PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گذاشتن عکس در تایپیک

ساره38
17-06-2007, 16:17
ویندوز من مرتب یه پیغام خطا می ده میخوام عکس اونو اینجا بذارم که دوستان ببیننو کمکم کنن اما نمی دونم چطور این کارو بکنم اگه کسی می دونه لطفا کمک کنه.

Jalal
17-06-2007, 16:51
سلام از اون صفحه پرینت اسکرین بگیرید کلید Prtscr روی کی برد بعد برید برنامه Paint رو باز کنید کلیدهای Crtl+v رو بزنید حالا همونو SaveAs کنید با فرمت Jpg و تو یکی از هاست های رایگان کنید مثل Iranupload.net بعد لینکی که بهتون میده رو اینجا بزارید .
ممنون

ساره38
18-06-2007, 09:16
سلام از اون صفحه پرینت اسکرین بگیرید کلید Prtscr روی کی برد بعد برید برنامه Paint رو باز کنید کلیدهای Crtl+v رو بزنید حالا همونو SaveAs کنید با فرمت Jpg و تو یکی از هاست های رایگان کنید مثل Iranupload.net بعد لینکی که بهتون میده رو اینجا بزارید .
ممنون

ممنون همه کارایی رو که گفته بودی انجام دادم اما وقتی می خواستم فایل رو آپلود کنم قبول نکرد و فایل zip می خواست در صورتی که فایل من jpg بو حالا چکار کنم.:41: :41:

K A R I M I
18-06-2007, 09:26
به شکل زیر دقت کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساره38
18-06-2007, 09:36
ممنون

راستی یه جور دیگه یاد گرفتم لینکشو پایین می ذارم ببین درسته یا نه اگه درست بود مشکلم اینه که وقتی سیستمو روشن می کنم این دو تا پیغام خطا پشت سر هم می آند به خاطر همین تا حالا دو بار ویندوزمو عوض کردم اما هر بار بعد از نصب این پیغام ظاهر می شه شاید مراحل نصب اشتباه کردم نمی دونم .

ساره38
18-06-2007, 09:47
به شکل زیر دقت کنید :
ممنونم کریمی جان اما حالا ازم ادرس می خواد باید به چه ادرسی بفرستم ادرس این صفحه رو می دم قبول نمی کنه:41:

K A R I M I
18-06-2007, 09:59
وقتی که روی آپلود عکس کلیک می کنید صفحه مربوط به اپلود عکس باز میشه و شما باید گزینه Choose رو بزنید و یه پنجره تو ویندوز باز میشه ، حالا تو اون پنجره عکسی رو که می خواهید آپلود کنید رو انتخاب کنید و صبر کنید تا عکس آپلود بشه و یه پیغام بهتون میده شما اکی کنید و در آخر روی نمایش لینکها کلیک کنید تا آدرس عکس آپلود شدتون رو بهتون نشون بده و بقیه ماجرا ...
اگه مشکلی بود بگین .

ساره38
18-06-2007, 10:52
وقتی که روی آپلود عکس کلیک می کنید صفحه مربوط به اپلود عکس باز میشه و شما باید گزینه Choose رو بزنید و یه پنجره تو ویندوز باز میشه ، حالا تو اون پنجره عکسی رو که می خواهید آپلود کنید رو انتخاب کنید و صبر کنید تا عکس آپلود بشه و یه پیغام بهتون میده شما اکی کنید و در آخر روی نمایش لینکها کلیک کنید تا آدرس عکس آپلود شدتون رو بهتون نشون بده و بقیه ماجرا ...
اگه مشکلی بود بگین .

ممنون خب حالا چند تا لینک نشون داد کدومو بذارم

AK1
18-06-2007, 11:18
خوب شما مي تونين امتحان كنيد هر كدوم نوع خاصي و استفاده متفاوتي داره من عكسهاشومي زارم
Hotlink for forums 1:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (6).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hotlink for forums 2:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Thumbnail for forums 1:
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (6).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Thumbnail for forums 2:
[img=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (6).jpg] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولي شما مي توين آخرين ينك كهلينك مستقيم هسات روهم با استفاده از قابليت خودذ اديت پست قرار بدين اگه از منو هاي بالاي دادن پست بگردين وارد كردن تصوير رو پدا مي كننن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (6).jpg

