PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازهم ویندو:دوستان عزیز خواهش می کنم به دادم برسید

Bil Gits
17-06-2007, 07:52
سلام به همه ی دوستان
راستش اعصابم داغونه:41: .
8 ماهه که کامپیوتر خریدم ولی هی داره اذیت می کنه.
چندتا از برنامه هام رو حذف کردم و بعضی از ورژن های جدید نصب کردم.لازم بود که ریست کنم ولی نکردم.
کارام که تموم شد ریست کردم ولی دیدم وقتی نام های کاربری اومد بعد از چند ثانیه ریست کرد و این وضع همینطوری تکرار شد ناچارا با دکمه ی پاور خاموش کردم.
فردا صبح هم همین وضع تکرار شد.ویندوز رو عوض کردم و بعد از نصب برنامه ها هر وقت که لازم بود ریست کردم.
بعد از دو بار خاموش کردن بی دردسر،سر روشن کردن سوم فقط یه بار ریست کرد.فردا صبحش سه بار و ظهر هم که روشن کردم سه بار ریست کرد و ویندوز اومد.وقتی داشتم با ویندوز کار می کردم دو- سه ثانیه صفحه آبی اومد و دوباره ریست کرد.این صفحه تقریبا هر یک بار در میون که ویندوز کار می کنم میاد.به گارانتی گفتم اول می گفت بد ویندوز نصب کردی بعد که گفتم فرمت کردم گفت برنامه هایی گذاشتی که به سخت افزار آسیب می زنه.گفتم من برنامه ی عجیبی نصب نکردم تنها برنامه ای که امکان این کار رو داشته باشه آنتی ویروسه که آنتی ویروس من مک آفیه.می گه همون مدونی چقدر برای کامپیوتر ضرر داره؟!!!!!!!!
انگار داره یه چیزی رو پنهون می کنه.

تو رو خدا کمک کنید دیگه نمی دونم چی کار کنم.

acer_14
17-06-2007, 08:26
دوست عزيز دو حالت امكان داره يا مشكل از هاردته يا پاور بايد هر دو را تعويض كني بعد ببيني نتيجه چي ميشه

bemi
17-06-2007, 11:14
ممکن است که از پوور باشد که ریست می کند...............................قیمت پوور چیزی نیست

Vahed
17-06-2007, 23:51
قبل از هر کاری اگه میتونی با یه هارد دیگه امتحان کن...... بعد اگه کار نکرد پاور رو عوض کن. نتیجه رو هم لطفا به ما بگو............................................ .................................................. ..............................

snowy_winter
18-06-2007, 14:33
سلام

کامپیوتر منم یه مدت این مشکل رو داشت...درست مثل چیزی که شما نوشتین چند ثانیه صفحه ی آبی میومد و بعد ریست میشد. بعضی وقتها هم اصلا صفحه ی آبی نمیومد و همین جوری پشت سر هم ریست میشد! واقعا اعصاب خوردکن بود. (البته گاهی وقتها یه پیغام دیگه ای موقع کار با ویندوز هم میداد)

فکر میکردم مشکل خیلی جدیه ولی خوشبختانه نبود! کامپیوترو که بردم نمایندگی بهم گفتن دو تا از کابلهای مادربورد شل شده بودن و احتمالا مشکل از اون بوده (البته گفتن اگه بازم تکرار شد باید دوباره چک کنن شاید مشکل چیز دیگه ای باشه که خوشبختانه دیگه پیش نیومد) .. شاید کامپیوتر شما هم مشکلش همین باشه... کابلهای مادربورد رو چک کنین بد نیست.. امیدوارم مشکل حل بشه!

کیوان71
18-06-2007, 15:26
سلام

کامپیوتر منم یه مدت این مشکل رو داشت...درست مثل چیزی که شما نوشتین چند ثانیه صفحه ی آبی میومد و بعد ریست میشد. بعضی وقتها هم اصلا صفحه ی آبی نمیومد و همین جوری پشت سر هم ریست میشد! واقعا اعصاب خوردکن بود. (البته گاهی وقتها یه پیغام دیگه ای موقع کار با ویندوز هم میداد)

فکر میکردم مشکل خیلی جدیه ولی خوشبختانه نبود! کامپیوترو که بردم نمایندگی بهم گفتن دو تا از کابلهای مادربورد شل شده بودن و احتمالا مشکل از اون بوده (البته گفتن اگه بازم تکرار شد باید دوباره چک کنن شاید مشکل چیز دیگه ای باشه که خوشبختانه دیگه پیش نیومد) .. شاید کامپیوتر شما هم مشکلش همین باشه... کابلهای مادربورد رو چک کنین بد نیست.. امیدوارم مشکل حل بشه!

کامپیوتر داداششم این مشکل رو داشت بعد خیلی حاد تر شد و دیگه الان اصلا ویندوز بالا نمی یاد فکر نکنم این اتفاق افتاده باشه به هر حال یه بار این کارو امتحان می کنم .در ضمن توی یک تایپیک دیگه خوندم که یکی این مشکل رو داشته بعد که برده پیش یه با تجربه گفته ram تقلبیه و ویروس داره بعد رم رو عوض کرده و درست شده.

mahetamoom
18-06-2007, 17:39
آقا شما مطمئن باش از Ramدستگاهت هست Ram را عوض کن 100% درست میشه بعد ram را ببر بزن تو سر کسی که ازش خریدی

pillx
18-06-2007, 17:57
مشکل از رم هست

vtn54
19-06-2007, 01:49
سلام دوست من

این مشکل شما هم می تواند علت نرم افزاری داشته باشد هم علت سخت افزاری .ننوشتی در آن صفحه آبی رنگ چه

پیغامی می دهد .برای پیدا کردن علت این مشکل باید گزارشات خطای ویندوز را به دقت بخوانی تا منشا مشکل را پیدا

کنی .اگر نتوانستی راه ساده تری هم هست هارد را به طور کامل فرمت کن و یک ویندوز سالم را ( نه از این ویندوزهای

دستکاری شده مثل سرویس پک 3 یا فارسی شده ها ) نصب کن .پس از آن هیچ برنامه ای را نصب نکن و چند روز با

همین ویندوز خالی کار کن و بگذار مدت طولانی روشن بماند ببین باز ریست می کند یا نه اگر ریست کرد به احتمال زیاد

مشکل سخت افزاری است و یکی از قطعات سیستم اشکال دارد ولی اگر مشکلی پیش نیامد احتمالا مشکل از یکی از

برنامه های نصب شده است .در این حالت برنامه ها را به تدریج و یکی یکی روی سیستم نصب کن و ببین با نصب کدام

یک مشکل دوباره شروع می شود .

Bil Gits
20-06-2007, 08:56
سلام
از همه ی دوستان عزیزم ممنونم واقعا دلگرم کننده بود
از همه ی مواردی که اشاره شد من به تقلبی بودن رم و اشکال هارد و خیلی کم به شل بودن سیم مادربورد شک دارم.
چون گارانتی تموم نشده باید کیس رو ببرم گارانتی اونجا باز کنم حالا چطوری بفهمم که رم من اصله یا نه؟

Bil Gits
21-06-2007, 10:11
سلام دوستان
یه برنامه ی درایو مجازی نصب کردم نیاز به ریست بود ریست کردم.اما بازهم اون ماجرا تکرار شد یعنی تا پسورد ادمین رو وارد می کردم ریست می کرد ولی یه
error
داد
a problem preventing windows accurately checking liecens for your computer.error number is 0 8007003
یکی به دادم برسه ده بار این حالت تکرار شد ولی ویندوز بالا نیومد
یه سؤال دیگه من درایو هام رو
Quick format
کردم آیا این ممکنه علت باشه؟
ممنون

کیوان71
21-06-2007, 17:31
سلام دوست من

این مشکل شما هم می تواند علت نرم افزاری داشته باشد هم علت سخت افزاری .ننوشتی در آن صفحه آبی رنگ چه

پیغامی می دهد .برای پیدا کردن علت این مشکل باید گزارشات خطای ویندوز را به دقت بخوانی تا منشا مشکل را پیدا

کنی .اگر نتوانستی راه ساده تری هم هست هارد را به طور کامل فرمت کن و یک ویندوز سالم را ( نه از این ویندوزهای

دستکاری شده مثل سرویس پک 3 یا فارسی شده ها ) نصب کن .پس از آن هیچ برنامه ای را نصب نکن و چند روز با

همین ویندوز خالی کار کن و بگذار مدت طولانی روشن بماند ببین باز ریست می کند یا نه اگر ریست کرد به احتمال زیاد

مشکل سخت افزاری است و یکی از قطعات سیستم اشکال دارد ولی اگر مشکلی پیش نیامد احتمالا مشکل از یکی از

برنامه های نصب شده است .در این حالت برنامه ها را به تدریج و یکی یکی روی سیستم نصب کن و ببین با نصب کدام

یک مشکل دوباره شروع می شود .
3 بار ویندوز رو عوض کردم ان هم با سی دی که کامپیوتر خودم هم داره از همون ویندوز استفاده می کنه!!!!!:19: :19: :19:

کیوان71
21-06-2007, 17:36
سلام
از همه ی دوستان عزیزم ممنونم واقعا دلگرم کننده بود
از همه ی مواردی که اشاره شد من به تقلبی بودن رم و اشکال هارد و خیلی کم به شل بودن سیم مادربورد شک دارم.
چون گارانتی تموم نشده باید کیس رو ببرم گارانتی اونجا باز کنم حالا چطوری بفهمم که رم من اصله یا نه؟

خیلی حواست باشه حتی آشنا ها هم بعضی مواقع سر آدم را کلاه می گذارن:10: :21: د