PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گول زدن norton anti virus

peyman_sogol
15-08-2005, 19:55
اقا من يك فايل تروجان ساختم ميخوام براي يكي بفرستم اما طرف وقتي كه ميخواد فايل رو دانلود كنه نورتون اونو scanميكنه و نميزاره اونو دانلود كنه ميشه يه جوري نورتون گول زد

Mehdi_Best
15-08-2005, 20:47
دوست عزيز سلام
هر آنتي ويروسي در تنظيماتش يك گزينه داره كه با تنظيم كردن اون مي توني به آنتي ويروس دستور بدي كه وقتي يك فايل آلوده پيدا كرد به جاي اينكه اون رو حذف كنه يا اجازه ورود به سيستم نده از شما سؤال كنه كه چه رفتاري با اون فايل داشته باشه.
در اين صورت وقتي كه اون فايل مي خواد دانلود بشه آنتي ويروس از شما اجازه مي گيره و شما مي توني گزينه skip رو انتخاب كني.
البته هر آنتي ويروسي ممكنه سؤالي كه مي كنه متفاوت باشه اما در عمل يكي هست. گزينه اي كه در نورتون مربوط به اين كار هست رو الان در خاطرم نيست چون روي سيستمم نصب ندارم. ولي بگردي پيدا خواهي كرد. در گزينه هاي تنظيماتش يه نگاه بكن.

Sadjad Sharifian
15-08-2005, 23:07
اقا من يك فايل تروجان ساختم ميخوام براي يكي بفرستم اما طرف وقتي كه ميخواد فايل رو دانلود كنه نورتون اونو scanميكنه و نميزاره اونو دانلود كنه ميشه يه جوري نورتون گول زد

سلام...آقا گول زدن نمیخواد که ..اگه از Norton 2005 استفاده میکنه طرفت...بهش بگو که روی Icon نورتون توی قسمت Notification Area ( همون پایین سمت راست!) Right Click کنه و گزینه Disable Anti Virus Auto-Protect و یا گزینه Disable Norton Internet Security (بسته به روشی که براشون File رو ارسال میکنین) انتخاب کنه و قسمتهای بعدی هم واضحه که باید چیکار کنه ...: Norton میپرسه که برای چه مدت زمانی میخواین این کار رو بکنین؟! و اینا...
امیدوارم بکار بیاد..
یا علی.
عزت زیاد.

patal
16-08-2005, 05:50
من فكر كنم، peyman_sogol, مي خواد، بدون اينكه [گيرنده] متوجه بشه، file رو بفرسته.

peyman_sogol جون، اگه قرار بود كه NORTON Anti-Virus گول بخوره كه ديگه اسمش NORTON نبود. :wink:

خوش باشي،
©م.م.©

Mehdi_Best
16-08-2005, 07:00
پاتال جان سلام
من فكر مي كنم پيمان جان نمي خواد بدون اطلاع دوستش اين كار رو بكنه. از لحن صحبتش من اينطور برداشت كردم كه قصد اين كار رو نداره. حالا خودش بياد بگه ببينيم منظورش چيه. اما از ديروز تا حالا ديگه نيومده نظري بده پيمان جان.

vahid_666
16-08-2005, 07:01

دوست عزیز فقط کافی فایل مورد نظر رو زیپ کنی و یک پسورد روش بزاری کاملاً مشکلت حل میشه :wink:

البته این رو که گفتم برای نورتون موجود در میل باکس یاهوی که فکر میکنم منظور شما هم همین بوده