ساره38
18-06-2007, 15:49
از همگی ممنون و متشکر بالاخره موفق شدم (!) اینم عکس :
اما مشکلم اینه که وقتی سیستمو روشن می کنم این دو پیغام خطا پشت سر هم ظاهر می شن به خاطر همین دوبار ویندوزو از اول نصب کردم (نصب ویندوزو تازه یاد گرفتم ) ولی فایده ای نداشت مطمئنم تو مراحل نصب یه جایی اشتباه کردم اگه دوستان می دونن لطفا کمک کنن .:20: :20: :46: :46:

AK1
18-06-2007, 17:25
دوست عزيز طبق قوانين انجمن
- لطفاً در هنگام مطرح کردن سؤالات و مطالب خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سؤالات و مطالب در انجمن‌های نامتناسب با موضوع خودداری نمایید. در ضمن قبل از ایجاد موضوع جدید اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتی که به موضوع شما پرداخته نشده است اقدام به ایجاد موضوع جدید کنید.
لطفاً در هنگام نوشتن تاپیک ٬ موضاعات مختلف تان را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که مطالب گوناگونی دارید ، آنها را در چندین تاپیک مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی آنها در یک تاپیک جدا خودداری فرمایید .

ممنون

K A R I M I
18-06-2007, 20:28
دوست عزیز شما ویندوز رو چه جوری عوض می کنید ؟
آیا درایو c رو فرمت می کنید ؟

Ehsani
18-06-2007, 21:17
دوست عزیز ..شما اول درایوی رو که قراره روش ویندوز نصب کنی کامل فرمت کن..بعد ویندوز رو نصب کن...
شما احتمالا ویندوز رو بدون فرمت و روو ویندوز قبلی نصب میکنی..برای همین فایل ها کامل جایگزین نمیشه و در نتیجه مشکل باقی میمونه..این ارور میگه برنامه ای یا فرایندی به load= آدرس داده شده...چون این آدرس وجود نداره در رجیستری در نتیجه این ارور میاد..همون کاری رو که بالا گفتم بکن مشکل حلله !

ساره38
18-06-2007, 22:07
گفتم که نصب وینودزو تازه یاد گرفتم برای همین مشکل دارم . نمی دونم چطور باید درایو c رو فرمت کنم .

البته نمی دونم مطرح کردن این سوال تواین تایپیک دوباره ایراد داره یا نه ؟

Ehsani
19-06-2007, 01:44
دوست عزیز..شما باید با سی دی bootable ویندوز xp سیستمتون رو بوت کنید ..و بعد از مشخص کردن اینکه می خواهید یک نسخه جدید نصب کنید .و بعد از مشخص کردن درایوی که می خواهید روش ویندوز نصب بشه .مرحله ای میاد که از شما در مورد فرمت کردن درایو (انتخاب شده توسط شما) ازتون سوال میشه..شما باید درایوتون رو با توجه به اینکه سیستم فایلیش fat هست یا ntf نوع فرمت رو انتخاب کنید و بعد از فرمت ویندوز شروع به نصب شدن می کنه ..

K A R I M I
19-06-2007, 07:33
دوست عزیز کاریت نباشه !
این فایلی رو که براتون آپلود کردم حتما دانلود کن ، یه کار بی نظیر از Mb-danger هست که آموزش نصب ویندوز رو به طریقی روان و فوق العاده و همراه با عکس توضیح داده ( حتما دانلودش کن )
بعد از حلت فشرده درش بیار و تو پوشه بگرد و فایل LIWXP رو اجرا کن تا همراه با یک آهنگ ملایم از یادگیری نصب ویندوز لذت ببری !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساره38
19-06-2007, 09:49
ممنونم کریمی جان اموزش عالی بود از همه دوستان ممنونم حالا ویندوزمو بدون هیچ مشکلی نصب کردم .

دست همگی درد نکنه.:31: :31: :31: :31:

K A R I M I
20-06-2007, 14:25
خواهش می کنم قابل شما رو نداشت !
با یه تیر 100 نشون زدید :
یاد گرفتن گذاشتن عکس تو فروم، برطرف شدن مشکل ویندوز، یادگیری نصب ویندوز، پیدا کردن دوستان جدید و...