PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هلپ 3d max من کار نمی کنه کمک کنید

Mehran NZ
18-06-2007, 02:36
دوستان من همین الان خواستم از هلپ برنامه کمک بگیرم دیدم هلپم کار نمی کنه در محل نصب هم توی پوش help فایلی نبود فکر کنم برنامم کامل نیست چیکار کنم؟!
می شه یکی فایلهای هلپش و اپ کنه ؟البته اگه حجمش زیاد نیست:11:

nezamdoobarareh
19-06-2007, 01:04
ببین دوست من همراه سی دی برنامه یک سری برنامه های جانبی و هیمن طور پلاگین وجود داره.
بعضی از ورژنهای مجود در بازار هلپ و همین طور متریال های آماده و ... رو همراه خود برنماه نصب میکنند و بعضی از ورژن های موجود هم باید دستی نصب بشن یعنی بار اول خود برنامه رو نصب میکنی و بار دوم این پلاگین ها و .. رو نصب میکنی.
اگر توی خود سی دی بگردی حتما یه پوشه با نام Reference پیدا میکنی. اگر که این رو نصب کنی فایل های هلپ برنامه نصب میشه.
درضمن یک پوشه دگه هم ست با نام AddMapsMat ( یا چیزی شبیه این ) اگر این رو نصب کنی فایلهای Mapmaterial نصب میشه که خیلی خیلی به دردت میخوره.

Mehran NZ
19-06-2007, 02:28
ببین دوست من همراه سی دی برنامه یک سری برنامه های جانبی و هیمن طور پلاگین وجود داره.
بعضی از ورژنهای مجود در بازار هلپ و همین طور متریال های آماده و ... رو همراه خود برنماه نصب میکنند و بعضی از ورژن های موجود هم باید دستی نصب بشن یعنی بار اول خود برنامه رو نصب میکنی و بار دوم این پلاگین ها و .. رو نصب میکنی.
اگر توی خود سی دی بگردی حتما یه پوشه با نام Reference پیدا میکنی. اگر که این رو نصب کنی فایل های هلپ برنامه نصب میشه.
درضمن یک پوشه دگه هم ست با نام AddMapsMat ( یا چیزی شبیه این ) اگر این رو نصب کنی فایلهای Mapmaterial نصب میشه که خیلی خیلی به دردت میخوره.

اقا فهمیدم موضوع چیه من این برنامه رو از کینگ نصب کردم و help l رو متاسفانه نصب نمی کنه البته ماتریلهایی که توی اموزش هستند رو داره ولی فکر کنم با چیزهایی که شما گفتید فرق داره و اونها اضافی هستند که متاسفانه ندارم
به هر حال ممنون

nezamdoobarareh
20-06-2007, 00:17
دوست عزیز اگر به سایت خود شرکت Auotodesk بری اونجا میتونی این فایلها رو دانلود کنی.
همیشه شرک روی سرور خودش آپ میکنه.

Mehran NZ
20-06-2007, 00:27
دوست عزیز اگر به سایت خود شرکت Auotodesk بری اونجا میتونی این فایلها رو دانلود کنی.
همیشه شرک روی سرور خودش آپ میکنه.

خیلی ممنون فهمیدم بعدا دان می کنم :10: