PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد Macromedia Dreamweaver 8

Mr.K2
17-06-2007, 13:47
سلام دوستان من خودم تقریبا با دریم ویور کار میکنم و گاهی اوقات هم مشکلات بسیاری داشتم و حالا این تاپیکو
زدم تا در مورد این برنامه بحث کنیم ( مشکلات - کد گزاری و .....) که امیدوارم هر کس هم که توی این برنامه حرفه ای هست بیاد و نظرات خودشو بگه .

ممون بای
Mr.K2
:10:

Ali_Moradi
17-06-2007, 13:56
البته بهتره دیگه کلمه macromedia رو ازش جدا کنیم! هتماً میدونین Adobe خیلی وقته که macromedia رو خریده و البته نسخه جدید دیم ویور Adobe Dreamweaver CS3 اومده بازار

درکل دریم ویور یه نرم افزار بسیار مفید در طراحی وب هست... کد نویسیش کم کم داره میره به سمت استاندارد شدن... و بهترین مزیتش اینکه خیلی راحت میتونی با CSS کار کنی...

ali_nioton
18-06-2007, 04:58
یعنی چی کم کم داره میره؟

مگه قبلا کجا میرفته

amir abbas
18-06-2007, 12:15
نرم افزار های طراحی وب که نمای preview دارند و شما تو اون محیط سایت رو در اون محیط طراحی میکنی و برنامه کد رو برای شما می نویسه مثل همین dreamwevaer و frontpage خدا بیامرز. معمولا یک سری کد غیر استاندارد به صفحه اضافه میکنند. البته تو همه برنامه ها dreamweaver از همه استاندادر تره و داره استاندارد تر هم میشه
منظور دوستمون این بود

Mr.K2
19-06-2007, 11:30
نرم افزار های طراحی وب که نمای preview دارند و شما تو اون محیط سایت رو در اون محیط طراحی میکنی و برنامه کد رو برای شما می نویسه مثل همین dreamwevaer و frontpage خدا بیامرز. معمولا یک سری کد غیر استاندارد به صفحه اضافه میکنند. البته تو همه برنامه ها dreamweaver از همه استاندادر تره و داره استاندارد تر هم میشه
منظور دوستمون این بود

ایول این یه پست به درد بخور هست که آدم حال میکنه
حالشو بردیم

Geeksboy
19-06-2007, 17:22
سلام دوستان....من هیچی از Front Page و Dream weaver و برنامه های مشابه سر در نمیارم...شنیدم که Dreamweaver جامع ترین هست..درسته؟
میشه یه pdf درباره آموزش کلی و یه آموزشی که برای طراحی cms و طراحی قالبهای وبلاگها و وبسایتها بدهید؟

amir abbas
19-06-2007, 18:58
dreamweaver از تمامی برنامه های طراحی وب بهتره و الان نزدیک به 500 هزار طراح وب در سراسر دنیا ازش استفاده میکنند (دقت کنید این 500 هزار نفر برنامه رو خریدن و نسخه قانونی دارن. من و شما جزوش نیستیم) و اگر نسخه های غیر قانونی هم بشه اضافه بشه تعداد خیلی بیشتر میشه.

برای dreamweaver کتاب تو بازار خیلی زیاده ولی اگر آموزش انگلیسی بخوای تو وب زیاده
برای ساخت قالب هم باید اول کار با dreamweaver رو یاد بگیری و با HTML هم آشنا بشی بعد میتونی خیلی راحت تو یک ساعت یه قالب تمیز طراحی کنی

Mr.K2
20-06-2007, 11:52
dreamweaver از تمامی برنامه های طراحی وب بهتره و الان نزدیک به 500 هزار طراح وب در سراسر دنیا ازش استفاده میکنند (دقت کنید این 500 هزار نفر برنامه رو خریدن و نسخه قانونی دارن. من و شما جزوش نیستیم) و اگر نسخه های غیر قانونی هم بشه اضافه بشه تعداد خیلی بیشتر میشه.

برای dreamweaver کتاب تو بازار خیلی زیاده ولی اگر آموزش انگلیسی بخوای تو وب زیاده
برای ساخت قالب هم باید اول کار با dreamweaver رو یاد بگیری و با HTML هم آشنا بشی بعد میتونی خیلی راحت تو یک ساعت یه قالب تمیز طراحی کنی

سلام دوست من
این کتاب که شما میگی دمو هست و اصلیشو باید خرید

amir abbas
20-06-2007, 13:38
نه
کتاب های انگلیسی کامل هم روی وب هست
الان برای نسخه CS3 دو تا کتاب بیشتر من نتونستم توی وب پیدا کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
21-06-2007, 20:55
سلام
دوستان ممنون این تابیک نیاز بود :) واقعا برنامه خوبی هستش.
پست های جالبی داده شده ، امیدوارم مفید تر هم بشه :)
بای

Mr.K2
05-07-2007, 15:16
خب خود من آلان به یه مشکل برخوردم .
چی؟؟؟؟
این :
توی DreamWeaver به مشکل تایپ فارسی برخوردم عنی فارسی مینویسه ولی اگر چند کلمه
بنویسی و بینش فاصله بدی کلمه ها رو به هم ریخته نشون میده ولی وقتی میخوای اون صفحه رو در مرورگر ببینی
درست میشه.
این مشکل برای متن های بلند خیلی اعصاب رو خرد میکه .

و یه مشکل دیگه هم اینکه و قتی توی یه صفحه یه Link Bar ایجاد میکنم و نوشته های انگلیسی رو به فارسی تبدیل میکنم کل Link Bar میریزه به هم.

اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم .
اگر Plugin یا Patch خاصی برای Support زبان فارسی داره لطف کنید .
ممنون
بای
:5:

Mr.K2
09-07-2007, 22:01
سلام دوستان

لطفا کمک کنید من خیلی احتیاج دارم.

اگر کسی داره دنبال Extension میگرده لطفا منم راهنمایی کنید.

mofi
09-07-2007, 22:37
چی؟؟؟؟
این :
بنویسی و بینش فاصله بدی کلمه ها رو به هم ریخته نشون میده ولی وقتی میخوای اون صفحه رو در مرورگر ببینی
درست میشه.

و یه مشکل دیگه هم اینکه و قتی توی یه صفحه یه Link Bar ایجاد میکنم و نوشته های انگلیسی رو به فارسی تبدیل میکنم کل Link Bar میریزه به هم.

اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم .
اگر Plugin یا Patch خاصی برای Support زبان فارسی داره لطف کنید .
ممنون
بای

توي فايل اصلي همونطور كه گفتي درست ميشه-فكر نمي كنم راه حلي باشه-منم همين جوري هستم.
سوال من:
چطوري مي تونيم دكمه هاي فلش بزاريم.(توي وبلاگ)كدهاش رو نمي تونم استخراج كنم.يعني توي خود دريم ويور درسته اما وقتي مي زارم توي بلاگفا نمي ياد!(Insert>media>flash button)

Mr.K2
10-07-2007, 00:24
توي فايل اصلي همونطور كه گفتي درست ميشه-فكر نمي كنم راه حلي باشه-منم همين جوري هستم.
سوال من:
چطوري مي تونيم دكمه هاي فلش بزاريم.(توي وبلاگ)كدهاش رو نمي تونم استخراج كنم.يعني توي خود دريم ويور درسته اما وقتي مي زارم توي بلاگفا نمي ياد!(Insert>media>flash button)

نمیدونم این کارو کردین یا نه :

1- برای اینکه با بقیه کد ها قاطی نشه اول یه New Page باز کنید و به قسمت Code صفحه برین
و هر چی کد هست رو پاک کنید ( چند تا کد از همون اول هستند )

2- به سایت اصلی سرویس وبلاگتون برین و تگ های مخصوص اون سایت رو بگیرید ( اون هایی که فکر میکنید مناسب هست ) و در قسمت Code دریم ویور پیست کنید .

3- حالا اون دکمه فلش مورد نظر رو درست کنید

4- یه بار صفحه رو در مرورگر خود ببینید

5- اگر درست بود کد ها را کپی و در قسمت ویرایش غالب وبلاگتون پیست کنید

امیدوارم این یکی کار کنه

بای

Mr.K2
11-07-2007, 00:27
البته دوست عزیز فکر نکنم مشکل شما حل بشه میدونی چرا ؟؟؟

به این دلیل:

چون اون Flash Botton که شما میسازی به صورت یه فایل فلش ذخیره میشه
و اگر سایت داشته باشی باید اونو آپلود کنی . اما حالا که شما وبلاگ داری که نمیتونی آ پلود کنی که !!!!!

به همین دلیل کارتون راه نمیفته .

بای

mofi
19-07-2007, 21:21
البته دوست عزیز فکر نکنم مشکل شما حل بشه میدونی چرا ؟؟؟

به این دلیل:

چون اون Flash Botton که شما میسازی به صورت یه فایل فلش ذخیره میشه
و اگر سایت داشته باشی باید اونو آپلود کنی . اما حالا که شما وبلاگ داری که نمیتونی آ پلود کنی که !!!!!

به همین دلیل کارتون راه نمیفته .

بای
چرا تونستم-از كمكت ممنون فايلي كه به صورت .SWFذخير ه ميشه رو توي پرشين گيگ آپلود كردم و از اين كدها استفاده كردم:

<embed type="application/x-shockwave-flash"
pluginspage="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
name="ljava_banner2" src="Adress Of Button"
swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" width="100" height="65">

Mr.K2
19-07-2007, 23:35
چرا تونستم-از كمكت ممنون فايلي كه به صورت .SWFذخير ه ميشه رو توي پرشين گيگ آپلود كردم و از اين كدها استفاده كردم:

<embed type="application/x-shockwave-flash"
pluginspage="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
name="ljava_banner2" src="Adress Of Button"
swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" width="100" height="65">

خواهش میکنم

اگر بازم سوالی داشتین اگر بلد بودم در خدمتم

mamadfelfel1988
28-07-2007, 16:21
کتاب های آموزشی Dream Weaver :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamadfelfel1988
28-07-2007, 16:22
آموزش Bible :

amir abbas
28-07-2007, 23:18
چی؟؟؟؟
این :
درست میشه.

دریم ویور از محصولات مایکرو مدیا بود و این شرکت هم میانه خوبی با زبان های راست به چپ نداشت. خیلی سعی شد که مایکرو مدیا قانع بشه از زبان های عربی و فارسی عبری پشتیبانی کنه ولی هیچ وقت این اتفاق نیافتاد. خوشبختانه شرکت مایکرومدیا با ادوبی با هم ادغام شدن و امید هست که در آینده همونطور که photoshop و indesign نسخه ME منتشر میشه یه روزی dreamweaver نسخه ME هم منتشر بشه

Mr.K2
29-07-2007, 08:44
خدا منه این طور بشه - من که خیلی منتظرشم
امیر عباس جان ممنون