PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ به نظر شما سیستم من این دفعه چه مشکلی داره؟؟؟

pooyan.kh
16-06-2007, 09:42
به نام خدا

با سلام و عرض ارادت خدمت دوستای خوبم...
راستش از وقتی که سیستممو خریدم (3 سال پیش) تا حالا یه مشکل اساسی از همون روز اول کامپیوترم داشت و اونم اینه که وقتی سرویس پک 2 روش نصب میکنم مدام هنگ میکنه (این در مورد برنامه هاییم که روش نصب میکنم صدق میکنه مثل فتوشاپ...) انواع و اقسام ویندوز سرویس پک 2 رو هم روش امتحان کردم و همون طور بوده ولی با سرویس پک 1 این جوری نیست و اصلا مشکلی باهاش ندارم همون طوریم که میدونید سرویس پک 1 الان دیگه به خاطر امنیت پایین ورژن پایین و سادگی که داره مورد رضایت نیست وخیلی قدیمی شده.حالا به نظر شما دوستان مشکل سیستم من از چیه؟

اینم مشخصات قطعات داخلی : ◄◄◄

Main Board:P4U800-X ASUS
Cpu:P4 Intel 3000 Full Cash
Ram:512 MB DDR King Stone
VGA:ATI 128 MB DDR 9250
H.D.D:80 GB Maxtor
Case:Viera 400W

satttanism
16-06-2007, 12:08
از من قبلا طوری بود که اصلا سرویس پک 2 روش نصب نمیشد همون هنگام نصب هنگ می کرد
انگار مشکل از Cpu بود البته من مادربورد و Cpu رو عوض کردم
حالا شمام بهتره سیستمت رو بدی یجا تست کنن مخصوصا Cpu رو(اگه رم هم بدی بد نیست)

ahsanx
17-06-2007, 05:26
دوست عزیز مشخصات کامپیوتر که مشکلی نداره یعنی سرویس پک 2 به راحتی جواب میده . شما باید اول از هر چیز فن سی پی یو و بعد کابل هارد رو چک کنی در ضمن اگه بتونی رم رو بیرون بیاری و تمیز کنی بهتره . در ضمن وقتی که سرویس پک 2 رو نصب میکنی کامپیوتر عادی ری استارت میشه یا پنجره آبی رنگ کراش میاد و بعد ری استارت میشه یا با سرعت زیاد این اتفاق می افته ؟ توضیحات بیشتری بده تا دوستان کمک کنن . موفق باشی

pooyan.kh
18-06-2007, 10:03
دوست عزیز مشخصات کامپیوتر که مشکلی نداره یعنی سرویس پک 2 به راحتی جواب میده . شما باید اول از هر چیز فن سی پی یو و بعد کابل هارد رو چک کنی در ضمن اگه بتونی رم رو بیرون بیاری و تمیز کنی بهتره . در ضمن وقتی که سرویس پک 2 رو نصب میکنی کامپیوتر عادی ری استارت میشه یا پنجره آبی رنگ کراش میاد و بعد ری استارت میشه یا با سرعت زیاد این اتفاق می افته ؟ توضیحات بیشتری بده تا دوستان کمک کنن . موفق باشی

با سلام ...موقع ریستارت مثل همه کامپیوتر های دیگه ریستارت میشه.یه صفحه آبی میاد بعد از چند ثانیه ریستارت میشه...در ضمن تمام قسمتهای سخت افزاریه سیستم رو قبلا چک کردم و مشکلی نداشته.یعنی به نظر شما مشکل من سخت افزاریه؟؟؟آیا راهی هست که من بتونم از اون طریق سیستمو چک کنم؟؟؟اگه هست لطف کنید بگین..

بهنازی
18-06-2007, 12:34
روی سیستم شما ویستا هم جواب میدهد چه برسد به XP sp2 .احتمالا یکی از سخت افزارهات با کل سیستم مچ نیست شما یکی یکی باید امتحان کنید ببینید کدومه.

Hadi King
21-06-2007, 03:23
ویندوز ویستا نصب کن حالشو ببر

pooyan.kh
21-06-2007, 09:03
با سلام...راستش ویندوز ویستا رو هنوز نصب نکردم ببینم جواب میده یا نه؟حالا اگه بخوام نصب کنم کدوم نسخشو بخرم که با هم با سیستمم سازگار باشه و هم کارش خوب باشه.در ضمن لطف کنید حد اقل سخت افزارهای مورد نیاز برای نصب ویندوز ویستا رو هم بگین.ممنونم

kingweb
21-06-2007, 10:14
در چه زمانی هنگ می کنه ؟

فن سی پی یو چک کن

با یه سری نرم افزار ها بشین قطعاتت رو چک کن

pooyan.kh
22-06-2007, 14:24
در چه زمانی هنگ می کنه ؟

فن سی پی یو چک کن

با یه سری نرم افزار ها بشین قطعاتت رو چک کن

فن سی پی یو مشکلی نداره اگرم مشکل از اون باشه که باید سرویس پک 1 هم هنگ کنه.
مثلا چه نرم افزاری؟

badterojan
23-06-2007, 17:10
دوست عزیز
اگه دوستی داری که توکامپیوتر وارده و حاضر کمکت کنه برو پیشش و تمام قطعاتتون رو یکی یکی با هم عوض کنین و هر دفعه سیستم را بالا بیاورید اگه سخت افزار طرف مقابل سالم باشه و سخت افزار شما مشکل داشته باشه که احتمالا داره مشکل خودشو نشون میده

r3xaa
23-06-2007, 17:34
سرويس پك يك رو نصب كن بعدش پچ سرويس پك 2 رو روش بريز - اگه هم نشد آپديتهارو بريز.

hassan_mojtahedi
24-06-2007, 14:16
به نام خدا

با سلام و عرض ارادت خدمت دوستای خوبم...
راستش از وقتی که سیستممو خریدم (3 سال پیش) تا حالا یه مشکل اساسی از همون روز اول کامپیوترم داشت و اونم اینه که وقتی سرویس پک 2 روش نصب میکنم مدام هنگ میکنه (این در مورد برنامه هاییم که روش نصب میکنم صدق میکنه مثل فتوشاپ...) انواع و اقسام ویندوز سرویس پک 2 رو هم روش امتحان کردم و همون طور بوده ولی با سرویس پک 1 این جوری نیست و اصلا مشکلی باهاش ندارم همون طوریم که میدونید سرویس پک 1 الان دیگه به خاطر امنیت پایین ورژن پایین و سادگی که داره مورد رضایت نیست وخیلی قدیمی شده.حالا به نظر شما دوستان مشکل سیستم من از چیه؟

اینم مشخصات قطعات داخلی : ◄◄◄

Main Board:P4U800-X ASUS
Cpu:P4 Intel 3000 Full Cash
Ram:512 MB DDR King Stone
VGA:ATI 128 MB DDR 9250
H.D.D:80 GB Maxtor

Case:Viera 400W

اشكال از مادربوردته احتمالا بهت هنداختن.:5: