PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالي در مورد پريمير دارم . ( با يه سوال يواشكي ) !‌!!!

lahij_web
15-08-2005, 19:47
سلام به همه ...
من يه سوال داشتم ... ميخواستم بدونم نرم افزار خاصي براي فارسي نوشتن تو پريمير يا يوليد مديا استوديو وجود داره يا يه پچ خاصي داره ؟
و ميخوام بدونم امكانش هست كه اين فارسي نويسيها رو به قالبهايي كه آماده براي پريمير ساخته شده انتقال داد ؟
لطفا يه راهنمايي بكنين منو ...

يه سوال ديگه هم بكنم ... (‌يواشكي كه جناب مسوول نبينه ! )‌
كرك و شماره سريال دانلود اكسلراتور 4.3 و يكيم تازه دانلود كردم اونم ورژن 7.4 اونه ...
ميشه بهم بگين چجوري ميتونم داپم ازش استفاده كنم ؟ چون خيلي از كرك ها و سريال ها كار نميكنه ! من با هزار مكافات تونستم با سريال و كركي كه پيدا كردم از ورژن 4.3 اونم برا 30 روز دوباره استفاده كنم ...
با صفا باشين ... يا علي :wink:

reza12100
15-08-2005, 20:06
برای فاسی نویسی در پریمیر یا یولید پچ خاصی نداریم کافیه یکی از این نرم افزارهای فارسی نویسی را مثل چلیپا یا شتاپ یا ....
را اینستال کنی و بعد متن فارسی را که داخل انها تایپ کردی کپی ودر پریمیر -title -پیست کنی
در مورد download acceleator تو فروم خیلی بحث شده کافیه بگردی

Erfaan
15-08-2005, 20:27
البته از كد هم ميشه استفاده كرد ولي با نرم افزار راحت تره

lahij_web
16-08-2005, 10:09
برای فاسی نویسی در پریمیر یا یولید پچ خاصی نداریم کافیه یکی از این نرم افزارهای فارسی نویسی را مثل چلیپا یا شتاپ یا ....
را اینستال کنی و بعد متن فارسی را که داخل انها تایپ کردی کپی ودر پریمیر -title -پیست کنی
در مورد download acceleator تو فروم خیلی بحث شده کافیه بگردی
دوست عزيز ... ممنونم كه وقتتو براي پاسخ دادن به من گذاشتي ...
من اين روش هاكه براي فارسي نويسي فرمودي رو انجام دادم ... ولي حتما به نتيجه اي نرسيدم كه اينجا مطرح كردم مسپله به اين سادگي رو ... :wink:
به هر حال ممنونم از محبتت ...
در مورد دانلود اكسلراتور هم منم تو همه تاپيكهايي كه مطرح شده اين جمله ي معروف رو ديدم : < در مورد اين موضوع بحث شده ... كافيه بگردي ! > :lol: ولي من آخرش كرك درست و حسابي پيدا نكردم ... همشون يا كار نميكنه يا اينكه بعد ري استارت بعدي روز از نو و روزي از نو ميشه !
به هر حال من فكر كنم يه تاپيك درست و حسابي باشه و معتبر بهتر از چندين تاپيك هست كه فقط توصيه توش باشه !
البته ............................................. هيچ سايتي پي سي ورلد نميشه !!!!!!! :P
با صفا باشي .. يا علي ...

bakhtiar
17-08-2005, 09:58
دوست عزيز براي نوشتن فارسي در پريمر فارسي ساز مخصوص موجود هست بايد از دو نوع فارسي نويس استفاده كني 1- جمله پرداز 5 و 2- فارسي نويس مريم
و شكل كارش هم به شرح زير است
بايد در داخل جمله پرداز متن فارسي را نوشته و در داخل پريمير با فونتهاي مريم كپي كني
اگه درست نشد بگو تا فارسي سازو برات بزارم

bemi
11-09-2005, 00:47
عزيز دل برادر ...من اين كارها رو كردم ومشكلي در تايپ فارسي تو پريمر ندارم 1-بايد مطمئن شوي كه فارسي xp شما مشكل نداره تمام حروف سر جاي خودش تايپ ميشه 2-يه برنامه فارسي نويسي مثل فارسي نويس جوان نصب كني 3- متن فارسي رو تو فارسي نويس جوان مينويسي ..كپي ميكني .. يادت باشه كه نوع خطش چيه ..4- ميري تو پريمر titel رو انتخاب ميكني اول از همه نوع خطي كه تو فارسي نويس جوان انتخاب كردي..انتخاب ميكني .بعد past ميكني...حالا هر كاري خواستي باهاش بكن............................................ .........من اين روش رو در adobe preimier 1.5 و در xp انجام دادم مشكلي نداشتم