PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کامپیوترم پایین است

shahin406
17-06-2007, 23:50
وقتی ویندوز جدید را نصب کردم متوجه شدم که سرعت کامپوترم پایین آمده است با اینکه cpu 3000 ورم 512 نصب شده است ولی این گونه نباید باشد انتظار بهتر از این را دارم البته قابل ذکر است که پس ازنصب اولین برنامه ای که نصب کردم ویروس کش zone بوده است وقتی که ویندوز بالا می آید خیلی طول می کشد تا صفحه دسکتاپ فعال شود
ازاینکه مرا راهنمایی می کنید متشکرم
قربان شما

ahsanx
18-06-2007, 05:39
چند عامل باعث پائین آمدن سرعت سیستم میشه . یکی از عوامل نصب برنامه هایی است که با بالا آومدن ویندوز اجرا میشن

مثل آنتی ویروسها که وقتی تعداد این برنامه ها زیاد میشه ویندوز کند میشه . یکی دیگه اینکه اگه فایلهای زیاد و یا سنگین

روی دستاپ داشته باشی سرعت عملکرد و بالا اومدن ویندوز کم میشه . در ضمن ببین درایوی که ویندوز رو توش نصب کردی

فضای کافی برای اجرای ویندوز و برنامه های دیگه داره ؟ من خودم وقتی که مدتی با ویندوز کار میکنم و به اینترنت میرم

سرعت پایین میاد و تنها راهی که غیر از عوض کردن ویندوز هست اینه که شما یه یوزر جدید در کنترل پنل درست کنی . من

این درست کردن یوزر جدید رو خیلی قبول دارم و در بیشتر موارد برای حل مشکلهایی که دوستان مطرح میکنن این پیشنهاد رو

میدم . چون بیشتر ویروسها و تروجانها تحت یوزر عمل میکنن و وقتی یوزر جدید درست میکنی بیشتر مشکلات حل میشه از

جمله مشکل کم شدن سرعت کامپیوتر . موفق باشی

*PiNk PaNTHeR*
18-06-2007, 06:22
1- My Com>Advance>Perfomance
جلوه های الکی رو غیرفعال کن.

2- Run>MS Config
سرویسهایی که به کارت نمیان غیر فعال کن.

Sharingan
18-06-2007, 06:38
يكي ديگه از دلايلي كه سرعت كامپيوتر پايينه , علاوه بر دلايلي كه دوستان در بالا اشاره كردند اينه كه windows يه مشكلي داره و اون اينه كه نمي تونه از تماميه رو استفاده كنه تا وقتي مجبور باشه. براي همين هميشه ويندوز يك رم مجازي در جايي از هارد درست مي كنه. شما مي تونيد با رفتن به control panel/system/advanced/performance-setting/advanced/memory usage با غيرفعال كردن رم مجازي به ويندوز حالي كنيد از تماميه رم استفاده كن....

SIMON137
19-06-2007, 17:43
سلام به كليه دوستان عزيز

من هم چند وقتي است كه سرعت كامپيوترم به شدت اومده پايين . بعد هر بازي را كه مي خواهم اجرا كنم با اين پيغام رو به رو مي شويم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
19-06-2007, 18:20
بررسی کامل تمامی دلایلی که باعث کاهش سرعت کامپیوتر میشوند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Behroooz
19-06-2007, 20:35
برنامه زون الارم نصب نكردي؟ سرعت رو خيلي پايين مياره ها ...

SIMON137
21-06-2007, 00:15
برنامه زون الارم نصب نكردي؟ سرعت رو خيلي پايين مياره ها ...

سلام

ببخشید اگر منظورتون با منه نصب نکردم

مرسی...

AB
21-06-2007, 00:26
نرم افزار Tune Up Utilities 2007 رو از این سایت بگیر اینم سریال
Name:BUBlic
Company:TSRh
Serial:3NHD6-8ASEN-KM8HX-M31UK-CG7X3-UMSXW

Hadi King
21-06-2007, 02:55
گزينه Run را از منوي Start انتخاب كنيد. در پنجره ي باز شده تايپ كنيد msconfig يه پنجره ي جديد باز ميشه . تب Services رو انتخاب كنيد و تيك گزينه هاي زير رو برداريد و OK بزنيد البته من خودم یه چند تاییی دیگر رو هم بر میدارم . ولی به هر حال اینها برای خود من که تا به حال دردسر نداشتند چون من حداقل روزی 10 ساعت با کامپیوتر ور میرم .
Alerter
Comuter Browser
ClipBook
Fast User Switching Compatibility
WorkStation
TCP/IP NetBIOS Helper
Messenger
Net meeting Remote Desktop Sharing
Net Logon
Remote Desktop Help Session Manager
Remote Registry
SSDP Discovery Service