PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه دانشجوئی پولی

مرد مباح
18-06-2007, 12:06
اگه بخواین یک پروژه کوچولوی دانشجوئی با VB.Net بنویسین در موضوعات دیتابیس (مهم نیست چه موضوعی فقط از دفتر تلفن سنگینتر باشه)
چقدر پول میگیرین ؟؟ به من این پروژه ارجا شده ، ولی من دلفی کار میکنم و VB کار نکردم.

لطفا سرعا قیمت بدین تا به طرف انتقال بدم.
موفق باشید.

shamsoft
18-06-2007, 17:50
خب تا سوال مطرح نشه و ندونيم كه چقدر كار مي بره نميشه قيمت داد
ولي فكر كنم حداقل 20000 تومان باشه.
بازم ميگم تا سوال مطرح نشه نميشه قيمت درست و حسابي داد

مرد مباح
19-06-2007, 09:08
یک برنامه که به کمک Usb اطلاعات رو از یک کامپیوتر به کام÷یوتر دیگه منتقل کنه
یا یک برنامه ساده حقوق و دستمزد و یا فروش.

ساده هم باشه بهتر. فقط سریع. قیمت رو لطفا بگید.

موفق باشید.

Payan
19-06-2007, 09:14
به نظرتون انجام پروژه دانشجويي اشكال نداره؟
كار رو اون بايد انجام بده نه شما!!!!!!
به نظر من كه اشكال داره

مرد مباح
19-06-2007, 09:39
باید آخر هفته تحویل بده.
ضمنا 60% افرادی که لیسانس نرم افزار دارن نمیتونن برنامه نویسی کنن.
چون مخ زیاد میخواد و چون ندارن پول میدن تا بقیه براشون بنویسن.

Payan
19-06-2007, 11:46
ضمنا 60% افرادی که لیسانس نرم افزار دارن نمیتونن برنامه نویسی کنن.
چون مخ زیاد میخواد و چون ندارن پول میدن تا بقیه براشون بنویسن.
و كساني كه پروژه دانشجويي انجام مي دن در بي سوادي فارغ التحصيلان شريكن

تکنیک برتر
26-06-2007, 00:00
Payan سلام خوبی عزیز شما درست می گی ولی اگر کسی به من پیشنهاد همچین کاری بده من باید قبول نکنم!! اگر من قبول نکنم می بره می ده کس دیگه ای درست می کنه فکر کن دانشجو اومده پیش من برای انجام پروژه دانشجوئی من با زور بهش می گم برو خودت انجام بده هم بهم می خنده و هم دری وری می گه و هم کارو میده کس دیگه انجام می ده وقتی خودش می خواهد ما کاره ای نیستیم حق با مشتری است!!؟>
درضمن این دانشجوهای بدبخت چیکار کنن که نحوه درس ایران............../
ممنون

تکنیک برتر
26-06-2007, 00:23
یک برنامه که به کمک Usb اطلاعات رو از یک کامپیوتر به کام÷یوتر دیگه منتقل کنه
یا یک برنامه ساده حقوق و دستمزد و یا فروش.

ساده هم باشه بهتر. فقط سریع. قیمت رو لطفا بگید.

موفق باشید.

_H2_
26-06-2007, 10:23
سلام

Payan سلام خوبی عزیز شما درست می گی ولی اگر کسی به من پیشنهاد همچین کاری بده من باید قبول نکنم!! اگر من قبول نکنم می بره می ده کس دیگه ای درست می کنه فکر کن دانشجو اومده پیش من برای انجام پروژه دانشجوئی من با زور بهش می گم برو خودت انجام بده هم بهم می خنده و هم دری وری می گه و هم کارو میده کس دیگه انجام می ده وقتی خودش می خواهد ما کاره ای نیستیم حق با مشتری است!!؟>
ممنون
فقط میخواستم بگم که 100% موافقم!!!!!!!!!!!!!! :31:
اون که خودش باید حالیش باشه! :13:
(ولی این پروژه های دانشجویی یک حالی میده!!!!!! دو تا چیزو سر هم وصله پینه میزنی و میدی، طرف هم کلی ذوق میکنه!)
بای!

Payan
26-06-2007, 23:37
ممنون
اگه شما و بقيه مثل شما اين كارو نكنن درست مي شه!!! چه اشكالي داره اين كار از شما شروع بشه؟
ضمنا اگه انجام پروژه ي ديگران نوعي دروغه و اشكال داره شما به بقيه چي كار دارين؟ شما مسئول كار خودتون هستيد چه بقيه انجام بدن چه انجام ندن

_H2_
27-06-2007, 11:36
:27: سلام
نگاه پروفسور پیام عزیز، !!!! :31:
دل انگیز بابا اجازه دهید مطالب آقای تکنیک برتر را بازتر کنم، البته با اجازه مرد مباح! (و انشا ا... حصوله کنید و بخوانید!)

