PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیکشنری کامپیوتر

sanam.b
18-06-2007, 16:26
سلام
یک دیکشنری فقط مربوط به لغات کامپیوترمی خواستم (نارسیس بابیلون ملک سافت مشکل من را حل نکردند)
(انگلیسی به فارسی)

mehdi_ok1
18-06-2007, 16:34
برای بابیلون

English_Farsi_Computer_And_IT.BGL
English_Farsi_Computer_Terms.BGL
English_Farsi_Visual_Basic_Library.BGL

رو نصب کردی؟

sanam.b
19-06-2007, 16:27
با سلام
امکاناتی که شما گفتید نصب کردم از شما ممنونم . اما در نارسیس یک امکان وجود دارد که اگر ماوس را روی یک کلمه نگهدارید معنی آن به شما نشان داده می شود . در بابیلون هم گفته شده اگر روی کلمه کلیک کنید معنی کلمه را نشان می دهد اما این خصوصیت برای من فعال نیست و نمی تونم از آن استفاده کنم. چکا رکنم؟

chovalier
07-07-2007, 15:05
سلام
می تونید از این استفاده کنید ... ممنونم:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:

SajjadKAZ2003
09-07-2007, 04:10
با سلام
امکاناتی که شما گفتید نصب کردم از شما ممنونم . اما در نارسیس یک امکان وجود دارد که اگر ماوس را روی یک کلمه نگهدارید معنی آن به شما نشان داده می شود . در بابیلون هم گفته شده اگر روی کلمه کلیک کنید معنی کلمه را نشان می دهد اما این خصوصیت برای من فعال نیست و نمی تونم از آن استفاده کنم. چکا رکنم؟

موقع نصب یه جا از شما می پرسه که می خای با استفاده از چه دکمه ای معنی لغات برات نمایان بشه که شما می تونی گزینه " Middle Mouse Button " رو تیک بزنی بعد که بابیلون رو نصب کردی تموم شد می تونی با فشار دادن اسکرول موست ( البته اگه موست اسکرول داشته باشه ) معنی لغات رو ببینی
البته یه راه دیگه هم که وجود داره اینه که شما موست رو ببر روی کلمه دلخواه بعد کلید F10 رو فشار بده :20:

امیدوارم مشکلت حل بشه:11: