PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جزئیات سیستم

sanam.b
18-06-2007, 09:58
برای دیدن بیشتر جزئیات سیستم در run یه چیزی را تایپ می کردیم اما من یادم رفته شما کمکم کنید(کنترل پانل به درد من نمی خورد)

AK1
18-06-2007, 11:24
با سلام
چه نوع اطلاعاتي ؟
systeminfo البته تو Command Prompt بهتره
msinfo32

sanam.b
18-06-2007, 16:15
اگر من این کلمه را تایپ می کردم و اینتر می زدم یک پنجره باز می شد که چندین تب داشت در تب اول نام و نوع مادر بورد و در یکی از تبهای دیگرش صوت سیستم را چک می کرد. خلاصه اطلاعات جزئی در مورد سیستم را برمی گرداند

mehdi_ok1
18-06-2007, 16:23
dxdiag

البته برنامه های خیلی قوی هم هست

مثل pcwizard

sanam.b
19-06-2007, 00:08
دست شما درد نکنه خیلی ممنون.

Hadi King
19-06-2007, 17:08
سلام این مسیر اصلیش C:\Windows\system32\dxdiag :46:

sanam.b
20-06-2007, 11:16
با تشکر از همه
یک سوال
در تب سیستم مربوط به Dxdiag در جلوی system manufacturer : باید نام مادر برد سیستم را بنویسد اما برای من system manufacturer نوشته شده است و در جلوی system model: باید نوع مادر برد را بنویسد اما برای من نوشته شده استsystem product name اما بقیه مشخصات را درست نوشته است. چرا؟ و من مشخصات مادر برد را باید کجا ببینم؟

saviss
20-06-2007, 11:23
با تشکر از همه
یک سوال
در تب سیستم مربوط به Dxdiag در جلوی system manufacturer : باید نام مادر برد سیستم را بنویسد اما برای من system manufacturer نوشته شده است و در جلوی system model: باید نوع مادر برد را بنویسد اما برای من نوشته شده استsystem product name اما بقیه مشخصات را درست نوشته است. چرا؟ و من مشخصات مادر برد را باید کجا ببینم؟
start>all programs>accessories>system tools>system information>system summary>system model
جزئیات بیشتر رو هم با برنامه یcpu-zمی تونین بببینین(توهمین انجمن هستش وحجمش هم خیلی کمه)

sanam.b
21-06-2007, 01:09
با سلام دوباره
این مسیری که شما گفتید رفتم اما دوباره به جای نام و مدل مادربرد همان کلمات را نوشته.
من نمی خوام از برنامه های دیگر که باید روی سیستم نصب شوند استفاده کنم می خواهم با استفاده خود ویندوز این گزینه ها را ببینم چون ممکن است روی یک سیستمی دیگر این برنامه نصب نباشد(یکی از من خواسته مشخصات سیستمش را برایش بنویسم)

Hadi King
21-06-2007, 02:05
saviss جون درست میگن برنامه cpu.z برنامه خوبیه برو با این برنامه امتحان کن نگاه درست نمیشه

mehdi_ok1
22-06-2007, 07:10
وقتی سرچ نمیکنی همچین مشکلاتی پیش میاد

ماه پیش من این سوال رو پرسیدم و چندین صفحه سرش بحث شده

مدل مادر برد رو اینجا نوشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sanam.b
24-06-2007, 01:57
دوست عزیز شما اونچه که من نوشتم رو خوندید؟
{{در تب سیستم مربوط به Dxdiag در جلوی system manufacturer : باید نام مادر برد سیستم را بنویسد اما برای من system manufacturer نوشته شده است و در جلوی system model: باید نوع مادر برد را بنویسد اما برای من نوشته شده استsystem product name اما بقیه مشخصات را درست نوشته است. چرا؟ }} جایی را که شما علامت زدید به جای نوع مادر بورد نوشته system product name من با این قسمت مشکل دارم