این مسئله جبه های مختلفی داره، اول انکه ساعات استاندارد تدریس استاد در جهان در ایران رعایت نمیشود و استاد 24 موتوره درس میدهد پول کافی برای زندگی در بیاورد (از یک سری که حقوق خوب دارند و حرس میزنند فاکتور میگیریم!) و اصلاً فرصت مطالعه و به روز کردن مطالب را پیدا نمیکند، و هرچه یادگرفته همان است که موقع فارق التحصیل شدن یادش داده اند، این مسئله در همه رشته ها وجود دارد و در رایانه باعث با توجه به سرعت رشد فوق العاده آن نسبت به دیگر شاخه ها باعث فاجعه شدید فسیل شدن تساعدذی میشود!!!!!! :13: (این لفظ برادم که خودش استاد است و میگوید استادها در ایران فسیل میشوند! :blink: )

در نتیجه مشکل دوم به وجود می آید و آن در پیتی فوق العاده دانشگاه ها در ضمینه نرم افزار است، وقتی تو دانشگاه می آن پاکسال به بچه مردم یاد میدم، دیگه من چی میخوام بگم!!!؟؟؟؟ :19: اکثر کتاب درسی در این ضمینه مربوط به پنجاه سال پیش است، اطلاعات اساتید اصلاً به روز نیست و چون خودشان بلد نیستند، دانشجو را هم مجبور و محصور میکنند تا با همان زبان های اولیه قارنشینان اولیه کار کنند!! :wac: Pascal و QBasic و C (نه ++C) و...
استادی را میشناختم که میگفت ++C تجملات است و با دانشجو را ملزم به استفاده از خرده توابع C خالص میکرد و جالب آنکه برای تست صحت کدها از ++VC استفاده میکردند!!!!!!! :27: در حالی که بچه بازی بودن C برکسی پوشیده نیست، همانطور که قدرت و شیرینی ++C مسلم است. استاد دیگری میگفت ویندوز تجملات است و داس واقعی است!!!! :blink: که اصلاً قابل بحث نیست و البته همین استاد بعداً که یک نفر یک هفته باش ویندوز کار کرد کاملاً نظرش برگشت و دیگر دست به داس نزد. :31:
گرچه من اصلاً از دلفی خوشم نمی آید، ولی میخواهند پاسکال یاد بدهند، باشه، ولی بابا پاسکال مرده جنازه اش هم پوسیده، حداقل بیان آخرین ورژن دلفی را یادبدهند که از نوادگان پاسکال است. :3:
میخواهند C یاد بدهند، خوب بیایند ++VC یاد بدهند.
میخواهند بیسیک یاد بدهند، مگر VB2005 مرده!
کسی کوچکترین اطلاعات از برنامه نویسی داشته باشد میداند فرق هر کدام از مواردی که گفتم مثل فرق تیرکمان است با یک بمب اتمی و شایدهم بمب هیدوژنی!!! :32:

برای اثبات دو مطلب فوق هم کافیست شما از برنامه نویسان واقعی همین سایت (کسانی که چیزی بلد هستند نه آنها که صرفاً مدعی هستند!) بپرسید یا هر جای دیگر ببینید کدامشان برنامه نویسی را از دانشگاه یاد گرفتند؟؟؟؟؟!!!!! :13: من میگویم هیچ کدام، شاید شروع آشناییتشان از دانشگاه بوده ولی الآن کسی در ایران اگر بخواهد برنامه نویسی شود صرفاً باید خودش بخواهد و بخواند و استاد خودش باشد! :3:

قسمت آخر مشکل هم مدرک گرایی شدید جوانان رشیدمان است! :37:
کاری به نمره و رشته ندارند، صرفاً لفظ لیسانس یا فوق لیسانس را میخواهند، گذشت آن زمان که کسی حاضر نبود در رشته ای که دوست ندارد درس بخواند، یکی از جوانان فامیل داشت با من مشورت میکرد، تنها چیزی که در انتخاب رشته برایش مهم بود قبول شدن بود، میگفتم بابا جان یعنی هیچ فرقی نمی کنه، مهندسی چی چی بخوانی یا رشته پیت حلب سازی! مثل یک سیب زمینی بی احساس میگفت نه!!!! :31: میگفتم بابا جان فرقی نمیکنه تو شهر خودت باشی یا بری 500 فرسخ اون ور تر؟؟؟ یاز مثل سیب زمینی ..... :31: :22:

آقا دل انگیزجان، پروفسسور پیام، شما چی میخواهید به این بگید؟؟؟؟؟
فکر میکنید برایش فرقی دارد، خودش پایان نامه را انجام دهد یا کس دیگری؟؟؟
اطمینان میدهم که صحبت و گفتگوی تمدن ها هم فایده ای ندارد و یاسین خواندن ....!!!!

باشه حالا ما قبول کردیم که پروژه دانشجویی انجام ندهیم و این شد فرهنگ عمومی تمام برنامه نویسان! چه ایده آل!!!
فردا یکی می آد میگه بابم املاک داره، میخوایم سیستمشو رایانه ای کنیم و به یک نرم افزار نیاز داریم!!!! (گرفتید!!!) شما میفرمایید بریم یک کاراگاه خصوصی استخدام کنیم تا صحت و سقم قضیه را بررسی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (اطمینان میدم هر فکری هم که بکنید، باز هم از مخ ایرانی جماعت در دوز و کلک کم می آرید. :31: پس خودمان آبرو مندانه انجام میدهیم، دیگر هم نمیگویید، سر فلانی را شیره مالیدیم و نفهمید برنامه را برای دانشگاه میخواهم!!!! :blink: )

نمی خوام تعریف کرده باشم، ولی من بارها امتحان کردم، (این تجربه شخصی است) و سعی کردم افرادی را که کمک های ساده (چه با پول و چه بدون پول) میخواهند قانع کنم که طرح ساده است و خودشان میتوانند انجام دهند و نیازی به کسی ندارند و یا خودشان شروع کنند و مشکلاتشان را از بپرسند، ولی هیچ فایده ای نداشته!:3:

از آقای "مرد مباح" به علت دور شدن بحث از مشکل ایشان عضر خواهی میکنم.
جمیعاً موفق و پیروز و سربلند و این تیپی :10: باشید!

khoosh
30-06-2007, 10:08
جميعا سلام

حرف هاي جناب H2 صدرصد تائيد مي شود من خودم ، دو سال پيش به عنوان اولين زبان برنامه نويسي پاسكال را گذراندم ،هر چقدر هم اصرار كرديم كه اين زبان را عوض كنند قبول نكردند!واقعا در زمينه اساتيد كامپيوتر بايد يك فكر اساسي بشود،تا حداقل اگر هم نمي خواهيم با علم روز پيش برويم ،پشت سر ان برويم ،هميشه كه ما نبايد اخرين باشيم!!
++c را هم گذرانده ام اما با عرض تاسف هيچ چيزي به جز لوپ ها شرط ها و مباني اي كه در پاسكال گذرانده بودم ياد نگرفتم.جالب است كه دانش جوي خوبي هم بودم!!!!!!
تعريف دانشجو ي خوب در ايران اين است كه "همان چيزي كه به تو ياد داده مي شود را بلد باشي نه بيشتر نه كمتر!"

من در++c نمره خيلي خوبي گرفتم چون خوب بلد بودم حلقه بنويسم.در اينجا مغز ها اينگونه راهنمايي نمي شوند كه مبتكرانه فكر كنند فقط در يك چهارچوب هدايت مي شوند وبس .
كلا در بعضي جاها !!!!كه هدف بيشتر $$$$$ تا آموزش.

اي كساني كه اين مطلب را مي خوانيد !!!! بسيار عالي است كه كمكي در حد توان خود به ديگران كه در استانه راه هستند بكنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mk110
07-07-2007, 00:59
سلام
كافي است يك نگاهي به سايتهاي برنامه نويسي ايراني و خارجي كه ايراني ها درش عضو هستند بكني و انواع و اقسام سوالات مطرح شده را ببينيد با يك نگاه به سوالها در مي يابيد كه اغلب قريب به 90 درصد سوالات مربوط به يك پروژه دانشگاهي است البته اين موضوع براي رشته هاي غير كامپيوتر هم صادق است.
اما نكته ايي كه ميخواهم به آن توجه كنيد اين است كه اگر تاريخچه سوالات و تاپيكه يعني تاپيكهاي قديمي را ببينيد ميبينيد و متوجه ميشويد كه روز بروز درخواستها دقيقتر جديتر و كارآمد تر از گذشته هستند و اين نشان ميدهد كه كمك شما به نوشتن پروژ ه ها و انجام پروژه ها ي دانشجويان .
دانشگاهها و اساتيد را وادرار به درخواست پروژ هاي جالبتر سنگينتر و علمي تر از دانشجويان ميكند و اين همان كمك و همياري و گام رو بجلو است هرچند آرام و كوتاه باشد.
پس نترسيد از اينكه كاري علمي براي ديگران انجام دهيد . مصاديق دروغ در اين نوع مباحث علمي را فقط بزرگان علم ميتوانند روشن كنند.
چاقو در دست مست زنگي قداره است و در دست طبيب حاذق نجات دهنده جان:40: