolang
19-06-2007, 00:55
احتمالا با این سایتا بوده که sms میفرستن
چون با اونا می تونی sms بفرستی و شماره کسی دیگه بیفته!!!
من شنیدم با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه از این کارا کرد ولی خودم نتونستم
عضو بشم

نه
با این سایت نمیتونه با شماره ای غیر از شماره خودت اس ام اس بزنی:46:

n_yaghmaei
19-06-2007, 01:01
من حدو 3 ماه پیش این مشکل برام بوجود اومد بعد مشکل اصلی رو فهمیدم
شماره شما به علت یک سری مسائل ممکنه طرفدار داشته باشه الان با تلفن زدن و ایجاد مزاحمت با شما کاری می کنند تا از خط خسته بشی بعد اونو با یک قیمت استثنایی از چنگت در میارن
من تلفن یکی از دوستانم با شماره 151915-0915 رو همینطوری از چنگش در اوردن

علیرضا خارجی
19-06-2007, 08:08
دیشب ساعت 3:30 دقیقه یکی به من تک زنگ زد هرچی بهش زدنگ زدم از زمان خارج میشد و بوغ اشغالی میزد دیروز هم یکی به من زنگ زد از شیراز با کد 0711 زنگ زدم گفت ما زنگ نزدیم و خیلی چیزهای دیگه پیش اومده که نفهمیدم چی بوده و کی بوده

pp8khat
19-06-2007, 09:19
سلام خدمت همه دوستان!
موضوعی که قبلا هم شنیده میشد ولی این روزها هم برای اطرافیانم و هم برای من خیلی دردسر ساز شده اینه که یکی که نه شما اون رو میشناسین و نه اون شما رو با شما تماس میگیره و میگه که براش اس ام اس فرستادید و چند بار هم تکرار میشود و شما نه اس ام اس ارسالی به آن شماره دارید و نه اصلا شماره آن شخص را در گوشیتان.

بدتر از همه آنکه یکی زنگ زده و شاکی که بگو شما کی هستید و میگم خودت رو معرفی کن گفته چرا برام اس ام اس زدی ؟ شمارت هست !!!و وقتی گفتم حتما این هم از دسته گل های مخابراته و عجیب نیست حسابی قاطی کرد و گفت میره مخابرات و خلاصه از این تهدید ها که مجبور شدم کمی از دایره احترام و مدارا خارج شوم و....

حالا میخواستم بدونم کسی میدونه تکلیف این اس ام اس ها چیه؟
چکار میشه کرد ؟
وحالا آیا پای ما حساب هم میشه و پولش توفیش هم میاید؟
کلا هر چی میدونید و یا اگر چنین تجربه های دارید بفرمایید .
ممنون از همه عزیزان

سلام.
شما سرکارید.
روششم می دونم.
توی تاپیک ها بگرد تاپیک ارسال اس ام اس بدون افتادن شماره رو پیدا کن.
اون روشی که اونا گفتن هم می شه بدون شماره ارسال کرد هم با شماره!!!
مثلاً توی E-mail Gateway شماره طرف رو می نویسی!!!
البته اون آقایی هم که به شما زنگ زد یه خورده IQ پایین بود.
واسه ی این که با این روش وقتی اس ام اس توی اینباکس میاد شماره رو می نویسه Unknown اما توی اس ام اس شماره رو می نویسه..
اون آقا شاید به p30world سر نزده..

sina sinaie
20-06-2007, 00:35
[Q
UOTE=pp8khat;1210623]سلام.
شما سرکارید.
روششم می دونم.
توی تاپیک ها بگرد تاپیک ارسال اس ام اس بدون افتادن شماره رو پیدا کن.
اون روشی که اونا گفتن هم می شه بدون شماره ارسال کرد هم با شماره!!!
مثلاً توی E-mail Gateway شماره طرف رو می نویسی!!!
البته اون آقایی هم که به شما زنگ زد یه خورده IQ پایین بود.
واسه ی این که با این روش وقتی اس ام اس توی اینباکس میاد شماره رو می نویسه Unknown اما توی اس ام اس شماره رو می نویسه..
اون آقا شاید به p30world سر نزده..

[/سلام دوست عزیز از اینکه خواستی کمک کنی خیلی ممنونم ولی جدا از اینکه موضوعE-mail Gateway رو میدونم فکر کنم موضوع رو خوب متوجه نشدی ،طرف بامن تماس میگیره که چرا براش اس ام اس میزنم؟ در حالیکه من نزدم.
متشکرم!

sina sinaie
20-06-2007, 00:41
شماره شما به علت یک سری مسائل ممکنه طرفدار داشته باشه الان با تلفن زدن و ایجاد مزاحمت با شما کاری می کنند تا از خط خسته بشی بعد اونو با یک قیمت استثنایی از چنگت در میارن

سلام!
آخه نه اینکه شمارم خیلی ناجور باشه ولی همچین آشَ دهن سوزی هم نیست که به این درد سر ها بیارزه!
بیشتر از اصل قضئیه الآن مایلم بدونم امکانداره چنین اتفاقی مثلا بر اثر خطای دستگاههای مخابرات بیافته یانه؟
برای دیگران هم پیش آمده یا نه؟
قربونتون

vahooli
20-06-2007, 01:01
آقا راستش من در مورد sms بیشتر در مورد پدرم که 912 هست این اتفاق افتاده که یه شماره ی کاملا نا شناس مرتب پشت سر هم sms خالی میفرستاد که بهشم که زنگ زدیم خودش اصلا خبر نداشت ! این مورد با دو شماره ی مختلف برای پدرم تکرار شد.
یکبار هم برای من یه دوستام هی بهم زنگ میزد بدون اینکه خودش خبر داشته باشه! البته من فکر کنم این موارد مربوط به ویروسه . شما هم بهتره گوشیتا یه ویروس کشی کنی.

B L A S T E R
20-06-2007, 10:20

این شماره یه رقم کم داره.:21:

pp8khat
20-06-2007, 11:13
[Q.

[/سلام دوست عزیز از اینکه خواستی کمک کنی خیلی ممنونم ولی جدا از اینکه موضوعE-mail Gateway رو میدونم فکر کنم موضوع رو خوب متوجه نشدی ،طرف بامن تماس میگیره که چرا براش اس ام اس میزنم؟ در حالیکه من نزدم.
متشکرم!

آقا خوب منم همینو می گم دیگه.
یعنی اون آقایی که شما را می خواد سر کار بذاره و شماره تلفن فرد تماس گیرنده را توی E-Mail Gateway می نویسه
بعدش یک اس ام اس می نویسه و در هنگام ارسال به جای آدرس E-mail شماره تلفن شما رو می نویسه.
در نتیجه مثلاً داریم:
New Message Recieved
From:Unknown
متن:شماره تلفن شما:متن اس ام اس
ببخشید که اول واضح تویضیح ندادم.
چون بعضی ها از این روش سو استفاده می کنن.

پسر ناشناس
20-06-2007, 16:51
به راحتی این کار انجام میشه . حدود چند ماهه پیش در اینترنت راجع به smsناشناس سرچ میکردم که به سایتی برخوردم که بعد از دانلود برنامهfree callامکان اینکار وجود دارد اینطور که از طریق اینترنت به یک شماره smsارسال کنی ودر قسمت شماره تلفن خودت هر شماره ای که دوست داری روی گوشی طرف بیفتد بنویسی برای مثال شما میتوانید از اینترنت به خواهرت smsبزنید به طوریکه شماره ای که روی تلفن خواهرت می افتد شماره ی خودت نباشد به فرض شماره برادرت را بنویسی بدین ترتیب خواهرت فکر می کند که برادرت بهش smsفرستاده

peyman_nn
21-06-2007, 00:23
دوستان بحث نمی خاد
کاملا اذیت و سرکاری بوده

adamhesaby
21-06-2007, 02:47
سلام!
آخه نه اینکه شمارم خیلی ناجور باشه ولی همچین آشَ دهن سوزی هم نیست که به این درد سر ها بیارزه!
بیشتر از اصل قضئیه الآن مایلم بدونم امکانداره چنین اتفاقی مثلا بر اثر خطای دستگاههای مخابرات بیافته یانه؟
برای دیگران هم پیش آمده یا نه؟
قربونتون

به احتمال 90 درصد سرکاری بوده
البته از این سیستم مخابراتی ایران هرچی بگی برمیاد !